|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pomozite
2.4.2011 22:48:44   
ana85
Nisam nikad imala problema sa venama.. tek sam danas skužila, kad sam se malo bolje pogledala kako su mi popucale vene na nogama odostraga. Skoro sam opala u nesvijest, počela sam se plakati jer mi noge izgledaju kao da imam 80 god. Molim vas ako itko ima takvih problema neka mi kaže kako to riješiti? Totalno sam šokiranauser posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pomozite
2.4.2011 23:58:03   
lidac0605
Vene?Valjda kapilare misliš?
Sve su to čari trudnoće,ne moram ti govorit kak meni zgledaju noge nakon 4 trudnoće-imam ih posvud,otraga potkoljenice,bočno natkoljenice,al ne opterećujem se više s tim...mm ne smeta,a za druge me nije briga!
Mislim da se to laserom rješava,al meni je ortoped reko da za to nema trajnog rješenja,da se nazad javlja jer da je to stvar slabe stijenke kapilara...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pomozite
3.4.2011 8:25:45   
pincirotvajler
meni nije bilo tak strašno ali ostale su user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pomozite
3.4.2011 8:40:40   
modesty blaise
 "brisanje" popucanih kapilara postižu se sklerozacijom.Sklerozacija je vrlo stara metoda kojom se ubrizgava tekućina s ciljem da zalijepi stjenke kapilara i vena nogu te ih tako ukloni.
U zadnje se vrijeme koristi sklerozacija s pjenom, gdje se kemikalija promućka kako bismo dobili pjenu i time bolje rezultate. Metoda je bolja u odnosu na klasičnu sklerozaciju, ali je daleko od idealne. Najveću su revoluciju u tretmanima za uklanjanje vena i kapilara nogu te lica izazvali laseri, koji optičkom energijom ciljano uništavaju samo vene i kapilare, dok okolno tkivo čuvaju.
Odi kod dermatologa i posavjetuj se s njim oko toga pa će ti preporučiti kaj da napraviš....

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pomozite
3.4.2011 11:01:52   
ana85
jel se to može povući nakon poroda?

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pomozite
3.4.2011 11:42:57   
lidac0605
Jok...ostaje forever,ak ne odeš na neki zahvat...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pomozite
3.4.2011 11:55:07   
Hubertica
Probaj se o riješavanju toga raspitati u poliklinici Arithera comfort u Petrovoj 128, u Zagrebu... Znam nekoliko ljudi koji su tamo bili na uklanjanju vena i zadovoljni su, valjda ce se naci neko riješenje i za tebe... Rade metodom Metoda UGFS tj.  ultrazvučno uklanjanje vena pjenom. Sretno! P.S. imaju i web stranicu pa se mozes i tamo informirati o tome što rade...

_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pomozite
3.4.2011 12:09:49   
mm1209
ja ih imam od srednje škole, jednostavno ovisi od osobe do osobe, već sam se pomirila s tim...user posted image poslije trudnoće ću ih pokušati odstraniti

(Odgovor članu Hubertica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pomozite
3.4.2011 14:33:10   
hardcandy
U 19. sam tjednu a prije cca 15 dana počele su mi pucati kapilare, pogotovu na stopalima. Na desnoj nogi odispred mi je iskočila vena katasrofalno a da prostite, oko one stvari su mi vene ogromne. To je normalna pojava u trudnoći, moja mama ima noge kao da je bila u ratu. Na sreću, većina proširenih vena se nakon trudnoće lagano smanji ali kapilare ostaju gdje jesu. Treba puno hodati ( ja odvalim najmanje tri kilometra dnevno ), odmarati noge na povišenom a ljeti ih tuširati hladnom vodom i bježati od sunca i topline općenito. To je cijena koju plaćamo da bi naši anđelčići došli na svijet! Cijelo vrijeme se tješim riječima: "Neka je to najveća tegoba u ovoj trudnoći!". user posted image

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pomozite
3.4.2011 22:57:15   
mamacita
Divote trudnoce!!!
Vene!
Ja sam pocela dobivati vene u prvoj trudnoci, nakon poroda su se malo povukle, no svaka druga trudnoca (sve ukupno 4) vene su mi postajale sve gore i gore. U zadnjoj trudnoci me je gin. hitno poslao na ultrazvuk dubinskih vena jer su bile komatozne. Dakle, govorim o kapilarima na gleznjevima koji su me svrbili za poluditi pred kraj trudnoce i sada ljeti isto kada su velike vrucine. Mogu zaboraviti sandale na ramencic oko gleznja. Spekulaste vene sto su mi se pojavile od gleznja do prepone na desnoj nozi su toliko vidljive da uopce ne nosim kratke suknje. Meni je jedina opcija bila ili operacija, za koju sam cula da se vene opet s vremenom mogu pojaviti, ili tjelovjezba. Ja sam izabrala trcanje, jogging, jedino preko zime pauziram, a kad je toplije idem vani i trcim po 30 min do sat vremena, koliko god cesto mogu. Time sam ocvrsla misice noge koji su mi samostalno podurprli vene, tako da nisu vise izgledom nepodnosljive, ali ipak su jos vidljive. Za kupanje na moru jednostavno sam se pomirila, imam vene na nogama, skinula sam kile, tako da mi je to jedini "ukras" od mojih 4 trudnoce, i naravno djecica. Muzu ne smetaju tako da ni ja ne idem pod noz zbog vena.


(Odgovor članu hardcandy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pomozite
5.4.2011 9:48:37   
Krky
Woow, ja imam pravu tetovažu popucanih kapilara s prednje strane nogu i potkoljenice i natkoljenice. Donji dio nogu mi izgleda kao da me netko dobro namlatio štapom, a gornji dio (veličine15*15 cm!) izgleda ko prava neuspjela tetovaža. Pitala sam svoju dr. onako usput, da li se to rješava kod privatnika,a ona mi je rekla da se to rješava vrlo uspješno (ovako kako je Modesty opisala) i to preko socijalnog, te da joj dođem po uputnicu kad odlučim prestat rađat (!) da me pošalje. Inače, moja je kolegica to rješavala laserskim tretmanima, potrebno je 4-5 puta, zavisno o veličini i količini, ali stvarno je uspješno (vidjela sam). No, ona je išla kod privatnika i stvarno je skupo (nije mi znala reći cijenu, a i bilo je davno). Ja za tako nešto ne mogu izdvojiti, jer me zadnja trudnoća i dojenje (sa smanjenim unosom voća, vitamina i kalcija) koštalo dvije frontalne frakture zuba i njihovim gubitkom, tako da za to moram izdvojiti popriličnu svotu, a preko socijalnog ne želim. dakle ovaj put kvaliteta ispred estetike, a ovo s venama (kapilarama) ću rješit preko socijalnog pa javim kako je prošlo ili kako ide

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pomozite
6.4.2011 13:03:32   
Freya
IZVORNA PORUKA: mm1209

ja ih imam od srednje škole, jednostavno ovisi od osobe do osobe, već sam se pomirila s tim...user posted image poslije trudnoće ću ih pokušati odstraniti


I ja. I moja mama i nona, tako da mislim da je to obiteljski. Ali mene to za sada baš i ne opterećuje.

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!