|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 8:49:25   
BUMBI
Idem i ja družiti se s peglomuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 2426
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 8:58:44   
mamicaa
Pozdrav cure, kako ste, šta ima novoga, ja eto jurim, napisala sam više na postu u Život na selu, djeca su ok, školarka u školi a klinac još spava.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2427
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 9:16:10   
cuba
Jutro cure i od meneuser posted image
Kod nas je vrijeme nikakvo, oblačno, samo što kiša nije počela, jugo puše...
Danas smo kući..
Opet se R noćas probudio, jadničak je toliko iskašljavao, uspio je malo izbaciti tog šlajma...Mislim da ću danas i pedicu nazvat jer ovo njemu traje već skoro 10 dana...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 2428
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 9:19:12   
ikica84
jutro cuba!!!
evo i mi nocas imali temp citavu noc,i sad sam zvala pedicu i cekam mm da dodje s posla pa da ga vodim...
od juce ujutru ima oko 38,2 i sve mislim da su zubici jer nema jos trojki al nocas je imao oko 39 i nikako da mu spadne i ipak nek ga pogleda dr user posted image
sav je nikakav misic mali user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2429
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 9:28:31   
LUNA000
IZVORNA PORUKA: mariola

Luna i ja sam imala takvo stanje u trudnoći i pomogao mi je magnezijuser posted image


Joj ženo da znaš kako me sastavilo odjednom..i još sam se baš super osječala u subotu i onda u nedjelju paf..nadam se da če proći s magnezijem

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2430
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 9:29:18   
Fever
miša maloga....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da sve rr bebe i djeca šta prije ozdrave!!!

mi smo se budile oko 7 ipo, onda akcija uru i onda joj se opet spava....ali smo ja i mm ponositi user posted image nema više uspavljivanja, stavimo ju u krevetić, duda, poljubac i ona sama zaspe...nadan se da će potrajat da nije faza user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 2431
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 9:30:42   
LUNA000
Ikice baš mi je žao za A. a i ovo vrijeme je prevrtljivo...pa ne znaš ni kako se obuči ni ništa...nadam se da če mu brzo proći...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  evo malo slonića za njega..user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 2432
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 9:38:12   
cuba
ikice nadam se da će i tvoj mališan brzo ozdravitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sad zvala pedicu i nitko mi se ne javljauser posted image
Feveeeeeruser posted image  da te pitam, mislim da sam te par puta vidila u gradu (ako si to ti)user posted image  jel imaš žuti kaputić?? Zelena kolica??

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 2433
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 9:50:55   
ikica84
jos mi nema mm user posted image mi sedimo i spremni ga cekamo...
ja sam se zacudila da se ova moja pedica javila user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2434
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 10:05:08   
danery
ahoj cure,eto i mene....user posted image
pospana,pospana,pooooospanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image
bjeb furi....sad je pao striptiz u bodi i čepić u tur....sreća pa pije dosta tekućine...
valjda će ta kljova izaći konačnoooooooooooooooooo....dosta mi balaca po njoj,izgleda kao da je iz nekog jeftinog horora sa tonama sluzi ispala user posted image user posted image user posted image
šta vi radite dobroga?



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2435
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 10:13:43   
cuba
Ej naletušiceuser posted image
Evo je i Roko tipkamo
nm  m        gvvb ggg   m g hbhnnnx kbbbbbbb bbbbbn bnbnnn bbkjwn jx vvvvvvvvvvvmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmžuser posted image
     

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2436
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 10:17:20   
pepeljuga
Evo i mene da vas pozdravim pa se bacam na peglanjeuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2437
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 10:23:30   
cuba
Eeeejuser posted image
Ma pusti peglu, odmaraj lipo s namauser posted image
Kako si, kako klinci? Jel T još izlaze kozice?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2438
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 10:26:33   
pepeljuga
A sve mi se cini da ce druzenje i pricekatiuser posted image user posted image user posted image
Evo ja i T doma,a jos mu izlaze,nadam se da je ovo zadnji danuser posted image user posted image user posted image
R sam odvela u vrtic i plakao je da i on ima kozice i da nece iciuser posted image user posted image
Zvala klaicevu i odgodili smo z dva tjedna ako ih ne dobije,a ako ih dobije onda tek negdi za misec danauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2439
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 10:29:59   
cuba
Aha, ajde super, onda bi bilo dobro da ih i on sad dobije kad ste već u karanteni da se toga riješite..
Kako je T inače, jel još ima fibruuser posted image
Ajme ja san neki dan ispeglala 4 mašine robe, umrla san dok san zgotovila.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2440
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 10:33:07   
pepeljuga
Ma da ,bilo bi bolje da ih dobije,a ja cekamuser posted image

T jos ima fibru ali oko 38,sinoc je bas imao veliku al se dobro preznoijo pa je palauser posted image
Ja sutra na pregled,nikako docekatuser posted image
Ma i meni se sad nakupilo 3-4 masine preko vikenda,nisam nista radilauser posted image user posted image a morat cu danas bar nestouser posted image
Sto vam je ruzno vrime kad ste domauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2441
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 10:35:05   
danery
pepe,vi još kozice čekate user posted image
a je krenulo ovih dana,sva djeca bolesna user posted image
meni bejb u krilu u bodiju bez rukava i čarapicama spava....sva je vrućkasta...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2442
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 10:36:59   
cuba
Ma da, jutros sam išla do dućana, nije hladno ali je na granici da padne kiša pa smo kućiuser posted image
Još mi R opet noćas kašljao, povratio, baš se jadan izmučio. Zovem pedicu i niko se ne javlja al evo mama mi upravo javila da pedica radi popodne pa se moram dogovorit sa svekrom da nas vozi... ipak to njemu sad već malo duže traje a ne bi tila na svoju ruku davat neke sirupe...

Ajme ja i zaboravila to uzbuđenje prije pregledauser posted image  nekako mi tvoja trudnoća brzo prolaziuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2443
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 10:38:08   
pepeljuga
a danery cekam da ih R jos dobije kad smo vec u karanteni,al kakve sam srice on ce ih dobiti kad T prođuuser posted image

A sto se bejb muci,jel neka prehladica ili zubiciuser posted image nadam se da nije nista strasnouser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2444
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 10:44:02   
pepeljuga
Ajme cuba pa bas se to R nekako oduzilo,a nije ni cudo na ovo vrime,jedan dan nula a drugi dvadesetuser posted image user posted image
Moram ti priznat da i meni brzo prolazi,evo nas na polauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2445
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 10:45:32   
cuba
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Moram ti priznat da i meni brzo prolazi,evo nas na polauser posted image

Ajmeee već polauser posted image user posted image user posted image  stvarno brzouser posted image
Jel te lupka Đurouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2446
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 10:48:49   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: cuba

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Moram ti priznat da i meni brzo prolazi,evo nas na polauser posted image

Ajmeee već polauser posted image user posted image user posted image  stvarno brzouser posted image
Jel te lupka Đurouser posted image

Ajme Đuro,jos uvik se smijemuser posted image user posted image user posted image
Lupka lupka,na dane ful a na dane je malo mirnijiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2447
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 10:52:05   
pufna*
dobri dan dameee, mameeee, bebe :) moja T već sat vremena aja, a ja nestrpljivo čekam da ju uvalim u naš novopristigli mei tai, ima da ju nosam po komšiluku dok mi leđa ne otpanu, iliti dok mi veselje ne splasne :D
kako ste nam, što ima?



_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2448
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 10:55:22   
pepeljuga
Ej pufna, znaci uzivat cete u nosenju,neka,nekauser posted image user posted image user posted image

Ja se nikako pomaknut sa kompauser posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 2449
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 10:59:24   
pepeljuga
Cure ja gibam,idem ipak nesto korisno raditi,al brzo se vracamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Partneri-razlika u godinama....
modesty blaise

Što mislite o odnosu kada je žena starija a muškarac mlađi....

ne odobravam to (17%)

odobrava ako je razlika najviše do 3 godine (16%)

odobravam iako je razlika veća od 3 godine (67%)


Broj svih glasova: 166

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!