|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB: "Trač partija"
13.3.2011 21:28:52   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: cuba

IZVORNA PORUKA: danery

hmhm valjda možeš user posted image ...da ne bi bilo kasnije hmhm,zašto ne stanem u trapke user posted image user posted image user posted image



hmhm sva sreća da su sa elastinomuser posted image

user posted image user posted image user posted image

Ma vidit cu sutra sve,i ja bi volila da ga sad skinu al cisto sumljamuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2401
   RE: CB: "Trač partija"
13.3.2011 21:32:19   
danery
IZVORNA PORUKA: cuba

IZVORNA PORUKA: danery

hmhm valjda možeš user posted image ...da ne bi bilo kasnije hmhm,zašto ne stanem u trapke user posted image user posted image user posted image



hmhm sva sreća da su sa elastinomuser posted image


hmhmh...nadam se da nisu previše elastične...ono,viš ovih dana neeeeeeema cubeeeeeeeee u birc...pa neeeema...a ona jadna navlači gumenjače user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja poludim na takve žvaka hlače....dok ih navučem,omršavim 5 kila od preznojavanja i onda mi padnu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2402
   RE: CB: "Trač partija"
13.3.2011 21:35:26   
cuba
user posted image user posted image user posted image user posted image  jesi luda
Ne, mislim imaju elastina dovoljno da sad dva-tri-četri-petuser posted image  kg viška mogu ugurati, sve poviše toga je šta kažeš navlačenje gumenjačauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2403
   RE: CB: "Trač partija"
13.3.2011 21:39:58   
danery
joj cuba,imam ja jednu frendicu što ima oko 130 kila...i išla se upisat u ronilački klub,na tečajeve,ma sve ona to prošla...
mene samo zanima gdje je ona uspela naći toliko odijelo i koliko joj je trebalo da ga navučeuser posted image user posted image user posted image user posted image ..meni se ta odijela čine strašno nezgodna za obući...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2404
   RE: CB: "Trač partija"
13.3.2011 21:44:09   
pepeljuga
Ajme danery pa kako je ona stvarno stala u odijelo za ronjenjeuser posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2405
   RE: CB: "Trač partija"
13.3.2011 21:48:19   
danery
pa pepe pojma nemam user posted image
ma imala je ta ideja ajme.....uvijek se sjetim ove  user posted image frendice sa teme,ona je krojačica pa joj je šila...znala joj je doći sa metar materijala i veli aj mi sašij neki sexi top user posted image user posted image user posted image
a jednom joj je šila haljinu u nekih 20 dijelova i kad je bila gotova,njena seka uzela opeglati...i kako je peglala jedan kraj,drugi bi se zgužvao na podu kolika je haljina bila...seka jadna pošizila user posted image user posted image user posted image
u biti smiješno kad čuješ takvo što,ali kako je tozapravo kad si toliko težak user posted image user posted image user posted image
mene smeta ovih par kilica više....


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2406
   RE: CB: "Trač partija"
13.3.2011 21:48:50   
cuba
Pa di je tečaj za ronjenje našlauser posted image user posted image user posted image

Cure ja vam polako gibam, baš sam umorna danas (valjda od puste hraneuser posted image ).
Idem pod tuš i u krevet, Da Vincijev kod je na tv pa idem pogledati ostatak..
LN vam želim, ljubac klincimauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2407
   RE: CB: "Trač partija"
13.3.2011 21:50:38   
pepeljuga
Danery pa jel njoj smeta sto ima toliko kila ili neuser posted image

Cuba LN,puse imenjaku,lipo se odnori i pisemo se sutrauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2408
   RE: CB: "Trač partija"
13.3.2011 21:51:25   
danery
to su ti one krempite silne teško pale na tvoj bolnički želučić user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sutra odmah terapija-masni burek i jogurt za doručak user posted image user posted image
ajde lkn,idem i ja pomalo,čuje se svašta iz oba kreveta user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2409
   RE: CB: "Trač partija"
13.3.2011 21:53:02   
danery
pepe,u biti,pojma nemam...user posted image
jedno je vrijeme bila sva onak cool s tom kilažom,čak se i za arenu slikala....
a onda je kasnije išla smanjiti želudac operacijom i smršavila....sad je opet malo jača...ma ne znam...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2410
   RE: CB: "Trač partija"
13.3.2011 21:53:21   
pepeljuga
Danery i tebi lnuser posted image nadam se da ce bejb lipo spavati,saljemo joj puseuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2411
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 7:56:06   
Tanjica Tanja
Jutro cure, kak ste kaj? Ima nekoga za kavicu?user posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2412
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 7:59:04   
LUNA000
Dobro jutro!!!! Sinoć sam popila jednu šumeću magnezija i otišla spavati...tako se šugavo osječam da vam ne mogu to opisati...pokušat ču danas malo odmoriti...popoiti još jednu magnezija pa čemo vidjeti kako če biti..u svakom slučaju nadam se da ste mi svi zdravi..user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 2413
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 8:01:52   
modesty blaise
Jutro TT jutro Luna

Ja isto danas nisam baš nekaj...neki umor me drži...hehe ...bit će od noćašnjeg nespavanjauser posted image
prebit ću onog mog malog ...ma ko mačku!user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 2414
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 8:05:48   
Tanjica Tanja
Jutro još jednomuser posted image
Luna jel to tebe prehlada hvata?
MB jel to tvoj S. ušao u neku fazu dizanja po noći?

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 2415
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 8:15:44   
mariola
Dobro vam jutro svimauser posted image
user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 2416
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 8:16:08   
modesty blaise
gospon se svaku noć počme vrpoljit oko 4h i onda nekaj zahtjeva....nije da je skroz budan al grinta...a ja više ne spavam od tog sata....i tak to traje već neko vrijeme...šmrcuser posted image



_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 2417
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 8:17:55   
modesty blaise
ajme gle mariolicu s ovim finim robotičima...thanks, thanks....al ja od jutros na cubinoj bolničkoj...jedna kurica
tak da mlatim po fUJ kavi....goloj bez ičega...

< Poruku je uredio modesty blaise -- 14.3.2011 8:18:31 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 2418
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 8:23:54   
LUNA000
Ma nije prehlada...nego neki osječaj bezveze...od jučer iza ručka..nemam apetita..imam neki pritisak..imam osječaj da bih mogla svaki tren povratiti..onako baš mi teško nešto..i sporohodna sam kao puž...bole me noge..nemam pojma...uglavnom nije ugodno...al čitala sam malo..možda magnezij pomogne..user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 2419
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 8:25:38   
BUMBI
Jutro i od meneuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 2420
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 8:27:01   
Tanjica Tanja
Jutro Mariola, joj što mi je fina kavica iz tog automatićauser posted image  Kako si jutros?

MB mogu misliti kako je to kad se budiš u 4...cijeli dan je pospan i bezvoljanuser posted image , zato bih ja da mogu spavati, ali ne mogu....user posted image  Biologija se previše brine...



_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 2421
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 8:39:04   
mariola
MB nadam se da će S brzo počet spavati ciejlu noć bez grintanjauser posted image
TT ti se onda polako privikavaj na nespavanje pa će ti poslije biti lakšeuser posted image
MB uskoro ulaziš u traperice iz srednje školeuser posted image
Ja sam s takvom lakoćom jutros ušla u hlače i ništa me ne stišću dok sjedimuser posted image

Jutro Bumbiuser posted image  
Kako ti uspjevaš održavat fit-formu? Ti nikad ne kukaš na kileuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 2422
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 8:39:49   
mariola
Luna i ja sam imala takvo stanje u trudnoći i pomogao mi je magnezijuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2423
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 8:40:48   
BUMBI
Hej mariola,sad si me baš lijepo nasmijalauser posted image user posted image
Ma draga moja i ja bi trebala skinuti par kilica,ali nemogu ja na dijete,nije to za meneuser posted image
Dok mogu stati u većinu rifli dobro je,kad to više nebudem mogla onda ću se zapitati ili kupiti noveuser posted image
Kako je T?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2424
   RE: CB: "Trač partija"
14.3.2011 8:48:10   
modesty blaise
evo vidiš kak si sretna kad te niš ne stišćeuser posted image user posted image

idem nahranit Sebač a onda ga isfliskat za noćas....user posted image user posted image
hehe....miš moj sjatki....kak mu ne bi oprostila kad me jutros tak stisnul s onim svojim rukicama ko buhtlicama...
aj cure uživajte
čujemo se kasnije
pusa svimauser posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!