|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
11.2.2010 21:23:48   
pako
Moj Patrick je imao bodi bez rukava, jednodjelni kompletić, kapicu i u jastuk. Tako sam sad pripremila i za Matea samo što ću ga još prekriti i dekicom jer je ipak vani zima. Mislim da je to dosta da netreba previše bundati bebu!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
11.2.2010 21:24:36   
pako
Nisam napisala sa sam pripremila bodi sa dugim rukavičima!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
5.4.2010 17:03:07   
mama m
Curke, je sam u velikoj dilemi, ne oko odjeće, već oko "prijenosnog sredstva". Imam kolica 3u1 tako da mogu upotrijebiti i nosiljku- onu ravnu, kao korpu, i autosjedalicu (0-13kg). E sad, ako uzmem nosiljku, beba je na ravnome i taj je položaj ok, ali, kako nosiljku učvrstiti u autu??? S druge strane, autosjedalica je sigurna što se tiče vezanja sigurnosnim pojasom, ali beba nije na ravnom, već u skvrčenom položaju. (Znam da su te sjedalice rađene tako da se beba od rođenja može u njih staviti i da je opterećenje raspoređeno, ali svejedno.. Znam da čak i iz nekih rodilišta ne puste bebe van ako nemate ravnu nosiljkuuser posted image ). U oba slučaja mi nešto ne štima pa sam već luda od kontanja... Što vi mislite? Napominjem da od bolnice do doma imam oko 30-40 min vožnje!

_____________________________

Majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek

Jana 10.04.2006.
Bartol 19.05.2010.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
5.4.2010 17:08:52   
leilany
ja sam svoju K iznjela iz rodilista u toj jaje AS... dijete je malo skvrcenije,al barem znas da je sigurno ...
nama je trebalo 40min od bolnice do doma.....mora bit bebac osiguran kak trebauser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mama m)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
5.4.2010 17:19:30   
cuba

IZVORNA PORUKA: mama m

Curke, je sam u velikoj dilemi, ne oko odjeće, već oko "prijenosnog sredstva". Imam kolica 3u1 tako da mogu upotrijebiti i nosiljku- onu ravnu, kao korpu, i autosjedalicu (0-13kg). E sad, ako uzmem nosiljku, beba je na ravnome i taj je položaj ok, ali, kako nosiljku učvrstiti u autu??? S druge strane, autosjedalica je sigurna što se tiče vezanja sigurnosnim pojasom, ali beba nije na ravnom, već u skvrčenom položaju. (Znam da su te sjedalice rađene tako da se beba od rođenja može u njih staviti i da je opterećenje raspoređeno, ali svejedno.. Znam da čak i iz nekih rodilišta ne puste bebe van ako nemate ravnu nosiljkuuser posted image ). U oba slučaja mi nešto ne štima pa sam već luda od kontanja... Što vi mislite? Napominjem da od bolnice do doma imam oko 30-40 min vožnje!

Kako god odlučiš dobro je, najvažnije da je bebi udobno...
Ja sam svog mališana iz rodilišta iznjela u AS, 10ak min je bilo vožnje do kuće. Pa te sjedalice i jesu napravljene za novorođenčad tako da se ne trebaš brinuti i mogu biti koliko znam cca 1,5-2h u njoj u početku..


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mama m)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
5.4.2010 17:34:19   
lidac0605
Moji su svi išli doma u onoj košari za bebice...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
6.4.2010 8:04:09   
Nika 24052006
Definitivno AS,nemoj uopće dvojiti.Neće bebici biti neudobno,pa i u trbuhu su nam u "skvrčenom"položaju...Sigurnosti radi,AS.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
6.4.2010 10:54:11   
lueman
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Moji su svi išli doma u onoj košari za bebice...

I moji

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
6.4.2010 10:59:41   
mama m
Moji su svi išli doma u onoj košari za bebice...


A kak ste tu košaru učvrstili na sjedaluuser posted image To me najviše muči.

A i Nika dobro kaže, ionak su nam bebači spigani u trbuhu. AS se barem može dobro učvrstiti pa je sigurnije.


_____________________________

Majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek

Jana 10.04.2006.
Bartol 19.05.2010.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
6.4.2010 11:01:29   
lidac0605
Ma kaj bi učvršćivala...vozila sam se otraga s bebicom...isto imamo jedno 1/2 sata do doma

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mama m)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
6.4.2010 11:06:33   
pako
Ja sam svog miška imala u jastučiću i držala ga u rukama, a imamo do doma nekih 15-ak minuta.

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
6.4.2010 11:14:53   
sig
Ja sam moju malenu iznjela u jastuku koji smo kasnije u autu položili u nosilicu od bebe conforta onu ravnu - ne jaje nego onu u kojoj beba ravno leži... Vjerojatno ću i za drugu bebu uzeti takvu shemu kolica i isto tako iznjeti.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
6.4.2010 11:17:02   
sig
Da nisam napomenula... ova moja korpa od bebe conf. ima mogućnost vezivanja odozada... vjerujem mamam m ako imaš 3 u 1 od chicca da imaju i oni mogućnost vezivanja... jer ima i moja kuma... ta od chicca i isto se i ta vodoravna korpa može vezati.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
6.4.2010 11:17:19   
mama m
Ma kaj bi učvršćivala...vozila sam se otraga s bebicom...i


Ma i ja sam tak dovezla Janu doma i bilo sve super, ne znam zašto sad toliko dramim oko toga.. Prvi put uopće nije bio problem (možda zato jer nisam imala izbora-imali smo samo nosiljku, ne i AS), a sad ko da se više bojim, ne znam... A i nije da će mm vozit reli do domauser posted image


_____________________________

Majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek

Jana 10.04.2006.
Bartol 19.05.2010.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
6.4.2010 11:20:22   
lueman
učvrstila sam ju s pojasom na zadnjem sjedalu, i sjedila kraj nje.u AS mi je bebicu bilo žao stavljat prvih mjesec dana, a i nisam imala potrebe, sve mi je blizu.jedino kad smo išli na kontrolu kod pedijatra s mjesec dana.točno je da bebice su u istom položaju i u trbuhuuser posted image i vjerojatno je to isto ali u trbuhu plutaju u vodi a tu sami nose svoju težinu. ali AS su napravljene za to da djete bude u njima pa se slažem da je bolje da su u sjedalici nego u rukamauser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
5.6.2010 12:32:52   
nemammaste
I ja sam u istoj dilemi! Puno ljudi se čudi da nije tek rođena bebica za AS,a s druge strane sve više stručnjaka inzistira na njima.Meni patronažna rekla da mora biti AS 0 ili 0+ i da bebica mora biti pod kutem od 45 stupnjeva jer ako se naglo zakoči da je veća mogućnost ozljede vrata i kičme dok leži.Jedino ako je nedonošće da mora u onu ležeću AS košaru i to obavezno na sredinu zadnjeg sjedala

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
5.6.2010 15:38:45   
mišica 666
po meni obavezno u as jer mala bebica je tako nježna njoj ne treba ništa više od malo naglijeg kočenja da se desi zlo.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: u čemu iznjeti dijete iz rodilišta?
5.6.2010 17:39:47   
nemammaste
Može jedno pitanje vezano za AS? Mi smo dobili kolica 3 u 1 stara cca 3 god.Negdje sam pročitala da AS ne smije biti starija od 6 god ali kako znati da je sve drugo ok,se može to gdje i kako provjeriti? Ili da rađe kupim novu AS pa sam sigurna?

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!