|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
31.10.2017 9:01:32   
MVH
Ma da sigurno mame koje ne rade ispiju kave po kaficima,da im je znat od kuda im pare (sarkazam)
Ja jesam radila al nisam imala tih para...To je i za djete dobro da se socijalizira itd,da se nauci izborit za sebe. Mi ni ne znamo ko u kuči ima kakve situacije,pa i one mame koje ne rade.
Možda bolesno djete,muža...Lako je upirati prst u nekoga,a kada se upire u vas e onda na sve 4 noge.
Mislim da su svi jednaki,jer je to za dobrobit djece.

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
31.10.2017 9:28:08   
nymeria
E pa vidim jedne te iste mame zadnje dvije godine po lokalnim kafićima prije ili poslije vrtića.. ali dobro odkud im pare briga me. Ja nemam ni za kavu isto. Ali nebitno. Nije bitno ko ima il nema para ali ako ja radim bitno mi je da mi je djete u vrtiću a ne da se nečije besplatno socijalizira.

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu MVH)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
31.10.2017 17:47:37   
MVH
Eh,zato ljepo mi koji radimo plačamo socijalno,prirez...Ja sam za da su sva djeca ravnopravna, naravno da roditelji koji rade imaju prednost,al isto tako da i djeca čije su mame doma,idu u vrtić jer če toj djeci bit lakše u školi,u životu...Djecu treba pustit da se slobodno izražavaju,al ak su doma to baš i ne mogu.Ipak se tu radi o djeci,a ne o mamama koje piju kavu.

< Poruku je uredio MVH -- 31.10.2017 17:49:57 >

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 203
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!