|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
6.6.2010 10:22:30   
Isabella
Uff mene je jučer tako jako probadalo u donjem dijelu trbuha da sam se baš prestrašilauser posted image A nakon toga me je sastavilo s lijeve strane leđa i zakočilo i još me drži,cijela sam iskrivljena...a koji je uzrok tome nemam pojma,možda sam se jučer malo preforsirala tj. zaključila sam da više ne smijem ići u spizu bez muža jer svaki put kad se vratim iz spize i malo više potegnem nešto me zaboliuser posted image
A šta se tiče mjehura,od samog početka sam non stop na wc-u,i nisam još niti jednu noć u komadu prespavala,budim se svaka 2 sata bez greške,no već sam se na to naviklauser posted image


_____________________________

"Life is nothing left to lose"

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
6.6.2010 11:09:08   
mišica 666
draga malo odmori i nemoj se preforsirati sve će biti ok. koliko si trudna ???

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Isabella)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
7.6.2010 9:14:08   
Isabella
Sad sam u 27 tjednuuser posted image ali evo već sam danas puno bolje nakon što sam jučer odmirovala cijeli danuser posted image Ali to mi tako teško pada jer sam naučila puno raditi i sad se osječam totalno beskorisnomuser posted image

_____________________________

"Life is nothing left to lose"

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
14.3.2011 14:40:12   
LUNA000
Ne znam kako to opisati,al ja se slično osječam,lagana bol u leđima,bolne noge,i neugodan osječaj u trbuhu...hodam usporeno..beba se rita,a ja imam osječaj da če mi trbuh eksplodirati..kao da me netko napunio zrakom..jel se netko tako osječao možda? Inače slabo pijem,al sad sam baš žedna..

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu Isabella)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
17.3.2011 21:45:12   
Indy
ja već nekih 10ak dana osjećam ponekad pritisak u dolnjem dijelu trbuha. jel to normalno da tako rano počne?

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
18.3.2011 12:16:15   
nemirna
Ja sam prije dva tjedna imala užasan pritisak u trbuhu, čak me i boljelo u području mjehura, stalno sam išla na wc (po 3 puta u 5 minuta), međutim doktorica mi je napravila urinokulturu koja je bila uredna i kada me pregledala rekla je da se ne otvaram, tako da isto nismo znale zbog čega mi je tako teško, navodno se beba tako nekad namjesti, sad ću ući u 30. tjedan, jedino mi je doktorica rekla neka dva puta dnevno pijem magnezij od 250 mg i sad mi je puno bolje... A sad koliko rano može biti taj pritisak i zbog čega, stvarno ne znam, a čini mi se da nekad ne znaju ni liječnici...

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
18.3.2011 12:34:34   
LUNA000
i ja sa čim sam počela osječati bolove počela piti magnezij...danas se baš osječam dobro!!!

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu nemirna)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!