|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pritisak u donjem dijelu trbuha
6.11.2008 15:03:32   
daniela 31
Trudnice pozdrav!
Ako koja ima problem kao i ja kako ga se riješiti- pritisak na mjehur mi je ponekad neizdrživ.
U 27 tjednu trudnoće sam koja protiče uredno samo mi je ta nelagoda prilično bolna.
Ginekologinja kaže da je sve ok.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
6.11.2008 15:06:20   
Florijan Jakov
Neću ti ništa pametno i novo reći - i kod mene je bio pojačan pritisak na mjehur kroz cijelu trudnoću i mjesec-dva dana nakon poroda, dok sve opet ni jesjelo n asvoje mjesto. Što je veći stupanj trudnoće to je beba niže i očekivano je pritisk veći.

BTW dobro nam došla i dugo se s nama družila user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
6.11.2008 15:17:51   
evanda
dobrodošla i dugo se družila s ekipicom.....user posted image .....taj pritisak je i kod mene prisutan, i isto gin kaže da je to ok.....sad je još jači kako je beba veća i jača.....to su, izgleda, čari  " blagoslovljenog" stanjauser posted image  

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
6.11.2008 16:33:35   
daniela 31
Hvala objema na dobrodošlici i na utjesi.user posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
6.11.2008 18:07:48   
Indy
I ja imam pritisak u dolnjem djelu trbuha koji je sve jači kako mi je trudnoća odmicala,a česte posjete wc-u, već sam se navikla.
Dobro došlauser posted image

(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
6.11.2008 21:06:31   
Thea
I ja sam u 28 tjednu pa imam isto takav pritisak i nije ugodno ali svi kažu da je to ok pa se ne zabrinjavam.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
6.11.2008 23:05:49   
Tsmee
Evo, možda te malo utješim... ja sam imala pritisak do 29. ili 30. tjedna i sve je bilo u redu. Sad je malo popustio iako još uvijek često idem na WC, ali pritisak nije konstantan. Ali zato sad kad me beba zvekne u mjehur... user posted image
user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
13.11.2008 15:03:40   
Vjeverica ST
takodjer imam pritisak i to je normalno! sve okuser posted image !

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
10.12.2008 12:14:57   
ninolina
Ajme sve pišete da vam se to javlja već kasnije ja sam sada u 19 tj i kad god osjetim da se beba pomaknula ja trk na wc da ne pričam da kad to krene nije važno gdi sam moram sjesti. Nema hodanja a da ne stanem po nekoliko puta. Dok kaže beba nije nisko sve ok a meni teksas. Nije mi ni u jednoj trudnoćin bilo tako.

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
10.12.2008 13:53:15   
Marta j

IZVORNA PORUKA: ninolina

Ajme sve pišete da vam se to javlja već kasnije ja sam sada u 19 tj i kad god osjetim da se beba pomaknula ja trk na wc da ne pričam da kad to krene nije važno gdi sam moram sjesti. Nema hodanja a da ne stanem po nekoliko puta. Dok kaže beba nije nisko sve ok a meni teksas. Nije mi ni u jednoj trudnoćin bilo tako.




Ninolina tako je i kod mene isto sam 19tjedana.Al meni je beba dosta nisko.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
26.12.2008 20:56:17   
Cani
Ja od pocetka trudnoce imam bolove u doljnjem dijelu trbuha. Bol je tupa i neugodna. Ginekolog mi rekao da osjetim rastezanje maternice i da to neke zene osjete cijelu trudnocu. Kako trudnoca odmiče (sada sam u 21. tjednu) bol je sve rjeda, osim kada mi bebeac sjedne na lijevi jajnik ili na živac od lijeve noge. Inace, trudnoca skroz uredna, beba napreduje. I sada me zanima, ima li netko od vas takvih slicnih problema? Sve moje frendice nisu imale slicno iskustvo!

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
28.12.2008 13:12:28   
Tilly
Ja npr, nemam nikakve bolove, ali nekad imam osjećaj da je beba baš sjela na mjehur... i nekad lupi po mjehuru, a događalo se i to da moram stat, valjda dok se malo ne premjesti...

(Odgovor članu Cani)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
3.1.2009 21:59:00   
ROZI
Ja sam u 15.-tom tjednu i već imam malo pritisak,tako mi je bilo i u drugoj trudnoći i bilo je sve ok.!

(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
3.1.2009 22:00:53   
Wukovarka
Ja tek od jucer osjecam taj pritisak....do sada je bilo bajno..

A sada...nocas sam 4 puta bila na vc-u...luddaaaa sammmm

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
18.5.2010 16:15:40   
Točkica28
mene već 3 dana to muči... jel bi to bilo ratezanje maternice, ligamenata???
onak vodoravna je bol u donjem dijeliu trbuha (u biti nije bol nego baš pritisak)
kad legnem je okay...  jel moguće da se već osjeti pritisak bebača?


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
18.5.2010 16:20:49   
danery
hmmm...mene ne pati pritisak,nego kao neko probadanje...svašta...dr kaže sve ok,al opet...user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
18.5.2010 16:24:46   
Točkica28
danery, nadam se da je to sve okay... ne znam dal' da odem kod harnice pa da me pregleda . kaj misliš ti? Ionako bi za tj. dana na 4 d

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
18.5.2010 16:27:21   
danery
ma to je tvoje normalno...ak nema frke tipa krv i jaki neizdrživi bolovi,nemoj se žuriti...

mislim da ti se širi zdjelica i ligamenti se rastežu...ja nisam mogla vjerovat da to tako boli kad mi je frendica pričala dok nije i mene sastavilo...ali kako došlo,tako prošlo...i sve bilo ok...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
18.5.2010 16:28:52   
Točkica28
IZVORNA PORUKA: danery

ma to je tvoje normalno...ak nema frke tipa krv i jaki neizdrživi bolovi,nemoj se žuriti...

mislim da ti se širi zdjelica i ligamenti se rastežu...ja nisam mogla vjerovat da to tako boli kad mi je frendica pričala dok nije i mene sastavilo...ali kako došlo,tako prošlo...i sve bilo ok...



koliko ti je trajalo? meni već 3 dan, ali povremeno... i niš ne boli u biti neg smeta...


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
18.5.2010 16:29:35   
njanja
ja sam imala (moderatori, slobodno me cenzurirajte, ali onda taj izraz neće biti tako dobar :): "pizdobolju" user posted image , ogroman pritisak na stidnu kost i nekada sam u šetnji morala stati koliko me to bolilo tj više onako kao da je peklo.... a da, ali to mi se dešavalo tek pod kraj, nakon 33/34 tj 

< Poruku je uredio njanja -- 18.5.2010 16:30:23 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
18.5.2010 16:30:02   
danery
mene je malo više od tjedan dana...rekla sam dr i veli sve je to ok...širenje i rastezanje...lezi kad te bolucka,proći će to...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
18.5.2010 16:30:16   
Točkica28
IZVORNA PORUKA: njanja

ja sam imala (moderatori, slobodno me cenzurirajte): "pizdobolju" user posted image , ogroman pritisak na stidnu kost i nekada sam u šetnji morala stati koliko me to bolilo tj više onako kao da je peklo.... a da, ali to mi se dešavalo tek pod kraj, nakon 33/34 tj 



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
18.5.2010 16:31:56   
danery
IZVORNA PORUKA: njanja

ja sam imala (moderatori, slobodno me cenzurirajte, ali onda taj izraz neće biti tako dobar :): "pizdobolju" user posted image , ogroman pritisak na stidnu kost i nekada sam u šetnji morala stati koliko me to bolilo tj više onako kao da je peklo.... a da, ali to mi se dešavalo tek pod kraj, nakon 33/34 tj 


hahahahahhahaha,njanja,ova ti je dobraaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image

joj ja nemam baš "to",mene onak povremeno štrecne kao kroz rodnicu,kako li...al nije da je stalno prisutno i da ne mogu mrdnuti...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
18.5.2010 16:48:17   
Tsmee
Je, je Njanja, baš tak... To sam i ja u prvoj trudnoći imala. Htjela sam poludit. Nekad sam ko John Wayne hodala. Uhvatilo me negdje sa 30 tjedana prvi put.
A sad me već sa 14 tjedana prvi put zabolilo tako, samo srećom za sad su bolovi slabiji pa nije da ne mogu hodati, ali da malo smešno zgledam - to je user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pritisak u donjem dijelu trbuha
22.5.2010 11:51:21   
Točkica28
meni veli da je pritisak jer je user posted image jako nisko
dakle, manje biti na nogama


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!