|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zatvor u trudnoći
6.11.2008 11:28:27   
Florijan Jakov
U prvom i zadnjem tromjesečju imala sam dosta problema sa zatvorom i stvarno sam se nekad mučila na WCu...ali onda sam otkrila "kompot" od suhih šljiva, smokvi, marelica. Pijući to i jedući te kuhane plodove dobro sam izregulirala probavu.
Kako se vi nosite s tim??

< Poruku je uredio anaxx -- 30.7.2012 14:29:50 >


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zatvor u trudnoći
6.11.2008 11:46:46   
sanjalica
i prije i sad - strašno... i pripisujem to (uz veliku guzicu) sjedenju i neujednačenoj prehrani....

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zatvor u trudnoći
6.11.2008 12:38:07   
božica
iskreno ne sječam se..

a sada dnevno pojedem  minimalno dve jabuke pa mi one pomognuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zatvor u trudnoći
6.11.2008 12:55:28   
Wukovarka
Sensia i Activia...
Spas u mom slucaju user posted image

Dok ne popapam jedno od to dvoje...nista od teta skoljke user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zatvor u trudnoći
6.11.2008 13:08:42   
Dajana
Meni je to bila katastrofa u prva četiri mjeseca trudnoće, i užasno sam se mučila a onda sam uvela Donat Mg i pomalo se izreguliralo tako da kasnije nikakvih problema. Inače ja imam s tim problema bez obzira na trudnoću, a sad svako jutro popijem žličicu maslinovog ulja i čašu vode i sad je sve ok.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zatvor u trudnoći
6.11.2008 13:38:14   
Tsmee
Grozno... posebno nakon nekog vremena pijenja željeza, ono strašno zatvara. Rješavam to s 3-5 dcl Donata dnevno i jutarnjom kavicom (slatkom) koja to još više potakne user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zatvor u trudnoći
6.11.2008 14:34:02   
Vjeverica ST
hm..ni ja nisam imala problema sa zatvorom do trudnoće, točnije zadnjeg tromjesečja. Nitko ne spominje onaj drugi neugodni dio- plinove!user posted image užasss, svi smo mi ljudi, al' nekad mi baš  bude neugodno pored MM, a i on me tad zeza! imate vi takva iskustva? a pomoć?user posted image

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: zatvor u trudnoći
6.11.2008 14:36:28   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: Vjeverica ST
Nitko ne spominje onaj drugi neugodni dio- plinove!user posted image užasss, svi smo mi ljudi, al' nekad mi baš  bude neugodno pored MM, a i on me tad zeza!


ne sjećam se problema sa plinovima....čak da sam i ih ispuštala mm ne bi smio ništa reći jer on "opali" kad god mu dođe, veli da nije to dobro držati u sebi user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zatvor u trudnoći
6.11.2008 15:19:06   
evanda
donat mg....zakon je....

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: zatvor u trudnoći
6.11.2008 16:48:10   
Vjeverica ST
ma znam, i moj mm ih ispušta, al ja ga stalno zezam da to nisam ja nego bebauser posted image , jer je fora bila, dok još nismo bili u braku da "žene ne p...."user posted image user posted image user posted image ..Dakle, Donat Mg! Aj dobro! Thnx!

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: zatvor u trudnoći
6.11.2008 20:16:58   
Indy
Ja sam probala svašta od Mg, jogurta.. ništa nepomaže, a i tako mi je bilo i prije trudnoće. Kad imam stolicu onda bude tvrda. Stvarno jedem raznoliku hranu, sve povrće i voće volim ali ništa od toga. Samo kad se dobro nasekiram onda crijeva prorade i stvari krenuuser posted image . Inače se jako mučim sa zatvorom.

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: zatvor u trudnoći
10.12.2008 11:12:12   
Mrvna
Fitolax! Divna stvar! Fiona preporučila i ljubim ju zbog toga. Inače sam tip koji može pojesti kompot od krušaka uz suhe šljive i sve to zaliti s jogurtom i Donatom a da se ama baš ništa ne dogodi.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: zatvor u trudnoći
10.12.2008 11:19:14   
mama4
Ja sam pojela suhih šljiva koliko nisam u cijelom životu.Ali sve jedno nije kako bi trebalo biti.Probala sam i sa donatom ali ista stvar.Nadam se samo da će kada rodim opet sve biti normalno.Uprijašnjim trudnoćama nisam imala tih problema.user posted image

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: zatvor u trudnoći
10.12.2008 11:23:49   
Florijan Jakov
mama4, probaj kuhati kompot od suhog voća...nije mi pomagalo suho voće vć kompot od njega 

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mama4)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: zatvor u trudnoći
10.12.2008 11:35:44   
mama4
Hvala.Probat ću.user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: zatvor u trudnoći
10.12.2008 12:25:49   
Vjeverica ST
user posted image uz Donat Mg koji stavrno pomogne preporučam i što više tekuće hrane, juhe, zelje, kaul (ne cijedite vodu)!!!to omekšava stolicu, osobito vrijedi za one koji piju Fe !

(Odgovor članu mama4)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: zatvor u trudnoći
10.12.2008 12:49:42   
Ruža
Sirup od smokava i šljiva, meni je bio odličan!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: zatvor u trudnoći
10.12.2008 12:51:49   
lelo
Aktivia,Bioaktiv ili neki takav jogurt meni je puno pomogao.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: zatvor u trudnoći
10.12.2008 12:54:16   
Wukovarka
Ja sam otkrila sensiu jogurt...to mi jedino pomoglo...

Blaga je, ali jako djelotvorna user posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: zatvor u trudnoći
31.1.2009 19:43:27   
ROZI
U 4-tom sam mjesecu trudnoče i več me muči zatvor,uf.....................

_____________________________

Dragi moji anđeli!

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: zatvor u trudnoći
19.3.2009 19:00:47   
nela_zg
pozdrav drage moje!!
ja sam u 8. tjednu trudnoće i strašno me muči zatvor.... nekako sam se bila prisilila na wc-u jer me već bolio trbuh i stolica mi je bila tvrda da su mi oći ispale user posted image
probala sam Donat - NIŠTA, Activia uz odvratan okus - NIŠTA....user posted image
e onda sam kupila suhe šljive, najela se njih i napila puno vode, te sam to još zalila Pago gustim sokom od kruške - TRČALA SAM NA WC uz veliki osmjeh na licu i olakšanje u trbuhu user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: zatvor u trudnoći
19.3.2009 19:09:46   
moiii
Bravo, bravo! Pomoci ce ti paradajiz juha, te povrtna juhica s vise celera. sve ovisi sto volis. Maslinovo ulje takodjer. Ma bude to sve kak treba

(Odgovor članu nela_zg)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: zatvor u trudnoći
20.7.2009 9:36:25   
kitty007

Pozdrav,ja od malih nogu imam problem,tzv.lijena crijeva,bila na klistiru puno puta...ništa mio ne pomaže u takvim lsučajevima...jedino jutarnja kava i cigareta...sada sam trudna i naravno,javio se moj problem kojeg se užasavam...ima li netko u takvoj situaciji ?????

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 23
   [Obrisani korisnik]
20.7.2009 9:46:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu kitty007)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: zatvor u trudnoći
20.7.2009 16:51:52   
e_l_p_i
Ja na svu sreću nikad nisam imala problema sa probavom. Također, i sada u trudnoći nemam problema sa probavom (da pokucam u drvo), no, moja šogorica je imala dosta problema sa navedenim u obje trudnoće i kaže da joj puno pomogao sezam. 

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!