|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 11:14:42   
Bebys
boze ja sam trnila i pune oci suza...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tako mi je jako jako zao....

ali samo hrabra budi i nemoj ODUSTAJATI...SRETNO I SVE NAJBOLJE TI ZELIM...DA KONACNO IMAS SVOJU BEBICU.....NE ODUSTAJ NIKADA...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mani)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 11:29:07   
zozo1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 11:30:21   
mami 36
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 12:11:19   
Anoniman
Žao mi je draga.user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mami 36)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 12:17:46   
inesica
Ovo sto si prezivjela je stvarno strasno, zao mi je, srce mi se steze dok citam tvoju pricu. Svi ovdje suosjecamo s tobom, kad zena postane majka, posebno joj tesko padaju ovakve price...
Zelim ti da uz podrsku svoje obitelji i muza sto prije savladas tu bol, a ljubav koju si cuvala za Luku, podijelis sa svojom buducom bebicom. Bit ces divna majka, nakon sto sve muke prodju. Zelim ti svu srecu!

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 12:23:23   
breskvica22
hvala vam svima oduser posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sve ste predivne i hvala vam na toj podrsci!!!
to mi strasno puno znaci..........samo sto ste me opet uspjele rasplakati.......
nisam mislila da ce moja prica znaciti toliko drugima i da cete tako biti uz mene. hvala vam svima najljepsa. pusa svima

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 12:42:20   
klarita
joj breskvice moja, znam točno što proživljavaš!vjerojatno si čitala moju priču. Žao mi je stvarno....To ne može razumijeti onaj tko nije barem slično proživio. Drži mi se!Moraš biti jaka!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 12:43:19   
beba1710
stvarno tužno user posted image user posted image ne mogu vjerovat da ima tako odvratnih i nesposobnih liječnika...user posted image
nisam prošla ništa slično kao ti i ne mogu te savjetovati ali stvarno mi je žao što su ti se dogodile takve stvariuser posted image
ne brini,dobit ćeš bebača koji će bit živ i zdrav,vesel..dat će ti bog user posted image user posted image user posted image


_____________________________

07.04.2010. <3 Tina <3

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 12:49:55   
breskvica22
jesam draga klarita i nemam rijeci.sta da ti kazem ili ti meni!? sve znamo. drzi mi seuser posted image

(Odgovor članu beba1710)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 13:17:44   
Gianna
Ajme draga strašno mi je žao.....user posted image user posted image user posted image user posted image ... Nadam se da više nikada nećeš morati proći kroz nešto slično i da će ti Bog ubrzo poslati jednu malenu user posted image ....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 13:50:13   
natalijax
breskvice nemam rijeći,suze mi idu,želim ti od sveg srca da daljna trudnoća bude u redumi da ugledaš svog malenog anđela,a tvojim anđelima neka bog podari velika bjela krilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 14:30:37   
Ninaa
DRaga strašno tužno i jako mi je žao zbog tvog gubitka. Drži se i misli pozitivno. Frendica mi je izgubila bebu u  tjednu zbog visokog tlaka isto vjerojatno na kraju zbog lječnikove nepažnje, ali je bilo prekasno. Nkako to treba nadići i krenuti dalje mada to svima vama možda zvuči suhoparno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 16:20:25   
leilany
IZVORNA PORUKA: njanja

jako tužno....žao mi je da si to morala proći.Želim ti da nađeš mir, da se sijećaš luke, ali da ne boli sijećanje i da što prije uđeš u novu veselu trudnoću..


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 18:40:39   
sina
draga moja i sama sam prošla kroz gotovo istu situaciju prije mjesec dana. isto je bio sin,u 5.mj. trudnoće,trebao se zvati Luka. da li su ti doktori rekli zašto se to dogodilo? nemoj me krivo shvatiti,ali možda tvoj doktor nije baš kriv za sve jer ponekad kad priroda odradi svoje,oni su nemoćni. ja se mislim da je kod mene moralo tako biti,nešto nije bilo u redu ako je tjeralo plod vani i ako mi je otišao čep i na kraju voda. posteljicu su mi isto kiretirali,ali mene je u tom slučaju boljela samo duša jer su me uspavali kad su mi čistili posteljicu,a i pobačaj nije bio fizički prestrašan. probaj promijeniti malo način razmišljanja i sagledati to iz drugog kuta,možda će ti biti lakše to prihvatiti. sad ispada ka da sam neka bezdušna kuč_a,ali i mene boli i boljet će gubitak mog djeteta i prvog,a naročit ovog drugog,no ipak sam krenula daljhe bez osvrta prema nazad i puno pitanja da li se moglo što promijeniti i tko je kriv? nije se moglo,tako je moralo biti i jedva čeka da za koji mjesec javim na raji da sam opet trudnica. do toga radim pretrage skupa sa mm. SRETNO,USPJET ĆEMO MI !

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: moga andjela vise nema
23.9.2010 7:32:46   
breskvica22
IZVORNA PORUKA: sina

draga moja i sama sam prošla kroz gotovo istu situaciju prije mjesec dana. isto je bio sin,u 5.mj. trudnoće,trebao se zvati Luka. da li su ti doktori rekli zašto se to dogodilo? nemoj me krivo shvatiti,ali možda tvoj doktor nije baš kriv za sve jer ponekad kad priroda odradi svoje,oni su nemoćni. ja se mislim da je kod mene moralo tako biti,nešto nije bilo u redu ako je tjeralo plod vani i ako mi je otišao čep i na kraju voda. posteljicu su mi isto kiretirali,ali mene je u tom slučaju boljela samo duša jer su me uspavali kad su mi čistili posteljicu,a i pobačaj nije bio fizički prestrašan. probaj promijeniti malo način razmišljanja i sagledati to iz drugog kuta,možda će ti biti lakše to prihvatiti. sad ispada ka da sam neka bezdušna kuč_a,ali i mene boli i boljet će gubitak mog djeteta i prvog,a naročit ovog drugog,no ipak sam krenula daljhe bez osvrta prema nazad i puno pitanja da li se moglo što promijeniti i tko je kriv? nije se moglo,tako je moralo biti i jedva čeka da za koji mjesec javim na raji da sam opet trudnica. do toga radim pretrage skupa sa mm. SRETNO,USPJET ĆEMO MI !

evo ovako;nazalost nemislim krivo jer su mi to potvrdili svi doktori u bolnici a isito tako i neke zene koje su isle kod mog bivseg ginekologa.nazalost to je surova i tuzna istina.govorila sam mu 4 dana da se osjecam lose i da imam grceve i pritisak u ledjima,krstima i stomaku.ali on se nije na to odazvao,jednostavno je odmahnio rukom i nije ga bilo briga.zbog njega i njegovog nerada i ljenosti je zatvorena nase rodiliste.moja poznanica je bila trudna prije 2god.otisla je kod njega na pregled i ozljedio ju dolje i pocela je krvariti i izgubila je bebu.to je meni napravio u trecoj trudnoci.mogla bi pisati 3 dana imala bi materijala.prvo sam krivila sebe,ali ne,nisam ja kriva.dijete mi je bilo zivo ,zdravo,jako............ali tom doktoru samo pise da je doktor.na kraju svega(prije par mjeseci)cula sam,tj.saznala,da jebio izgubio licencu za ginekologa jer je bio osudjen sa razlogom za krivnju smrti pacijentice i njene bebe!!! to kad sam saznala zanjemila sam.nazalost je to istina.bio je u zatvoru i preko veze izasao i preko veze i politickih veza vratio je licencu i sada i dalje radi.s time da je bio ljecnik opce prakse pa se prekvalificirao za ginekologa.ima jos ali mislim da je ovo dovoljno!jel me sada razumijete?

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: moga andjela vise nema
23.9.2010 14:14:54   
klarita
ja te draga potpuno razumijem, oni rade u takvoj profesiji da se ne smiju kockati s ljudskim životima. I meni su doktori krivi.Trudim se da razmišljam da će svima to jednog dana doći na naplatu makar oni mislili da neće a na nama je da pokušamo nastaviti dalje i vjerovati da je sve moguće!
Budi jaka!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: moga andjela vise nema
23.9.2010 17:03:03   
sina
razumijem ja tebe i to je stvarno prestrašno da netko takav radi kao gin. htjela sam ti samo reći da sam ja došla odmah do doktora i stvarno je dobar,ali nažalost pomoći nije bilo. radio mi je serklažu bez obzira što je vidio da beba neće ostati.to mi je kasnije priznao:da je vidio da nema šanse,al svejedno je probao. mijenjaj doktora,kao što si i sama rekla da budeš i ne gubi nadu. evo ti 2 primjera(nisu iste situacije kao kod nas ali...) moja šefica nakon što je rodila prvu curku je imala 7 spontanih,u drugoj trudnoći nosila dvojčeke,rodila samo jedno,jedno izgubila sa 18 tj. i treća trudnoća sve 5. od moje kume sestra imala 3 spontana,4. put rodila mrtvu bebu i tek 5.put dobila sina. nažalost,nismo jedne od onih sretnica koje fino zatrudne imaju školsku trudnoću i sve super.imamo križ koji moramo nositi,ali sve će se to nama vratiti.....već sam ti u jednom postu napisala:Bogu hvala da možemo ostati trudne,a iduće trudnoće će nam bit happy end,pa makar preležale svih 9 mj.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: moga andjela vise nema
23.9.2010 18:08:41   
DarijaRR
Jako tužno,ovo me sve rasplakalo.

Drži se, mi smo uz tebe! Svu sreću svijeta ti želim

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Moga andjela vise nema
24.9.2010 7:17:44   
breskvica22
hvala curke!!! ma oni su svi uzasni. ali eto da vam kazem da u ponedjeljak idem kod privatnika na razgovor i tak to.onaj drugi tek moze 7.10. a to je meni dugo cekati. zeljezo se kuje dok je vruce! malo me nervoza pegla radi doktora ali valjda ce biti sve ok

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 11:33:46 >

(Odgovor članu DarijaRR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Moga andjela vise nema
29.9.2010 12:52:08   
pakić
čitam i plačem, breskvice, jako mi je žao... Evo danas sam saznala da je jedna prijateljica izgubila dijete, jest na samom početku, ali jako mi je žao jer već dugo pokušavaju.. Ja mislim da ne bi bila kadra preživjeti i biti tako jaka kao ti. Pogotovo kad ne možeš utjecati na ono šta se dogAĐA...user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 11:33:30 >


_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Moga andjela vise nema
29.9.2010 18:35:10   
breskvica22
pakić draga mozes jer moras.znas da nisi sama da imas svoga muza,roditelje koji su se isto jako napatili da tebe donesu na svijet.........jednostavno moras........
htjela sam umrijeti u bolnici,ali samo i se iznenada pojavila slika od mm pred ocima i pomislila sam "stani boze,nemoj jos,ostavi me ovdje.sta ce on bez mene?!".
ljubav prema njemu me jaca i jaca me to sto znam da sam snaga mojoj mami,da mi se nesta desi ona to nebi podnjela.mozda ce ispast da sam mamina curica,ali ne,nisam. da vidite i znate nas odnos znale bi sigurno,ali ok,skrenula sam malo sa teme.
uglavnom zelim ti reci da nisi siroce i da si mnogima potrebna i mnogi te vole i nezele i nemogu bez tebe.ja sam to shvatila i sretna sam sto zivim i sto imam njih.
a dragi bog ce valjda dati tebi,meni i svima curama ovdje na rr da budemo debele hehe,mislimuser posted image i da imamo svoga bebacauser posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 11:33:16 >

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Moga andjela vise nema
29.9.2010 22:30:26   
nancy
user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam draga bez teksta,pretuznouser posted image user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 11:33:01 >


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 47
   kako krenuti dalje....:(((
20.11.2011 9:49:48   
Lea kikaca
nova sam ovdje...nigdje ne mogu izbaciti sve ovo iz sebe, ovu bol, tugu...
u utorak 15.11.2011. sam rodila...beba je umrla dan prije....

cetiri dana ranije bila sam na redovnom pregledu gdje je sve bilo potpuno u redu...u utorak ujutro u 3h probudili su me cudni bolovi, inace ovo mi je bila prva trudnoca, mislila sam da su grcevi...ili kako je moj doktor govorio " to je normalno. pa beba raste".
no u 5h ujutro bolovi su poceli svake dvije min....zavrsila sam na rodilistu, gdje su mi rekli da sam otvorena 4 prsta...a trudna 27 tjedana i 4 dana....bila sam sokirana...roditi tako rano...umirala sam od brige...nakon pola sata rekli su mi da je beba umrla...i da cu morati roditi...normalnim putem....stavili su me na stol, tri sata sam lezala i bila svjesna da moja beba nece zaplakati kada izadje u ovaj svijet....ali nisam gubila nadu do zadnjeg trenutka...kada sam napokon rodila, nisam cula plac...toliko tuge i boli je bilo u meni da sam htjela samo vristati...a nisam ni to mogla...nisam ju mogla ni vidjeti, nisam mogla....moju leicu su odveli andjeli...a ja...trudim se, imam prekrasnog muza, roditelje, prijatelje i svoje bliznje koji guraju samnom dalje....ponekad se nasmiem zbog njih...ne zelim ih razocarati...ali...mislim da cu umrijeti od tuge....to je bila moja pisulja, koja mi nije dala spavati nocima...zbog koje nisam stizala na wc....eto, morala sam se i ovako olaksati...pokusavam sve....samo da kkrenu bolji dani...i da uskoro mogu biti mama...a nju nikada necu zaboraviti.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: kako krenuti dalje....:(((
20.11.2011 11:13:32   
m600
draga Lea jako mi je žao i ne mogu zamisliti bol koju osjećaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
drži se i misli na to kako je tvoja curica sad na boljem mjestu i da će uvijek čuvati svoju mamuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Lea kikaca)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: kako krenuti dalje....:(((
20.11.2011 11:33:10   
ribica1
draga ti jesi mama, mama malog anđelića!
al bit ćeš opet!teško je znam!
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!