|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strahovi
23.10.2010 10:53:08   
nina2108
evo ja se isto mogu pridružit ovoj temi .Mislim da je normalno strahovat i mene stalno lovi panika .U noći se znam probudit i pipat se po trbuhu jel mi se beba kreće.Moja mrvica je isto nekad aktivnija a nekad je mirnija.I jako sam zabrinuta kad je ne osjetim neko vrjeme.Moja mama je rekla da mene uopče nije osjetila u trbuhuuser posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu gmizalo)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Strahovi
10.11.2010 20:12:13   
amalia
drage curke!strahova milion. ja sam trudna 8 tj,po 2 put, mali je sad 6 mj i užasavam se svega. kako to sve izdržati s bebečem koji je neumoran i živahan za poludit. ja sam već sad umorna! nemam nikakvih simptoma osim što nema menge! tak mi je bilo i prvi put. ali me jako brine kako ćemo to sve izgurat! ne znam da li je koja bila u ovoj situaciji, ako je nek savjetuje!!!!! i ne brinite se da nešto nije u redu već bi vam dok rekao! držite se i ne živcirajte se jer je stres najveći problem! uživajte u svojim tbušćićima puno šetajte! to pomaže u liječenju tjeskobe!user posted image

(Odgovor članu gmizalo)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Strahovi
11.11.2010 13:53:39   
Freya
Ja sam danas bila na triple testu i dr. me sva isprepadala pričama da sma sva u šoku i sad n eznam kako ću preživjeti 10 dana do nalaza....

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu amalia)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Strahovi
12.11.2010 8:45:35   
pakić
cure,user posted image user posted image user posted image user posted image ma bit će sve u redu. Nemojte se sekirat, samo ćete još pogoršat situaciju...
amalia, vidjeti ćeš. dan po dan, da ćeš uspjeti, jer ako unaprijed razmišljaš, uvijek se čini puno gore nego što jest. Sretno user posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Strahovi
16.11.2010 19:57:56   
amalia
pakić hvala na utjehi! što dani više odmiću to smo smi spremniji za akciju. još samo da maloga odućim od nunanja jer ga uskoro više neću smjeti ni podići! pakić hvala

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Strahovi
16.11.2010 20:21:34   
mare00
amalia sretno i drzi se .... vidjet ces da na kraju uz Bozju pomoc opet sve dobro ispadne!!!!user posted image user posted image

(Odgovor članu amalia)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!