|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   bolan trbuh?
12.11.2010 12:42:30   
vvd
29 tj.nisu kontrakcije nego bolan trbuh iznad pupka cijeli,zateže ,peče,pritišće,boli na dodir...kao da bebica ima sto kila i sva se smijestila u gornju polovicu...? jeli ijedna ikad slično osjećala? ovo deprimira i mrcvari ne mogu ništa...
usput možda da otvorimo temu po mjesecima npr.trudnice i tegobe i naravno radosti u npr. ..7,8 mj.trudnoće radi lakšeg snalaženja... 

< Poruku je uredio tiha -- 12.11.2010 16:04:06 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: bolan trbuh?
12.11.2010 13:13:50   
jele2405
tako je bilo i meni, bolio me i pekao...pomagala su razna ulja i losioni, kad god bi me bolilo lagano sam masirala sa losionom i dosta odmarala i ležala. sada smo u 36 tjednu i kad god se moja mala mrvica miče trbuh boli. kako se nesmije ništa piti od tableta ostale smo kod masaže. tako ćemo i do poroda: trackat se :)
ako su jaki bolovi, trebala bi se konzultirat sa ginekologom, kod jačih strezanja i bolova dobila sam magnezij direct koji mi je dosta umirio bolove u donjem djelu trbuha (vjerovatno su bili lažni trudovi ili samo priprema zdjelice za porod).
nadam se da sam ti malo pomogla.
sretno i uživaj u svakom danu trudnoće, brzo prođe 9 mjeseci <3


< Poruku je uredio tiha -- 12.11.2010 16:02:51 >

(Odgovor članu vvd)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Brisano sporočilo]
12.11.2010 13:17:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu vvd)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: bolan trbuh?
12.11.2010 15:55:32   
vvd
hvala cure...zvala sam ginekologa rekao mi da popijem buscol,inače magnezij pijem redovito a masaža ni u ludilu ako dirnem tu četvrtinu trbuha vidim sve zvijezde...user posted image  i nagon na povraćanje...po tableti ne popušta ako se ne smiri odoh ja do bolnice...

< Poruku je uredio tiha -- 12.11.2010 16:02:21 >

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: bolan trbuh?
12.11.2010 16:11:51   
mare00

IZVORNA PORUKA: vvd

hvala cure...zvala sam ginekologa rekao mi da popijem buscol,inače magnezij pijem redovito a masaža ni u ludilu ako dirnem tu četvrtinu trbuha vidim sve zvijezde...user posted image  i nagon na povraćanje...po tableti ne popušta ako se ne smiri odoh ja do bolnice...

Draga ajde ti doktoru, na hitnu ili gdje vec... Meni to nije uredu da te toliko boli i tjera na povracanje!!!!
Sretno!!!!user posted image

(Odgovor članu vvd)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: bolan trbuh?
12.11.2010 16:53:45   
Gianna
IZVORNA PORUKA: mare00


IZVORNA PORUKA: vvd

hvala cure...zvala sam ginekologa rekao mi da popijem buscol,inače magnezij pijem redovito a masaža ni u ludilu ako dirnem tu četvrtinu trbuha vidim sve zvijezde...user posted image  i nagon na povraćanje...po tableti ne popušta ako se ne smiri odoh ja do bolnice...

Draga ajde ti doktoru, na hitnu ili gdje vec... Meni to nije uredu da te toliko boli i tjera na povracanje!!!!
Sretno!!!!user posted image




Potpisujem Mare... Ja bih na tvom mjestu odmah u doktora... Nije mi jasno zašto te toliko boli....
 
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: bolan trbuh?
13.11.2010 10:32:11   
Točkica28
ja bih rekla da beba pritišće želudac

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: bolan trbuh?
13.11.2010 11:59:04   
vvd
Hvala cure...Evo mi bili sinoć od 8 do 1 na ginekologiji i hitnoj....hvala bogu bebač super dobro me ispregledali uvz,ctg gin...sve super pa uputuli na kirurgiju i gastro....poslje svih koji su me ispretiskali i svih krvnih pretraga...isključili sumnju na sljepo crijevo,žućne kamence opet uvz i zaključak jaki gastritis,moguće i žuć, + bebač koji stoji popreko ful rastegnut pa  takav želudac rasteže previše....misle tj.sigurni su da je to to ako se još šta ne razvije....

u svakom slučaju svaka čast na ljubaznosti osijećala sam se ko carica....
i danas jako peče ali samo 1/4 trbušića....

Pozzz svima..


(Odgovor članu vvd)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: bolan trbuh?
13.11.2010 14:02:45   
Gianna
user posted image user posted image user posted image user posted image drago mi je da nije ništa ozbiljnije u pitanju.... Nadam se da ubrzo nećeš imati nikakvih smetnji...

user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu vvd)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: bolan trbuh?
13.11.2010 17:03:07   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Gianna

user posted image user posted image user posted image user posted image drago mi je da nije ništa ozbiljnije u pitanju.... Nadam se da ubrzo nećeš imati nikakvih smetnji...

user posted image user posted image user posted image user posted image






_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: bolan trbuh?
16.11.2010 1:36:34   
Leluška
Drago mi je da je sve ok!
Mene kod želuca jako boli i peče, ali nije mi ko kad sam imala gastritis. Imam 2 žućna kamenca - su možda oni??? kaj se tu može napraviti da si olakšam, jel netko zna?
Inače me boli jako donji dio trbuha - eto baš sada kada sjedim oko 15 min ili tolko hodam...
A trbuh nije nisko...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: bolan trbuh?
16.11.2010 7:59:51   
vvd
radili su mi uvz u potrazi za kamencima i nisu našli iako nisu isključili moguću upalu žućiuser posted image

(Odgovor članu vvd)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:






Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!