|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tvrda stolica
17.1.2011 14:11:25   
Ninaa
Opet ja na ovoj temi. Ne mogu naći nikašu temu,ali K. nije kakala već 7 dana. Jede većinom hranu koja otvara, davam joj maslinovo ulje, probiotike, ijučer navečer sirup od smokve i šljive i sokiće od šljive i ona ne kaka. Luda sam više, pedijatrica je rekla da kupim glicerinski čepić i da joj stavim i da će se pokakati i da moramo doći po uputnicu i naručiti se kod gastro(nešto) da se vidi uzrok. Za ovo mi je ok, ali da li je baš nužan taj čepić ona vrišti od ćepića i ne stavljamo ih uopće ni za temp. jel pije sirup a  jednom kad smo ga stavili nije se dala mjesec dana presvlačiti. Kakva su vaša iskustva jel netko probao i s homeopatijom, još mi jedino i to pada na pamet neznam više što da radim?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Tvrda stolica
17.1.2011 14:36:44   
mišica 666
ja bi prvo otišla u gastroenterologa pa ako to nebi pomoglo onda bi istražila  neke alternativne mogućnosti. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Tvrda stolica
17.1.2011 14:53:38   
mala pcelica
nama je taj cepic pomogao bez problema...probaj nekako da joj das cepiic ,pa onda odi kod gastro ,ali ako joj stomacic nije tvrd i napuhnut i bolan onda nema mjesta panici user posted image pokakace se ona već ...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Tvrda stolica
30.3.2011 21:06:31   
alessia
user posted image user posted image Moj maleni danima nije imao stolicu,a i kad je pokusavao jaukao je od boli,,,nisam znala sta vise napravit,e onda me vidjela moja dobra nona Mare i rekla mi za savjet.Neka sapun nasjeckam na komadice da mogu ući u guzu,nauljiti najprije guzu i komadic sapuna gurnuti poput čepića unutra.Grozno zvuci znam ,malo je neugodno i mali je malo plakao,,ali nakon 5 min rekao mi je da mu se jako kaki,,,komadic sapuna samo je izletio van a za njim sva zlocesta kakina koja se ni dala danima van,,,bila sam presretna da sam mu pomogla...HVALA NONA!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Tvrda stolica
7.4.2011 8:31:48   
jaruska
 
Mi smo isto imali problema sa kakanjem i isprobali smo sve sto postoji, i cepice i sirupe smokva-sljiva, i prehranu smo promjenili, izbacili mlijeko, stavljali smo cepice od masti........ma sve!! I na kraju sam ja pitala pedicu,kod koje smo zbog tog problema bili vec pet puta prije tog puta, jel moze ona Portalak, i onda nam je dala recept, i to je stvarno pomoglo! Kad bi joj dala cepic, proslo bi i 3-4 sata dok se pokakala, a sa Portalakom se pokakala nakon 15 minuta! I tako smo to poceli uzimat svakih 2-3 dana, i jako brzo joj se popravila stolica.

(Odgovor članu alessia)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Tvrda stolica
11.4.2011 11:45:38   
lea02
Ne znam šta je s mojom malom, neće kakati po 2 dana. Nije joj tako tvrda stolica uvijek, ali ne znam je li normalno toliko dugo da ne ide na tutu. Mislim da ćemo morati izbaciti čokolino... Jučer sam joj pokušala staviti sapun umjesto čepića pa je vrištala kao luda, nisam uspjela nikako... user posted image

(Odgovor članu jaruska)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!