|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žaba u Splitu
4.7.2010 10:48:28   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image komadi na dobrom provodu...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Žaba u Splitu
4.7.2010 10:57:19   
osobno
E bravo, svi dobili kompliment osim mene..user posted image
sad će mislit ljudi da sam uživo kakva babaroga obzirom na to da uvik stavim slike na kojima ispadnem lipo.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Žaba u Splitu
4.7.2010 11:00:20   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image ma znamo mi da si ti dobra...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Žaba u Splitu
4.7.2010 11:27:10   
osobno

IZVORNA PORUKA: ninolina

user posted image user posted image user posted image user posted image ma znamo mi da si ti dobra...

user posted image user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Žaba u Splitu
8.7.2010 22:12:22   
zaba
IZVORNA PORUKA: osobno

E bravo, svi dobili kompliment osim mene..user posted image
sad će mislit ljudi da sam uživo kakva babaroga obzirom na to da uvik stavim slike na kojima ispadnem lipo.user posted image user posted image user posted image user posted image
ajme oprosti,ali od silne euforije mi je "pobjeglo"...OPROSTI MI
SLATKA,MALA,SITNA KAO DA NIJE RODILA PRIJE PAR MJESECI I PUCAJU TE TURSKI GENI user posted image user posted image user posted image ,ma volim i tebe puno puno,pogotovo kad si dijete obukla u žaba bodyuser posted image


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Žaba u Splitu
9.7.2010 15:40:28   
Anoniman
Cureee!!!
Evo, nasa draga Zaba sutra opet stize u Split user posted image
u 8 stizu, pa ce pravo u Jokera da opustosi ducane i karticu user posted image , pa oko 10 da se organizuje neka kafica na istom mestu kao i prosli put user posted image

Tako sam se obradovala samo se nadam da cemo mi uspeti da dodjemo jer je mm sutra sluzba user posted image iako sam vozila ovih dana, ne bih se usudila sama kolima, a sestra ne bi smela da vozi mm-ov auto posto je stranac, pa bi moglo da bude problema ako nas zaustave...mozda kad bi ubedila seku da ostane sa malom a ja dodjem busom ? user posted image user posted image

Ajde ajde brzo se javljajte ko dolazi sutra??!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zaba)
  Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Žaba u Splitu
9.7.2010 15:44:14   
FIONA
Nelly pozdravi mi moju zelenu, izljubi i izgrli....user posted image user posted image ...ak bude dole još tjedan dana valjda ju bum vidla!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Žaba u Splitu
9.7.2010 15:47:08   
Anoniman
i moram ovo da napisem...stize meni poruka od Zabe, i ja kazem naglas: super! Zaba dolazi ujutru!
i tako ja pricam naglas i organizujem se sama sa sobom, a sestra me pita, a kada Super Zaba dolazi?! user posted image user posted image user posted image tek kad sam se dobro ismejala i dosla do vazduha sam uspela da joj objasnim da ona nije Super Zaba nego da sam ja rekla : super! Zaba dolazi ujutru user posted image user posted image user posted image
tako da je nasa Zaba dobila novi nadimak user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Žaba u Splitu
9.7.2010 15:48:06   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: FIONA

Nelly pozdravi mi moju zelenu, izljubi i izgrli....user posted image user posted image ...ak bude dole još tjedan dana valjda ju bum vidla!


hocu hocu, iskreno se nadam da cu uspeti da dodjem user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Žaba u Splitu
9.7.2010 15:49:48   
ninolina
izljubi ju i izgrli...a i onu malu ljepoticu Luciju

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Žaba u Splitu
9.7.2010 21:03:33   
BUMBI
Uživajteuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Žaba u Splitu
9.7.2010 21:16:30   
cuba
Joooj cure, meni je to kasna ura za ispijanje kavice...prošli put smo se se skoro otopile od vrućine, sve i da sjednemo unutra opet se moram spustit do grada poslije...user posted image user posted image user posted image  a sama ne mogu doći jer mi nema tko čuvati R...
Lipo mi se zabavite, pozdravite Zabu, izljubite mi Lucu...iskreno se nadam da ću na sljedećem druženju biti s vamauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Žaba u Splitu
9.7.2010 21:53:05   
MiniMama
ja isto ne mogu nikako. imam dogovor sa svojom najdrazom i jedinom klimaktericnom majkom. mislim da nije potrebno objasnjavati zasto neke stvari ne mogu otkazati.. user posted image

kreketušu cu lovati po zagrebu, nema mi druge.. user posted image



(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Žaba u Splitu
9.7.2010 21:53:36   
tikica_69
Uzivajte sa super zabom user posted image user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Žaba u Splitu
10.7.2010 8:28:29   
Ninaa
Dobar provod sa super žabom

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 215
   [Obrisani korisnik]
10.7.2010 8:32:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Žaba u Splitu
10.7.2010 9:08:38   
nancy
hvala Call na obavijesti mobuser posted image al stvarno nisam u stanju za hodanja po ovom suncu.
i jucer sam bas u svom postu napisala da mi tlak bas nije ok.manta me pa i ne bi volila negdi se skljokat.
nije mi nije dobro

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Žaba u Splitu
11.7.2010 11:16:09   
cuba
I cure, jel bilo tog druženja na kraju?? Nikakav izvještaj, slikica ničegauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Žaba u Splitu
11.7.2010 14:52:41   
Anoniman
Bile smo samo Zaba, Vrtirepka, moja sestra i ja, i deca naravno user posted image
Bilo je bas lepo, ispricale smo se posteno, a i decica su bila super user posted image

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Žaba u Splitu
11.7.2010 16:22:55   
Gogule
bravo cure za još jedno uspješno druženje. Nadam se da ćemo dogodine kad dođem i mi bar dvije kave popiit

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Žaba u Splitu
11.7.2010 17:06:21   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Žaba u Splitu
11.7.2010 21:11:34   
MiniMama
IZVORNA PORUKA: Gogule

bravo cure za još jedno uspješno druženje. Nadam se da ćemo dogodine kad dođem i mi bar dvije kave popiit


ma prije toga imamo druzenje u zagrebu, vrtirepka nam dolazi na tulum! jos ne znamo tocan datum, ali doci ce svakako user posted image

mora user posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Žaba u Splitu
11.7.2010 21:21:49   
osobno
Evo sad ću vam otkrit tajnu: možda ćemo uskoro otvarat temu "OSOBNO u ZG"...user posted image

Baš mi je ža šta nisam mogla doć, al šta ću kad su me svi otplili za vozit. user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Žaba u Splitu
11.7.2010 21:35:31   
cuba
IZVORNA PORUKA: osobno

Evo sad ću vam otkrit tajnu: možda ćemo uskoro otvarat temu "OSOBNO u ZG"...user posted image


Šta već?? Biće si se već i spakiralauser posted image
Cure user posted image user posted image  za druženje, baš mi je drago da ste guštale!!

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Žaba u Splitu
19.7.2010 22:35:58   
zaba
Žaba se vratila kući i počela danas raditi.Čim ulovim vremena stavit ću slikice,predivne su.Još jednom HVALA svim curama na 1. i 2. druženju - bilo je predivno.user posted image E da, i jedan pozdrav Nelly-noj seki - cura je mrak.Voli vas ŽABA.


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!