|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žaba u Splitu
30.6.2010 22:54:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: cuba

Mislim da joj treba 2h do Splita tako da prije 9h nije sigurno. Lokacija još nije dogovorena...


Katamaranom treba sat i 15 min, znam kad sam ja pre dve godine isla na Vis trajektom mislim treba 3 sata...
Zaba se slaze i da bude joker, jer je klimatizovano, kako je danas krenulo da se poboljsava vreme mislim da ce do petka biti 40 stepeni ako ovako nastavi user posted image samo ne znam kako cemo mi pusaci, sta kazes MiniMama ? user posted image

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Žaba u Splitu
30.6.2010 22:57:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Gogule

komadi moji... slike sam stavila. Izgleda da sam samo ja stavila slikice a vaše.... Nelly, Vrtirepka????


sad cu bas da ih vidim..user posted image .a vrtirepka ih je stavila isto vece, zar ih ti ne vidis? user posted image moguce da te nema za prijatelja, stvarno je smotanusa user posted image a ja vec mesecima ne mogu da stavljam slike na raju, ne znam zasto user posted image

(Odgovor članu Gogule)
  Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Žaba u Splitu
30.6.2010 22:59:26   
Gogule
oooooooooo  tako dakle. Sad ću da joj pošaljem pp.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Žaba u Splitu
30.6.2010 23:13:27   
MiniMama
e da. zaboravih predati izvjestaj..
bili na kavici s martom. cuh da su vrtirepku prozvali dezurnom kavičarkom, ali eto i ja se ocito pridruzujem :)

enivej, marta nam je super. dosla bez svoje zvjeri nazalost. super izgleda i ako je vidite na onim "debelim" temama, znajte da laže ko pas. ko i sve ove s adresom u st.

žaba nadam se da imaš bar 10 kila viška, jer meni je vec dosadilo glumiti dežurnu bovu za stolom! user posted image lipo te molim da obuces nesto u cemu izgledas ekstra debelo jer moj ego je opako ugrožen.


inace, mame djecaka, drzite se dalje od vrtirepke i Kike. Kike je srcolomka opaka. dete mi se zaljubilo. opako. tulio cijelim putem doma. na pola puta sam ga morala uzeti u ruke. cak je pljunio dudu iz protesta (u šahtu naravno.)

i kazem mu da ne place da ce brzo opet doc kike, a on se na sam njen spomen trza ko lud, trazi ju pogledom i ponavlja UUUU i onda opet u plac...

inace V jako voli klince, ali da za nekim place?? kako da ne. ne place ni zamnom.

srcolomka!

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Žaba u Splitu
30.6.2010 23:24:37   
Gogule
Bravo za još jedan dan kafenisanja.
Nemoj ti meni Kike ona je već zauzeta:
al ajde... dame biraju, no ako voli mlađe ko šta je sad u modi moj Roko otpadauser posted image
a i dobro ste krenule, svaki drugi dan druženje

< Poruku je uredio Gogule -- 30.6.2010 23:25:09 >


_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Žaba u Splitu
30.6.2010 23:27:26   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: MiniMama



inace V jako voli klince, ali da za nekim place?? kako da ne. ne place ni zamnom.





To tebe ustvari najvise i boli, zar ne? user posted image user posted image

(Odgovor članu MiniMama)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Žaba u Splitu
30.6.2010 23:30:02   
tikica_69
MiniMama, zaba ti je djepno izdanje zene ilitiga stvarno minimama user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Žaba u Splitu
30.6.2010 23:30:54   
MiniMama
draga da ti budem iskrena, mislim da ti ona samo vitu vuce za nos user posted image   nema neke ozbiljne planove s njim.. samo mu je zavrtila pamecu user posted image to je takva mala sarmerica da bi joj i teta u ducanu zaboravila naplatiti kad zatrepce onim okicama..
bas je prekrasna.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 10:07:57   
osobno
I kad dolazi žabica?
Ja mogu kroz jutro, popodne teško izvedivo .


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 10:15:23   
CallamityJane
M&M samo da ti kazem da ti duda nije u sahtu nego je kod Kike, em ga zavede em ga i raskuci user posted image user posted image user posted image
A cure za Kike ja ne znam sta da vam kazem, stavite frajere ispred nje pa birajte u svakom slucaju znam da vise voli muske od zenskih i puno se bolje slaze sa deckima nego curama user posted image
Za zabu mislim da je glupost da ja ista govorim jer kada je kavica u Splitu bila a da je nije callie ophodila user posted image
Zabac dodji cekamo te, je li i Luce sa tobom?

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 11:22:12   
Ninaa
Splićanke vi fakat vježbate do Žabinog dolaska! Uživajte samo!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 11:54:15   
osobno
I onda? Kad je dejt?user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 13:19:46   
cuba
Pošaljem ja Žabi sms da mi točno kaže kad će biti u St pa se javimuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 13:20:48   
ninolina
IZVORNA PORUKA: cuba

Pošaljem ja Žabi sms da mi točno kaže kad će biti u St pa se javimuser posted image

žabica pusica i tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma ona nama uživa user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 164
   [Obrisani korisnik]
1.7.2010 13:22:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 13:23:02   
curice
žabica zasluženo uživauser posted image
pozdravite ju puno


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 16:22:08   
cuba
Cure, dogovor je za sutra ujutro (petak - 02.07) u 10,30h ispred ulaza u Joker (s lijeve strane je Tom Tailor s desne Orsay)!
Žaba i Lucija su nam nestrpljive i jedva čekamo druženjeeeeeeuser posted image user posted image user posted image
Ajmo tko dolazi:

- Žaba /Lucija
- Cuba /Roko/Sekica
- ???


< Poruku je uredio cuba -- 1.7.2010 16:23:01 >


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 16:30:01   
tikica_69
Bravo cure user posted image
Jedva cekamo izvjestaj i slikice user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 17:06:16   
MiniMama
opet joker. blah. 1700 godina star grad... prekrasan, a nama svaka kava u jokera koji je grad u gradu..

Pisite i nas onda, ali izrazavam nezadovoljstvo izborom mjesta user posted image

MiniMama i Vito..

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 17:15:24   
osobno
99 posto dolazim ako nađem sittericu za 1 od 2. Jer još nisam svladala umijeće ratovanja s obojicom sama vani.user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 18:16:41   
cuba
IZVORNA PORUKA: MiniMama

opet joker. blah. 1700 godina star grad... prekrasan, a nama svaka kava u jokera koji je grad u gradu..

Pisite i nas onda, ali izrazavam nezadovoljstvo izborom mjesta user posted image

MiniMama i Vito..


S obzirom na vrijeme druženja mislim da bi na rivi, bačvicama ili u gradskim kalama blago pocrkali od vrućine. Da je druženje ranije ujutro ili kasnije popodne onda bi ja prva predložila nešto drugo osim Jokerauser posted image
Znači:
- Žaba / Lucija
- MiniMama / Vito
- Osobno / Matej ili Luka (ajde oboje povedi, ja sam sa sekicom koja će biti u službi ispomoćiuser posted image )
- Cuba / Roko / Sekica Jelena

Di su ostale cure???
Callanhoe, Nellyica, Nancy....


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 21:10:36   
Anoniman
Stizeeeeemmmmm user posted image user posted image user posted image user posted image


Samo, cure, ako budem kasnila duze od 5-10 minuta, neka mi neka posalje poruku gde ste sele...i neka, ako je ikako moguce, to bude unutra, jer ja stvarno ne podnosim vrucinu, a ako budemo napolju moracu da trcim za Sarom...trcanje + vrucina = ne, nikako! user posted image user posted image user posted image odreci cu se i cigara ako treba user posted image user posted image user posted image a ako sednete napolje, bolje neka se neka odmah dobrovoljno prijavi. ja sam na vreme prijavila, da ne bude posle....user posted image user posted image user posted image user posted image

vidimo se ujutruuser posted image

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 21:11:09   
Anoniman
A dolazi i Callanhoe....user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 21:36:28   
osobno

IZVORNA PORUKA: Nellyca

A dolazi i Callanhoe....user posted image


i ja...točno u 10 00 kraj dm ću bit. user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Žaba u Splitu
1.7.2010 21:47:25   
zaba
dakle,krećemo katamaranom u 7,u Splitu smo oko 8.30,pa ćemo šetnjom do Jokera.Imam broj od Nelly i Cube,pa ako negdje zapnemo - mora nas netko navigavat.user posted image Iako su nam prijatelji preko karte sve objasnili.Lucija je nestrpljiva,kao i ja....
Inače,ja do Splita ne idem poslom,dolazim preko samo da vas vidim user posted image .A tu sam još dva tjedna,pa možemo mi i kavicu na Baćama,ili već....
Vidimo se sutra,pusa


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!