|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žaba u Splitu
27.6.2010 21:58:16   
Marta j
Ma mozes ti to...user posted image

Ja cu ovaj tjedan u st u soping pa bi mogli jos jednu kavicu popiti..


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 101
   [Obrisani korisnik]
27.6.2010 21:58:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Žaba u Splitu
27.6.2010 22:44:20   
MiniMama
vidim ja da je bila prava potraga ..  no što me horda muškaraca tako ne naganja.. user posted image

a ja fino ostavila cubi broj jos jucer jer sam znala da necu moci do racunala, a cuba je bila ziher da dolazi i fino laganini otisla na krstenje..

inace, mi u centru pa mi sasvim svejedno jel sastajanje u jokeru ili na rivi, joker mi cak blize doma user posted image


druzenje bilo super.. klinci bili mrak i svi odnili kuci smrljdljive suvenire s travice user posted image

zene moje, bile smo senzacija u jokeru. toliko lipe dice se rijetko nađe na hrpici! cak smo skupljali tuđe klince okolo i mame vrbovale za raju.

nemam fotki jer sam sljepac pa s mobitelom ne mogu nista fotkati osim evetualno svog prsta, a digitalac je u ladici ispod televizora. lokacija, zg dubrava.

inace moje zlato je ostalo s bakom. cijeli dan je skakao na krstenju, onda se baka pocela kmezati da idem van s vitom a njoj je dosla frendica na kavu i vidjeti vitu i sad mi vec idemo.. bla bla bla..

tako da sam ja fino laganini srkala svoju kavicu baby free i trckarala kako mi doslo za tom preslatkom djecicom.. nikog ne mogu izdvojiti jer su svi apsolutno prekrasni. jedino mi osobno smugnila prije nego sam se docepala njenog malog anđelcica (ali sam zato ipak uzicala koji smjesak).

sve u svemu, bilo super. zato zaba dođi brzo jer nas je fino krenilo. eto, da gogule nije imala vozit do ciova, ja bi se i na neku zesticu bacila user posted image

ps. ovo je prvi put nakon ne znam koliko vremena da sam ja bila vani na kavi po danjem svjetlu bez vite. i slusala sam muziku putem. imala slusalice u usima.. jeeeei user posted image


i sad mi dijete spava. a najradije bi ga probudila da se posteno pozdravim za spavanac s njim jer ga je baka stavila spavati. user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Žaba u Splitu
27.6.2010 23:18:25   
Anoniman
Ja imam nekoliki fotki, ali ja vec mesecima ne mogu da stavljam slike na raju user posted image user posted image

Reci cu samo da je meni bilo suuuupeeerrrr, bas sam se opustila (psihicki barem, uz onoliko dece nije bilo moguce odmoriti se fizickiuser posted image user posted image ). vreme mi je proletelo!user posted image
Sara je zaspala brzom brzinom, to znaci da je i njoj bilo odlicno (zanemaricemo onih njenih par histericnih ispadauser posted image user posted image )
Cure, obavezno moramo da organizujemo jos neko druzenje, samo ovaj put ako je moguce negde gde nece biti zivotinjskih ostataka user posted image user posted image Mada sledeci put ozbiljno razmisljam da dodjem free kao i MiniMama, videla sam kako je njoj bilo jos lepse nego nama user posted image user posted image

(Odgovor članu MiniMama)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 0:05:14   
CallamityJane
a to ste se sastale kokoske? jeste se iskokodakale???user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 0:10:17   
Anoniman
pa ja i nisam jer sam trcala za tvojim detetom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 8:54:22   
Marta j
Curke ja najvjerovatnije dolazim u srijedu popodne u st moram u ginica i moram kupiti kupaci i jos par sitnicauser posted image
Pa ako budem dolazila da se nademo na kavi ja cu popodne znati tocno ocu li dolaziti u srijedu il cu ipak neki drugi dan.

I kokoske jedne da vas vise nisam cula da sete debele il tako nesto izgledate SAVRSENO vidjeti cete kada vam ja mala bacvica dodem sto je debelo.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 10:07:36   
osobno

IZVORNA PORUKA: Marta j

Curke ja najvjerovatnije dolazim u srijedu popodne u st moram u ginica i moram kupiti kupaci i jos par sitnicauser posted image
Pa ako budem dolazila da se nademo na kavi ja cu popodne znati tocno ocu li dolaziti u srijedu il cu ipak neki drugi dan.

I kokoske jedne da vas vise nisam cula da sete debele il tako nesto izgledate SAVRSENO vidjeti cete kada vam ja mala bacvica dodem sto je debelo.



Ma da...sto posto ćeš nadmašit moje salo...user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 10:39:12   
Marta j
Daj nebudali ja nigdje ni jednoj slikici nisam vidjela salo.



_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 10:46:14   
osobno

IZVORNA PORUKA: Marta j

Daj nebudali ja nigdje ni jednoj slikici nisam vidjela salo.




vješto ga sakrivam.user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 10:49:50   
cuba
Jel netko stavljao slikice...ja ne mogu??

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 10:52:51   
Marta j
Stavila je vtirepka

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 10:55:49   
cuba
IZVORNA PORUKA: Marta j

Stavila je vtirepka

pa ih sakriva od meneuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 11:02:01   
osobno

IZVORNA PORUKA: Marta j

Stavila je vtirepka


e da...molim vas priskočite sve moje slike....ispala sam...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 11:39:12   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: osobno


IZVORNA PORUKA: Marta j

Daj nebudali ja nigdje ni jednoj slikici nisam vidjela salo.




vješto ga sakrivam.user posted image


Ti, mala, ima da cutis ili ces dobiti toljagom po glavi!!! user posted image kad mi je osobno rekla da mora na dijetu samo sto se nisam srusila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu osobno)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 11:40:17   
MiniMama
joj osobno ne kakaj.ne znam koja od vas bolje izgleda, a samo kukate. sram vas bilo. sad zbog vas imam griznju savjesti sta jedem ostatke kolaca s krstitki. 

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 11:45:12   
Marta j
IZVORNA PORUKA: Nellyca


IZVORNA PORUKA: osobno


IZVORNA PORUKA: Marta j

Daj nebudali ja nigdje ni jednoj slikici nisam vidjela salo.




vješto ga sakrivam.user posted image


Ti, mala, ima da cutis ili ces dobiti toljagom po glavi!!! user posted image kad mi je osobno rekla da mora na dijetu samo sto se nisam srusila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A niti joj se nejavljaj jer izgledas ko neka curica.user posted image


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 12:28:54   
Ninaa
Molim lijepo Splićanke kakva dijeta ja sam vidjela prezgodne žene i nijedna od vas nije debela. Slikice su super i mame i tate i dječica naravno! A di je žaba?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 13:16:04   
cuba
IZVORNA PORUKA: Ninaa

Molim lijepo Splićanke kakva dijeta ja sam vidjela prezgodne žene i nijedna od vas nije debela. Slikice su super i mame i tate i dječica naravno! A di je žaba?

Hvala na komplimentima u ime svih nas koje stalno žugamo kako smo fatuser posted image
Žaba je na Visu, toća nožice u čistom moru, ovih dana ćemo opet na druženje ovaj put i s njomuser posted image



_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 15:24:40   
Marta j
Cure jel ima koja da bi u srijedu oko 4-5 sa menom popila kavu pa da dogovorimo vrijeme.

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 15:30:37   
osobno

IZVORNA PORUKA: Marta j

Cure jel ima koja da bi u srijedu oko 4-5 sa menom popila kavu pa da dogovorimo vrijeme.

ja moram vidit kad mm radi i koliko pa ću znat javit vjerojatno večeras.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 15:40:35   
Marta j
Nadam se da ce barem jedna uspiti popiti kofi sa menom.



_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 15:46:50   
Anoniman
draga ja cu se potruditi, ali mislim da mm ide na plovidbu sutra i nece ga biti do petka. ja cu svakako dati sve od sebe user posted image

(Odgovor članu Marta j)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 16:18:06   
Marta j
Valjda ce neka moci jer meni je muz u srijedu popodne slobodan i ja mogu tada u st drugi dan nemogu jer sada nam krece branje vocki i nece biti nikako slobodan.
A moramo svih troje obnoviti garderobu.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Žaba u Splitu
28.6.2010 21:44:20   
Marta j
Nitko ne zeli sa menom popiti kavicuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:






Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!