|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sukrvica
27.9.2010 12:45:42   
Freya
Da javim novosti, sukrvica je prestala user posted image  sama od sebe. Nisam bila na bolovanju, ali sam se zbilja pazila, doma sam većinu vremena ležala i odmarala, a na poslu se čuvala koliko god je to moguće.
Moja socijalna gin. mi je rekla da ona ne daje ništa za takve stvari da i da su oni više promatrači nego što nešto može napraviti. A privatna mi je doslovno rekla da sama izaberem hoću li uzimati duphastone ili ne. user posted image
Sva sreća da je to iza mene i ne ponovilo se....jer vidim da ste svi nešto dobili, samo ja ne.
U petak idem na kontrolu pa ću znat više, jedva čekam!

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sukrvica
27.9.2010 12:48:30   
Bebys
freya sretno

to je razlika IZMEDJU PRIVATNICE KOJA TI STVARNO POMOGNE
I ONE obicne koju imas preko drzave..koja te samo otepe...
sretno

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sukrvica
27.9.2010 12:49:09   
Točkica28
ja bi na tvom mjestu, odmah bolovanje i pila bi tablete jer ne mogu skoditi, dapače.

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sukrvica
27.9.2010 12:56:26   
Freya
IZVORNA PORUKA: Točkica28

ja bi na tvom mjestu, odmah bolovanje i pila bi tablete jer ne mogu skoditi, dapače.


Ja se nadam da ću u petak uspijet dobit i jedno i drugo nakon pregleda. Zbunjena sam tim ginekolozima i prije trudnoće nisam baš imala neka pozitivna iskustva s njima....ova zadnja kod koje sam trenutno je još najnormalnija od svih koje sam probala. (imala sam problema sa pcos-om pa sam svašta prošla).
Samo se nadam da će sve biti ok.

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sukrvica
27.9.2010 13:15:13   
zara13
ja sam imala isto sukrvicu sa dva mj i gin.(privatni) mi dao utrageston (tak nekak)i strogo mirovanje ,sad sam ušla u 4 mj i za sada sve je ok

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sukrvica
27.9.2010 13:16:58   
Točkica28
ma bit ce sve okay, ali ja bi odmirovala neko vrijeme.. govorim cisto ono sto je meni moj rekao, ja sam doduse mirovala 8 mj user posted image
tek sam sad u zadnjih mj dana počela malo šetkati user posted image
a kad sam krvarila sam strogooo mirovala, dakle do wca i nazat


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sukrvica
27.9.2010 13:19:31   
Freya
Pa baš zato mi nije jasno zašto je moja tako flegmatična oko toga. Svi koje znam i koliko vidim po netu koju su krvarili su bili na mirovanju i dobili neku tarapiju. Samo ja ne. user posted image  Jedva čakam taj pregled u petak da pokušam dobiti neki pametan odgovor.
Hvala cure na savjetima.

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sukrvica
27.9.2010 14:03:31   
lilia
Kod koje ginekologice ideš u Rijeci?

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sukrvica
27.9.2010 15:31:52   
Freya
Smijem napisati ovako javno?

Socijalno kod dr. Krištofić, privatno kod dr. Frković.

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!