|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   serklaza........
28.9.2010 12:57:04   
breskvica22
ako bog da da nalazi oji sljede budu dobri imamo zeleno svijetlo.
ako budem trudna slijedi mi lezanje ,serklaza i ljekovi i strogo,strogo mirovanje.

ima li neko iskustva s tim?
hvala curke sto ste uvijek tu!!!
da nema vas jos nebi osla kod ginekologa.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: serklaza........
28.9.2010 12:58:57   
BruMa
Ne znam ti ništa o serklaži.Ali ti držim fige da sve prođe dobro i budeš ponosna mamauser posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: serklaza........
28.9.2010 13:03:55   
breskvica22
ajoooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjuser posted image .tako me trta!!!!!!!!!user posted image

hoce sve skupa biti ok?!user posted image ufffffffff,uhhhhhhhhhhhh

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: serklaza........
28.9.2010 15:03:56   
martina33
http://www.ringeraja.hr/forum/Serklaža%2Cskidanje_šavova%2DHELP%21%21/m_573282/tm.htm

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: serklaza........
29.9.2010 22:20:35   
mamacita
Ja sam imala serklazu u 22 tjednu sa prvim djetetom. U opcoj si anesteziji, prethodno te obriju. Sve skupa traje oko 30 minuta, budjenje je najneugodnije (bila mi je zimaaaaaa). Nakon toga, lezanje, samo dizanje za WC i tus. Papanje u krevetu/ kaucu, sve po lezecki. Sex... ni pod razno. Vadjenje savova mi je bilo u 38 tjednu, isti tren sam bila 4 cm otvorena... sutradan uz drip i indukciju rodila sina.
Dakle, nije nemoguce... ja sam dobila vene i puno kila zbog lezanja. No, eto i kile se daju sanirati nakon poroda... vene bas i ne.
Sretno ti i zelim ti sve najbolje.
p.s. Citam tvoje druge postove. Dobronamjeran savjet... naravno nisi ga trazila, te zbog toga bi mogao biti shvacen kao uplitanje u vode koje me se ne ticu. No, misli pozitivno. Ono sto je bilo prije, sa spontanima, bilo je. Ova nova trudnoca ne mora zavrsiti na isti nacin, no trudnoca i dijete trebat ce tebe sa vedrim pogledom na zivot. Sa ogromnom nadom u srcu i optimizmom koji treba zraciti iz svakog tvog pogleda. Zato, namoj samu sebe muciti sa razmisljanjima o proslim tragedijama, vjerujem da ti je bilo izuzetno tesko prolaziti kroz sve. Sada, okreni novi list, u nadi za novu trudnocu, postani nova osoba u svakom pogledu. Mozes ti to i tu smo za tebe kada god zatrebas podrsku. user posted image

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: serklaza........
30.9.2010 18:15:09   
breskvica22
hvala draga mamacita.ako ja vama mogu kako pomoci tu samuser posted image

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!