|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 8:02:14   
ZVRK
kako je prošla noć sa patrikomuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu e_l_p_i)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 8:23:10   
Ninaa
Hej tek sad vidim kaj se dogodilo, kako je Patric? Šaljemo puse da čim prije prođe!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 52
   [Obrisani korisnik]
8.6.2010 8:58:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 9:05:57   
Puli
Hej tek sad vidim kaj se dogodilo, kako je Patric? Šaljemo puse da čim prije prođe!


user posted image user posted image user posted image user posted image

i cvijeta šalje najveću da brzo prođeuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 9:34:05   
ivanaa
Cure hvala na brizi..mali je ok ima blaži potres mozga u školi sam bila i rekla je učiteljica da će zvat roditelje na razgovor i isprićala se,rekla je da nije shvatila da je tak ozbiljno.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 9:40:03   
novamama
IZVORNA PORUKA: ivanaa

Cure hvala na brizi..mali je ok ima blaži potres mozga u školi sam bila i rekla je učiteljica da će zvat roditelje na razgovor i isprićala se,rekla je da nije shvatila da je tak ozbiljno.


ajoj miš mali, dobro da si bila s njim kod doktora...

a i učiteljici je napokon sinulo, bravo i za njuuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 10:01:33   
ninolina
IZVORNA PORUKA: ivanaa

Cure hvala na brizi..mali je ok ima blaži potres mozga u školi sam bila i rekla je učiteljica da će zvat roditelje na razgovor i isprićala se,rekla je da nije shvatila da je tak ozbiljno.

a sunce malo...
A učiteljica...lako je sada reči...Ali glavno da je malecki dobro


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 10:03:00   
mala pcelica
jadniče malo user posted image
a uciteljica bi ipak trebala svaku takvu situaciju shvatiti ozbiljno i odreagovati iako misli da je to sitnica...nadam se da je iz ovoga izvukla pouku iako bi to trebala vec znati ....
pusa patriku.....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 10:32:55   
Viky
ne želim ulaziti u rasprave o učiteljici jer ju ne poznajem,ali uvijek polazim od činjenice da se svakome može dogoditi i da uvijek postoji druga strana priče.
Hvala Bogu da je Patriku bolje i da ste riješili sa učiteljicom.Na greškama se uči i sad će sigurno biti puno opreznija.user posted image

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 10:39:31   
lee
super da je maleni dobro!user posted image  a za učiteljicu nemam rječi...neču dalje pisati ali isprika nije dovoljna...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 10:40:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Viky

ne želim ulaziti u rasprave o učiteljici jer ju ne poznajem,ali uvijek polazim od činjenice da se svakome može dogoditi i da uvijek postoji druga strana priče.
Hvala Bogu da je Patriku bolje i da ste riješili sa učiteljicom.Na greškama se uči i sad će sigurno biti puno opreznija.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Viky)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 10:47:05   
mishka
Joj cure moram vas nekaj pitati. Nema baš veze s temom ali ima veza sa potresom mozga. DA LI DIJETE DOBIJE I TEMPERATURU KAD IMA POTRES MOZGA, ILI SAMO BOLI GLAVA I POVRAĆA SE?
Mala mi je sinoć pala sa klackalice, na glavu. Ponoći je dobila temperaturu i povratila je jednom. Još prije nego što smo iše u park rekla je daju buba malo buša. Sad ne znam jel bi to bio potres mozga ili neka virozica. Ja sam si to nekak pripisala želučanoj virozi i otišla na posao, ali........
Poludit ću na poslu...ubila bi se sad kaj je nisam odvela doktoru...ne mogu se uopće smiriti. Cijelo vrijeme mi je u glavi sirotica. Užasno me strah.
Doktor nam radi tek popodne. Molim vas pomoć ako neko nekaj zna..

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 10:49:25   
ninolina
a nakon koliko ti je povračala od pada

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mishka)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 10:52:34   
mishka
Pala je navečer u parku cca 19.00 a povraćala u 2 ujutro

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 10:56:10   
ninolina
mislim da nije od pada...Ako ti se i  prije žalila da ju boli buša...sigurno je neka virozica...Sad je u vrtiću ili....Ako je znaš da bi tete zvale da nekaj ne štima...Znači da ne povrača, nema proljev...ne brini seuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mishka)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 11:01:31   
mishka
Ma da u vrtiću je i rekla sam teti da je povratila sinoć i da ju malo boli glava i da me odmah nazove ako bilo kaj bude, ali opet ne mogu se nikak smiriti, tak se osjećam ko loša mama. Užas! Najradije bi otišla po nju i mazila ju. A na poslu me toliko j....u da uopće ne znam kak da to izvedem.
V rit nek idu svi ti glupi menađeri i šefovi....Fakat mi je dosta kaj sve moramo trpiti na uštrp svoje djeceuser posted image
Hvala ti puno... valjda bu sve OK.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 11:04:52   
ninolina
bude sve okuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mishka)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 11:25:36   
ivanaa
nema temperature al neznam kakva ti je to teta bubano dijete primila u vrtićuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 11:56:55   
Njofra
Ma htjela sam jučer komentirati al sam morala dolje s kompa. Uglavnom poludila bi na tu učiteljicu i djecu, prvo na djecu a onda učiteljicu. Bitno je da ti je mali sada ok. A bogme se učiteljica trebala ispričati. Uvijek tak u školi bude jooj da sam znala da je tak ozbiljno... bla bla... trebala je saslušati dijete i točka i zvati te da dođeš po malog. Stvarno je učiteljica zaj stvar. A ta djeca užasavam se...ja se toliko trudim oko svog divljaka objašnjavam mu svaki put kad napravi krivi potez, počne vikati na drugu djecu i sl situacije, vjerujte nije mi lako...a pitam se da li su i ti roditelji odgajali tu djecu ili kaj... Otišla sam OT sorryyy i još jednom dobro da je mali sada dobro.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 13:35:19   
ejmama
Znam da djeca svašta rade i da se desi ono najgore baš kad su pored nas, ali ako se moje dijete udari voljela bi da me učiteljica obavijesti o tome da mogu dijete pratiti i reagirati, jer npr. ako mi dijete počne kući povraćati, a ja ne znam da je lupilo u glavu, mislila bi da je viroza i nebi ga vodila dr. i moglo bi biti svašta.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
8.6.2010 14:19:48   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
2.8.2010 7:49:20   
niina
tema je nešto starija,ali morala sam se na nju osvrnuti.....što god da vam se desilo s djecom u školi,a vama nije normalno ili bilo što drugo a pogotovo ako je dijete ozlijeđeno obratite se učiteljici,a onda dalje ako treba pedagogu i dalje......moj Matija je išao iz škole kada su ga sa leđa napala dva dečkića istog godišta(treći raz.) samo razred do njegova.on je bio s dva frenda,jedan je odmah pobjegao,a drugi mu je pokušao pomoći ali nije uspio.iscipelarili ga,popljuvali po glavi i tako dalje.dijete dođe kući naravno uplakano sa prijateljem kaže što se desilo i ja automatski zovem školu,razrednicu.vjerujete li da je ona meni na sve to rekla ja nemam ništa s time,ne zanima me obratite se pedagogu.još danas ne mogu doći k sebi od tih njenih riječi da ona nije  pitala kako je on njen učenik,a priča kako je ona njima kao druga majka.....jooooj.obratila se ja pedagogici i školskoj doktorici i rekla sve i naravno reakciju jedne razrednice.otišla dr.u školu,obavila razgovore,pozvani roditelji,ti klinci mu napisali pismo isprike,dobili opomenu......i više ga se nisu usudili ni pogledati,mislili oni kako će to proči samo tako,budu ga malo nalupali pa mirno kući,a ne će moči.....održala sam ja kasnije lekciju razrednici koja je ostala bez teksta i naravno nije imala kaj za reć.....nemojte se bojati da će te se zamjeriti mame,zamjerili se vi ili ne to radite za dobrobit svog djeteta......user posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
17.8.2010 10:25:30   
jane doe
Slažem se s tobom niina, treba odmah reagirati, dati djeci do znanja da se ne smiju tako ponašati, možda su nešto naučili iz toga, a nadam se i da je i učiteljica; mislim, možda djeca neznaju bolje, ali ona bi trebala. 

(Odgovor članu niina)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
17.8.2010 15:54:32   
niina
Jane doe,hvalauser posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu jane doe)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
17.8.2010 16:04:40   
Domy
Ako se tako nešto desi treba odmah reagirati..ja sam inače tip koji ako se tako nešto desi dižem uzbunu ...zovem školu ,roditelje...nije me briga što če netko drugi reči..

(Odgovor članu niina)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!