|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porod u vodi
4.6.2010 22:28:26   
koka
29.4 mi je rodila frendica u RI , i oni su htijeli darovat matične stanice , al su im rekli da moraju sami odnijet u ZG pa su odustali.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Porod u vodi
4.6.2010 22:53:33   
nemammaste
A čula sam to,da.Nema organiziranog prijevoza.Ako rodiš do 16h može se poslati DHL-om ili sl.,ako ne snađi se kako znaš.Mislila sam moliti nekog od poznatih iz Zg da im pošaljemo busom pa da odnesu ali glupo mi opet nekoga tako gnjaviti.Glupo mi i da mm nakon poroda još vozi za Zg,tko zna u kakvom će stanju i on biti.Čula sam nešto da će se do 8.mj. riješiti nešto s tim prijevozom, ne znam da li je točna informacija

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Porod u vodi
4.6.2010 22:57:09   
koka
Neznam, al trebali bi riješiti to s prijevozom, jer šteta je da se takvo blago baca.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Porod u vodi
5.6.2010 11:58:12   
Bubu
Mislim da se možeš obratiti zakladi po tom pitanju, sigurno će ti izići u susret.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Porod u vodi
5.6.2010 12:22:26   
nemammaste
Nećeš vjerovati ali neće.Barem nisu mojoj frendici u 4.mj.,ne znam jedino da li se što promijenilo odonda.Baš ću malo nazvati pitati.Ne samo da sam moraš snositi trošak nego još moraš razbijati glavu kako ih uopće dostaviti ako rodiš iza 16h.Nema baš smisla,a? user posted image

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Porod u vodi
5.6.2010 12:24:20   
Bubu
svašta...user posted image user posted image
Pa ima kurirskih službi, šta se nikako ne može poslati??

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Porod u vodi
5.6.2010 12:33:29   
Gogule
ja sam rodila 2 puta i to u vodi. Oba dva puta je i mm bio sa mnom i to od velike pomoći. ništa nismo platili osim prisustvo mm 300kn. trudnoća mora biti kako se kaže savršena, moraš doći cca mjesec dana ranije u rodilište na pregled i napomenuti da želiš porod u vodi. Onda ti pogledaju sve nalaze koje si napravila i kažu ti ako ti nešto fali da stigneš i to.
Meni je (a i mm) to bilo super, fenomenalno i uvijek bi izabrala porod u vodi. U kadi si 2 sata a onda ideš pola sata van iz kade no ionako ulaziš u kadu kad su već trudovi jaki, prije toga možeš biti na lopti. ja sam s Rokom ušla u kadu u 15 sati a rodio se 16.50. I tu mi je bilo super jer sam mogla birati položaje kako mi je pasalo u tom trenu dali sjedeći, plutajući, na boku po želji. Atmosfera super, sami u velikoj sobi u kojoj je sve za bebu, krevet i kada vi i babica , lagana muzika (možeš si donesti cd po želji i uživate osjećate se blisko ne čuješ ostale rodilje.....
Sad s Klarom je bilo malo drugačije..user posted image  tj. jedva sam stigla do kade, ušla u kadu u 16.50 a Klara isplivala u 17.10, tako da se pošteno nisam niti okupalauser posted image user posted image
No zato sam ju lijepo vidjela kako je isplivala kao prava mala ribica i onda sam je dobila u zagrljaj, pa je tata rezao pupčanu i malo smo se mazile. tada su je odnijeli pregledati a ja se premjestila na stol da vide jel me treba šivati (samo 3 vanjska šava) i onda su nas sve troje ostavili sat vremena i više da smo skupa sami i svako toliko bi samo sestra došla provjeriti jel sve ok, te smo onda odvedene u sobu.
Mogu još samo reći super, super, i da želim 3 dijete opet bi u vodi.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Porod u vodi
5.6.2010 12:43:55   
nemammaste
Valjda baš zbog kurirskih službi i je fora sa tih 16h, ako preuzmu nakon toga dostavit će se prekasno.E mogao bi se Milinović tu malo isprsiti...! Kad čujem ovakve doživljaje iz kade dođe mi da stvarno odustanem od ms...A opet....Joj ja više nemam pojma što bi,najbolje bi bilo da prestanem razmišljati o porodu! user posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Porod u vodi
5.6.2010 12:47:48   
novamama
jooooj gogule, super mi zvuče tvoji porodiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Porod u vodi
5.6.2010 12:54:28   
BUMBI
jooooj gogule, super mi zvuče tvoji porodiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Potpisujemuser posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Porod u vodi
5.6.2010 12:55:03   
Gogule
i meni bar to moje iskustvo je u oba puta bilo fenomenalno,,, i babice za 5 ma za 10.

Mjesec dana iza mene je moja frendica rodila i ona je ms slala u mađarsku. došao je tip ispred rodilišta i njen mm mu je dao. Dalje detalje neznam osim da su joj spremili u te kutije ili šta su već zapakirali.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Porod u vodi
5.6.2010 21:45:15   
Bubu
Meni to nikako nema logike jer znam da rade sa svim većim rodilištima u HR. Probaj ih ti ipak pitati, nemaš kaj za zgubit..user posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Porod u vodi
7.6.2010 10:40:04   
nemammaste
Evo,ako još koga iz ri bude zanimala donacija matičnih stanica,zvala sam zakladu...Istina je da si prije sam morao organizirati prijevoz ali sad su to promijenili,osim ako se rodi vikendom,onda se snalaziš sam (zato što i sami koriste kurirske službe a ovi ne rade).Ajde ipak bolje nego onako.Sad još samo da do mog termina promijene da u ri možeš darivati ms u vodi ili na stolčiću - ja prezadovoljna! user posted image

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Porod u vodi
7.6.2010 15:26:18   
Bubu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Porod u vodi
27.7.2010 22:11:39   
JBEDENIK
Molim drage forumašice da nam se pridruže u akciji za porod u vodi u KBC SPLIT preko linka:

http://www.facebook.com/group.php?gid=138086176224940



SKUPA SE DALJE ČUJEMO... A AKCIJU PODRŽAVA I HTV TE PRIPREMA REPORTAŽU


(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Porod u vodi
10.8.2010 19:13:17   
Fever
Ja ću ić u Split i taman kad san s mm pričala o poroodu u vodi, reportaža o splitskom rodilištu na Hrvatska uživo kako imaju svu opremu, ali se izvlače da nitko nije trazio porod u vodi, a ono prije toga nekoliko zena zvalo i oni kazali da nemaju obučeno osoblje za takvu vrstu pororda bez obzira na opremu, grrrrrr user posted image

Uglavnom neznam šta se rješilo do sada, meni termin za u 30.12 ali ću ih nazvat da provjerim, ali mi isto nije svejedno ako nisu baš iskusni s takvom vrstom poroda user posted image

(Odgovor članu JBEDENIK)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Porod u vodi
3.9.2010 23:06:42   
Gogule
nažalost takva ti je priča i  u Zg kao nema dovoljno zainteresiranih, a u Ri je svaka druga za porod u vodi iz Zg. Ipak je to nešto drugo jer te babice moraju biti obučene za to i nema prešetavanja nego je stalno s tobom

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Porod u vodi
1.5.2014 19:20:23   
andydea
Podižem ovu temu,jer ozbiljno razmišljam o porodu u vodi tj.kadi u rodilištu. To mi je inače plan B ,ako ne ostvarim plan A a taj je porod kod kuće. Pa evo ako ima mama koje su rodile u ove 4.god. od kad je pisana ova tema,molila bi da se jave...Zagreb bi mi najviše odgovaraouser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Porod u vodi
15.5.2014 22:54:00   
sretnaz
Andydea, jesi li uspjela saznati da li ćeš moći roditi u kadi u Zg? Bila sam na tečaju sad u Ri, i baš su pričali da dolaze i mame iz drugih gradova. Inače, nije gužva za kadu, nekih dva poroda tjedno. Jedna babica je cijelo vrijeme s tobom i ne napušta te dok ne rodiš. U vodi budeš dva sata i onda ideš van, ako u ta dva sata ne rodiš. Rekao je gin da uglavnom sve žene rode u ta dva sata, ili eventualno još jednom uđu u kadu, a valjda se 2x dogodilo da je žena ušla 3. put. Ako sam dobro shvatila prije se moralo doći na pregled nekih mjesec dana prije u Rijeku da odobre porod u vodi. Izgleda da se sad ne mora, nego kad dođeš rodti izraziš želju za kadu ili stolčić. Naravno treba napraviti pretrage na bolesti i briseve. Ne znam koje točno, pa zato najbolje da zoveš i pitaš u rodilištu.. Sve to naravno ako ne uspije plan A user posted image

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Porod u vodi
6.6.2014 19:35:28   
andydea
sretna još sve istražujem..hvala ti puno i na ovoj infomaciji..možeš mi staviti link za rodilište u Rijeci ako ti nije problem ?!user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Porod u vodi
6.6.2014 21:58:36   
sretnaz
evo linka http://www.kbc-rijeka.hr/13000000000/klinika-za-ginekologiju-i-porodnistvo/
a kad sam zvala za tečaj zvala sam na ovaj broj: (051)658-261
Ali uglavnom se brzo jave na telefon.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Porod u vodi
17.2.2015 16:39:19   
Jošua 1:9
Pozdrav mame! Nikako naci konkretne informacije na netu pa da pitam vas - jel su mozda jos neka rodilista (osim Rijeke i Zagreba) omogucila porod u vodi? Mozda Varazdin? Ako znate, podijelite informacije. Hvala!! :)

_____________________________

Ivana

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Porod u vodi
27.7.2023 14:55:57   
Jakovljeva
Nove informacije, u Petrovoj nema poroda u vodi niti ga je bilo, nigdje u Zgu nema poroda u vodi. Sad sam zvala Petrovu i žene su mi se smijale na telefon da što ja pričam, možda za 3 godine bude bilo kad se bolnica preuredi. 

(Odgovor članu Jošua 1:9)
Neposredna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!