|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje i kako...
31.5.2010 16:39:27   
ivanaa
Bolje da neznaš.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Gdje i kako...
31.5.2010 16:43:33   
mišica 666
IZVORNA PORUKA: ivanaa

Bolje da neznaš.

slažem se user posted image


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Gdje i kako...
31.5.2010 19:00:37   
Anoniman
negdje sam iskopala da se fetusi do 22 tj. starosti šalju na kremiranje na Mirogoj, kao "patološki otpad" - jel to to?
jednom prije sam negdje čitala da oni iz namjernih pobačaja bacaju u kanalizaciju - to mi je jezivo nehumano, ako već mater nije htjela to dijete, zar ne smije biti dostojno sahranjeno...
i ovi, ako se kremiraju, gdje je pepeo?

bilo kako bilo... duša mu je na sigurnom! nju mu nitko neće dirati osim Onoga tko ju je stvorio. (Hvala Ti, Bože, što postojiš!)

(Odgovor članu mišica 666)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Gdje i kako...
31.5.2010 19:06:51   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: natalijax

ja bi pitala samo nešto,tiki jel ona rodila živu bebu ili mrtvorođeno


mrtvu bebicu je rodila.... user posted image
ajme, prestravicna mi je ova tema za citati, a ne mogu uopce pojmiti kako bi to mogla prezivjeti.....divim vam se zene, bas onako divim...


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Gdje i kako...
31.5.2010 19:11:17   
natalijax
a kako meni nisu dali da dam ime,po ovom svaka bolnica ima svoja pravila

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Gdje i kako...
31.5.2010 19:12:22   
danery
mene ovo gdje i kako nije previše zanimalo.....kako reče zvrk...čisto zbog mog mira i ostajanja pri zdravoj pameti....

dosta sam se načekala nalaza i nema što mi nije išlo kroz glavu...ja sam to nakon svega otklonila od sebe...drukčije nisam mogla...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Gdje i kako...
31.5.2010 19:15:46   
Anoniman
tiki, draga... ne znam ni sama... da nisam vjernica već bi bila u ludnici - ovako se ipak imam za šta uhvatiti...

ma, u biti... ja sam ovo pitala iz znatiželje... znam da, ma gdje bilo, tijelo u zemlji istrune, bilo to na ovom groblju ili onom ili bilo gdje... nije važno....
bitna je ona druga dimenzija, duša, ona sitna zvijezda, mala krijesnica....
tako da - nemam više što reći na ovu temu... predajem sve u Ruke u kojima već jest.

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Gdje i kako...
31.5.2010 19:17:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: natalijax

a kako meni nisu dali da dam ime,po ovom svaka bolnica ima svoja pravila


ti joj uvijek možeš dati ime i predati je u Božje ruke. Ne mora pisati u knjigama, bitno da piše u tvom srcu! user posted image

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Gdje i kako...
31.5.2010 19:19:25   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Gdje i kako...
1.6.2010 13:05:39   
Bebys
u osijeku znam da ima groblje bolnicko..i da se kaze roditeljima...ali pobacena djeca od par mjeseci...neznam...pa i to mora negdje za boga miloga..pitaj u bolnici...obavezno..ja bi pitala...

moj bratic i njegova zena je rodila mrtvu bebu i ima i znaju di je u bolnickom groblju i ime su dali....a sad nato kako tebi nitko nije pa ja neznam..ja bi to sve pitala...


< Poruku je uredio Bebys -- 1.6.2010 13:08:32 >

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Gdje i kako...
1.6.2010 13:07:32   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Mariachi

negdje sam iskopala da se fetusi do 22 tj. starosti šalju na kremiranje na Mirogoj, kao "patološki otpad" - jel to to?
jednom prije sam negdje čitala da oni iz namjernih pobačaja bacaju u kanalizaciju - to mi je jezivo nehumano, ako već mater nije htjela to dijete, zar ne smije biti dostojno sahranjeno...
i ovi, ako se kremiraju, gdje je pepeo?

bilo kako bilo... duša mu je na sigurnom! nju mu nitko neće dirati osim Onoga tko ju je stvorio. (Hvala Ti, Bože, što postojiš!)
ovo me ubilo u kanalizaciju....user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Gdje i kako...
1.6.2010 13:09:00   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: ivanaa

Bolje da neznaš.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Gdje i kako...
2.6.2010 22:01:11   
Tsmee
IZVORNA PORUKA: obicna

I ja sam izgubila bebu u 6 mes.trudnoce,puko mi je vodenjak,beba je bila ziva ali nazalost nije moglo da se spase i morala je da umre user posted image user posted image user posted image .To je grozan prizor koi necu nikad da zaboravim,gledas u monitor vidis da je ziva i nemozes da joj pomognes. user posted image user posted image user posted image Ja sam se porodila sama u wc,stavili su mi 2 infuzije i vaginaletu i rekli nakon 3-4 sata da cu dobiti bolove a ja sam se porodila nakon pola sata.Dali su mi nesto nalik nose i kad treba da idem u wc da idem u nju.Dobila sam bolove i poteralo me da idem da piskim ali umosto mokrace izasla je moja curica.Bila je sve razvijena(spolasno)imala je duge tanke prstice,i gledala sam u nju dok sestra nije dosla da otsece papucnu vrvcu.Sahranjena je na groble koje se ovde zove zvezdana deca i mnogo cesto idemo tamo da zapalimo svecu.


Obična, žao mi je! Ovo je strašno puno bilo kome za podnijeti. Želim ti svu sreću i da što prije postaneš mama prekrasne zdrave bebice! Drži se! user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu obicna)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Gdje i kako...
5.6.2010 13:01:42   
inna
Mariachi u kojoj bolnici si rodila? Nisam u zadnje vrijeme baš na Raji pa nisam sve polovila? Ja sam u Petrovoj i nisu me ni pitali , nisu mi dali ni da vidim dijete. Poslije sam bila previše ukomirana da se raspitujem, bilo mi je samo važno da otkriju što je pošlo po zlu i da se više ne ponovi. Ja sam mu u dala ime usvom srcu, ionako će uvijek biti tu. user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Gdje i kako...
5.6.2010 17:23:17   
Anoniman
Inna - Sveti Duh je bio...
ni ja nisam vidjela dijete, rekla mi je dr da bolje da ne vidim pa su brzo odnijeli...user posted image

malo OT - što se imena tiče... baš sam danas razgovarala s mužem, meni je Petar tako lijepo ime, dali smo ga ovom bebaču... rekla sam mm-u da bi htjela da živo dijete tako nazovemo, a da ovom damo neko drugo ime. On kaže da ne bi sad mijenjao, ali zašto ne bi sljedeći dečko (ako ga bude) isto bio Petar... baš sam se razveselila, znam da je on tvrd oko dosta stvari pa sam mislila da će i s tim ići teže.... eto, samo da još dođe dečkić i ispunit će mi se želja da imam Petra user posted image

(Odgovor članu inna)
  Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!