|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
13.6.2010 2:00:02   
ivkica
bembo jako mi je žao user posted image
ne znam što se to ovaj mjesec dešava user posted image ... ja se opet tako nadam da je za nas to taj mjesec.. nekako baš jako, iako se pokušavam stalno prizemljiti i pripremiti i na pojavu user posted image


_____________________________

Lijepo je biti mama

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
13.6.2010 18:41:41   
bembo
Hvala vam cure! Taman sam se počela nadati jer nikako nije dolazila nakon onog traga na papiru i onda u subotu ujutro sam imala što i vidjeti. Jučer sam bila totalno sj...... (sorry na izrazu ali to najbolje opisuje kako sam se osjećala). Danas sam polako došla k sebi. Više ne znam što da mislim, ne znam kako da se opustim, kako da ne mislim kad su mi plodni dani, kad trebam dobit, tako bi htjela da mi je svejedno, da mogu reci kad bude bude i to iskreno misliti.... Za sada sam se s mužićem dogovorila da ako preko ljeta ne upali, u 9 mj. ćemo vjerovatno kreniti s nekim pretragama, jer ovako više ne mogu.

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
14.6.2010 8:01:24   
neron
bembo nemoj se nervirati, bas mi je zao sto ti je dosla. kod mene jos nista novo, jos uvjek se ceka.

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
14.6.2010 9:11:30   
bembo
neron do kada ćeš čekati s testom? Iskreno se nadam da je kod tebe user posted image u pitanju da nas sve malo razveseliš.

Sorry svima ako sam OT, ali puno mi je lakše kad se ovdje izjadam jer znam da me razumijete, ne mogu s nikim drugim pričati o tome. Malo sam si razmišljala i pošto iskreno ne mogu biti ono "baš me briga, kad bude bude" jer je sad već godina dana na vratima, naručit ću si lh trakice, onda mi je nekako i lakše opustiti se, znam da smo potrefili O pa šta bude, a ovako stalno mislim jel sam fulala ili nisam. A sad mi se i ciklus produžio i ne znam hoće li se vratiti opet na staro. I počela sam piti PMS free (agnus castus - vitex), čitala sam da je dobro, a nadam se da neće odmoći. Pred nama je radno ljeto.... a valjda će na jesen biti plodova user posted image

Sretno svima koje NE trebaju dobiti!


_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu neron)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
14.6.2010 9:16:17   
neron
sutra cu test uzeti. bila sam ovih dana na selu pa nisam imala gdje ni kupiti al planiram danas kupiti pa cemo vidjeti sutra ima li se cemu nadati. mada vise nemam ni jedan jedini simptom osjecam se ko da mi je upravo zavrsila M i ko da ciklus krece izpocetka. tj nista ne osjecam.

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
14.6.2010 9:19:19   
bembo
glavno da user posted image nema na vidiku, a ako je user posted image u trbušćiću imaš još puno vremena za simptome, ovako je ionako previše rano za neke velike simptome. Držim ti fige i na nogama i na rukama!!! Koliko dugo vi pokušavate?

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu neron)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
14.6.2010 9:24:34   
neron
od nove godine s tim da je u aprilu bila biohemijska, i tada mi je prvi put u zivotu kasnilo, a sad kasni drugi put. tako da se nesto ni nenadam sada previse.. 

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
14.6.2010 9:24:51   
ninolina
komadi ja vam želim puno sreće...neron sretno sutra i da + bude ko kućauser posted image

bembo draga nemoj očajavati...znam da ti je teško jer nejde kako bi trebalo...ali tu smo da nam se izjadaš i čekamo s tobomuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
14.6.2010 9:27:18   
neron
hvala ninolina al ubi me ova vrucina.mogu samo misliti kako je tebi i ostalim trudnicama.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
14.6.2010 9:33:46   
ninolina
joj meni ti baš pašeuser posted image user posted image inaće sam viže za zimu ali za sad mi vručina odgovara...a čuj teško je onima s velikom bušom

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu neron)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
15.6.2010 8:13:55   
neron
kod mene jos uvjek nista novo nema. kupila sam juce test onaj najjeftiniji  i nisam mogla cekati jutro nego sam se juce poslije podne popiskila i nista.ponovicu ga sutra ujutro ako do tad ne dodje . 

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
15.6.2010 9:52:33   
ninolina
neron možda je rano bilo...i meni je bio neg a ujutro pozitivan....držim fige

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu neron)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
15.6.2010 11:23:54   
bembo
Držim ti fige da je bilo prerano! Javljaj novosti!

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
15.6.2010 17:56:34   
b1977
Neron nadam se da ce bitiuser posted image user posted image user posted image Meni bi trebala da ne dodjeuser posted image 18 i kako se blizi datum postajem sve nervoznija user posted image

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
15.6.2010 19:51:52   
vlatkam
b1977user posted image dijelim nervozu  s tobom. Iako mi se vec dva dana stalno spava,  user posted image  ... grudi me jako bole, imam sve simptome (ali tako svaki mjesec otkad iscekujem user posted image ). Cekam nedjelju i test.
Drzim svima palce i saljem pozitivnu vibru da budeuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nijedna želja nam nije dana bez snage da je ostvarimo...

(Odgovor članu b1977)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
16.6.2010 0:07:11   
ivkica
Potpuno vas razumijem! da mi je sada već biti na 32-gom danu ciklusa pa da mogu lijepo znati na čemu sam.. a ne ovo iščekivanje.. što je bliže 26 to mi je teže.. 

_____________________________

Lijepo je biti mama

(Odgovor članu vlatkam)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
16.6.2010 23:08:52   
bembo
neron ima li novosti?

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
18.6.2010 8:29:22   
neron
nista, jutros radila test i opet nista. sad je nemoguce da je za test prerano. nema ni naznake da ce doci user posted image , al nema ni user posted image , prije 20dana sam bila na kontroli kod dr na ultrazvuku i sve je ok. nista sledece sedmice cu se naruciti ponovo pa cemo vidjeti u cemu je problem. pravo nemam pojma vise sta da radim . grudi su mi ogromne al nebole . u roku od dva dana postala sam frckava da je to strasno svi me pitaju jesam li isla na mini val jel mi je kosa uvjek bila ko ispeglana od rodjenja.  a  neko jutro sam se probudila sa novim benom na licu, izrastao u toku noci.  tako da mi sve to govori da su mi se izgleda hormoni sjebali ( izvinjavam se na izrazu) . 

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
18.6.2010 8:51:14   
ZVRK
user posted image
ipak sam se nadala da će biti user posted image a stvarno ako su hormoni zbrkani.......
odi u ponedjeljak odmah kod dr pa da izvadiš šta treba

user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu neron)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
18.6.2010 9:05:38   
neron
nista mi drugo nepada napamet nego da su hormoni zbrkani.jer sve je drugo u redu a nema user posted image . inace su mi cjeli zivot user posted image u sat redovne. tj. uvjek znam u koliko sati trebam dobiti.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
18.6.2010 10:42:07   
bembo
JOj, baš sam se nadala da će biti user posted image . Baš neobično.... Idi kod dr. što prije da vidiš na čemu si.

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu neron)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
18.6.2010 19:44:22   
b1977
i jos jedno razocarenjeuser posted image user posted image danas je na zalost stiglouser posted image user posted image ali kao sto mm kaze pa i nismo bili nesto posebno aktivni,kad skontam i u pravu je,ali nadati cu se sljedeci mjesec zajedno sa ostalim trudilicamauser posted image .

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
18.6.2010 23:31:56   
bembo
Joj ljudi pa šta je ovo??? nadam se da je ovo zatišje pred buru (plusića i bebica).

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu b1977)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
18.6.2010 23:36:43   
ninolina
IZVORNA PORUKA: bembo

Joj ljudi pa šta je ovo??? nadam se da je ovo zatišje pred buru (plusića i bebica).

i ja se nadam i  svima želim brzo plusić


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Odbrojavanje lipanj 2010.
19.6.2010 15:37:26   
Marta j
Ja sam dobila ni ovaj mj nista od moje martice idemo u nove bitke.



_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!