|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kasni mi....
15.6.2010 12:35:44   
nancy
tek sam danas skuzila da sam u petak trebala dobit stvari,a evo danas ih jos nema.
ajme ne mogu virovat.....Trebala bi bit sretna ali bas i nisam.nismo jos mislili na drugo dijete dok K malkice ne poraste.a i sve cekas nece li se neto u zivotu pomaknit na bolje,mislim na finan jer jedva i ovo jedno opremamuser posted image .a jos sad i ovaj umnjak....otekao i boli ko vrag.bila u zubara jucer i dao mi uputnicu za kirurga i antibiotike.pa kako cu sad to sve AKO  sam trudna.sve me nekako panika kupit test.
i bas se bojim da mi ne bi stetilo bebici ti antibiotici a i kad mi izvade taj zub opet cu bit na tabletama jer mi kaze da je zajebano kad izvadis umnjak.bas sam u ocajnauser posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kasni mi....
15.6.2010 12:37:52   
FIONA
ajde ti lijepo kupi...popiškise pa onda skači...inače ak je tak onda nemoj pit antibiotik več da ti prepišu nekaj drugo kaj smiješ...bilo kako bilo želim ti sve naj naj...i držim fiigegeeee!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kasni mi....
15.6.2010 12:38:47   
Duve
IZVORNA PORUKA: nancy

tek sam danas skuzila da sam u petak trebala dobit stvari,a evo danas ih jos nema.
ajme ne mogu virovat.....Trebala bi bit sretna ali bas i nisam.nismo jos mislili na drugo dijete dok K malkice ne poraste.a i sve cekas nece li se neto u zivotu pomaknit na bolje,mislim na finan jer jedva i ovo jedno opremamuser posted image .a jos sad i ovaj umnjak....otekao i boli ko vrag.bila u zubara jucer i dao mi uputnicu za kirurga i antibiotike.pa kako cu sad to sve AKO  sam trudna.sve me nekako panika kupit test.
i bas se bojim da mi ne bi stetilo bebici ti antibiotici a i kad mi izvade taj zub opet cu bit na tabletama jer mi kaze da je zajebano kad izvadis umnjak.bas sam u ocajnauser posted image


Meni je opet ovaj mjesec kasnila par dana, i prekjučer došla....Čak nisam imala nikakve simptome...nadam se da će i tvoja ubrzo user posted image , otkad sam rodila Emu zna mi povremeno kasniti


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kasni mi....
15.6.2010 12:39:54   
ninolina
joj nanci ja ću ti samo poželjeti sreću,....i ako je beba tu neka sve prođe u najboljem redu...a kaj se tiće antibiotika probaj prvo nazvati doktora da vidiš...a mene su sada zubi bolili za popizditi ko i u drugoj trudnoći...svakako sretno i kupi testić da si mirnija...

< Poruku je uredio ninolina -- 15.6.2010 12:43:24 >


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kasni mi....
15.6.2010 12:41:34   
CallamityJane
hmnmmm draga nakon onog naseg razgovora sve sam nekako i ocekivala kada ces da javis da cekas jos jedno. Da se ti ne pitala bezveze nego trk u apoteku i pis i odma' javljaj kakvo je stanje user posted image

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kasni mi....
15.6.2010 12:42:13   
S84
upalni proces u organizmu zna poremetiti ciklus.

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kasni mi....
15.6.2010 12:45:11   
natalijax
ja ti od srca želim da si trudna,pusti financije,uvjek za djecu ima,Bude boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu S84)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kasni mi....
15.6.2010 12:46:48   
adryosijek
meni je jednom kad sam osla raditi od stresa kasnila 6 mj i nije me panika vatala ... nevolim ju uff pa nisam ni pravila paniku. mozda kakva upala  ili ce sam koj dan kasniti meni je neredovita bila .. sretno ako bude bebica nije to za tugu bez obzira na fin .stanje .moj neradi vec 5 mj i nekako se snademo mada sam pod stresom zbog toga i ostavila stalni poso zbog njega koj nemoze nac poso da bi dobila bebu s njim,ah nemozes i ovce i novce jbga bit ce bolje user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kasni mi....
15.6.2010 12:47:31   
nancy
IZVORNA PORUKA: callanhoe

hmnmmm draga nakon onog naseg razgovora sve sam nekako i ocekivala kada ces da javis da cekas jos jedno.  user posted image


ee zeno moja  na temelju cega si ti to ocekivala?!o cemu sam ja to pricala

a morat cu danas otic i kupit jer sam nervozna sad za poludit.jel ne mora bit obavezno prva mokraca

Adry ma nisu tu samo financije nego evo i ovaj zub sad,pa antibiotici,a moram kirurgu da mi to vise sredi,sve mi oteklouser posted image

< Poruku je uredio nancy -- 15.6.2010 12:49:03 >


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kasni mi....
15.6.2010 12:49:21   
BUMBI
Sretno i javi nam...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kasni mi....
15.6.2010 12:51:48   
ninolina
IZVORNA PORUKA: nancy

IZVORNA PORUKA: callanhoe

hmnmmm draga nakon onog naseg razgovora sve sam nekako i ocekivala kada ces da javis da cekas jos jedno.  user posted image


ee zeno moja  na temelju cega si ti to ocekivala?!o cemu sam ja to pricala

a morat cu danas otic i kupit jer sam nervozna sad za poludit.jel ne mora bit obavezno prva mokraca

Adry ma nisu tu samo financije nego evo i ovaj zub sad,pa antibiotici,a moram kirurgu da mi to vise sredi,sve mi oteklouser posted image

a čuj sad ti već kasni 4 dobra dana ako i piškiš popodne daje rezultat...meni intimo pokazao minus a neki jeftini + i to popodne


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kasni mi....
15.6.2010 12:52:06   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: nancy

IZVORNA PORUKA: callanhoe

hmnmmm draga nakon onog naseg razgovora sve sam nekako i ocekivala kada ces da javis da cekas jos jedno.  user posted image


ee zeno moja  na temelju cega si ti to ocekivala?!o cemu sam ja to pricala



ma kada smo pricali o kontracepciji i kako ko sta user posted image


(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kasni mi....
15.6.2010 12:52:49   
FIONA
nancy ima metoda spaljivanja...tk sam ja...kod umnjaka...moj zubar tako radi da ne reže i ne operira umnjak ako je on u pitanju,...već polao s laserom pali meso i tako dođe do zuba...sve se da srediti kad je takvo stanje...samo kaj se buš onda zafrkavala..drž se...želim ti onaj ishod kojem se ti najviše nadaš! user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kasni mi....
15.6.2010 12:55:00   
Marta j
Ajde ti kupi testic piski i javi rezultat..user posted image

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kasni mi....
15.6.2010 13:19:54   
osobno
Draga, ako ćeš pošteno, osim ako nemaš debelo fin zaleđe, nikad ne bi bilo PRAVO vrime za bebu...ALI... ako ćemo tako gledat, izumrit ćemo, ostat sami i naša dica bi rasla kao jednici i nikad ne bi osjetili radosti bratske ili sestrinske ljubavi i doživljaja.
Znam da je teško prihvatit, jer je to OGROMNA promjena, a ovaj put ne samo za tebe, nego i za cilu vašu obitelj, ali ako ti se dogodi, ne očajavaj, nego prihvati, jer nikad ti neće biti nametnuto više no što možeš podnit...user posted image
ALi ako zaista nisi spremna, želim ti onda user posted image u malo spretnijem trenutku...
I ne znam šta više reć...nisam ni ja bila spremna na drugu trudnoću, nije bila situacija idealna, čak daleko od toga, ali ipak je sve dobro prošlo. Snađemo se svi, pa ćeš tako i ti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kasni mi....
15.6.2010 13:54:13   
cuba
IZVORNA PORUKA: osobno

Draga, ako ćeš pošteno, osim ako nemaš debelo fin zaleđe, nikad ne bi bilo PRAVO vrime za bebu...ALI... ako ćemo tako gledat, izumrit ćemo, ostat sami i naša dica bi rasla kao jednici i nikad ne bi osjetili radosti bratske ili sestrinske ljubavi i doživljaja.
Znam da je teško prihvatit, jer je to OGROMNA promjena, a ovaj put ne samo za tebe, nego i za cilu vašu obitelj, ali ako ti se dogodi, ne očajavaj, nego prihvati, jer nikad ti neće biti nametnuto više no što možeš podnit...user posted image
ALi ako zaista nisi spremna, želim ti onda user posted image u malo spretnijem trenutku...
I ne znam šta više reć...nisam ni ja bila spremna na drugu trudnoću, nije bila situacija idealna, čak daleko od toga, ali ipak je sve dobro prošlo. Snađemo se svi, pa ćeš tako i ti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

potpisujem i sretnooooo!!!

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kasni mi....
15.6.2010 16:30:10   
leilany
IZVORNA PORUKA: cuba

IZVORNA PORUKA: osobno

Draga, ako ćeš pošteno, osim ako nemaš debelo fin zaleđe, nikad ne bi bilo PRAVO vrime za bebu...ALI... ako ćemo tako gledat, izumrit ćemo, ostat sami i naša dica bi rasla kao jednici i nikad ne bi osjetili radosti bratske ili sestrinske ljubavi i doživljaja.
Znam da je teško prihvatit, jer je to OGROMNA promjena, a ovaj put ne samo za tebe, nego i za cilu vašu obitelj, ali ako ti se dogodi, ne očajavaj, nego prihvati, jer nikad ti neće biti nametnuto više no što možeš podnit...user posted image
ALi ako zaista nisi spremna, želim ti onda user posted image u malo spretnijem trenutku...
I ne znam šta više reć...nisam ni ja bila spremna na drugu trudnoću, nije bila situacija idealna, čak daleko od toga, ali ipak je sve dobro prošlo. Snađemo se svi, pa ćeš tako i ti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

potpisujem i sretnooooo!!!


me2....sretno nancy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kasni mi....
15.6.2010 18:19:53   
Duve
IZVORNA PORUKA: nancy

tek sam danas skuzila da sam u petak trebala dobit stvari,a evo danas ih jos nema.
ajme ne mogu virovat.....Trebala bi bit sretna ali bas i nisam.nismo jos mislili na drugo dijete dok K malkice ne poraste.a i sve cekas nece li se neto u zivotu pomaknit na bolje,mislim na finan jer jedva i ovo jedno opremamuser posted image .a jos sad i ovaj umnjak....otekao i boli ko vrag.bila u zubara jucer i dao mi uputnicu za kirurga i antibiotike.pa kako cu sad to sve AKO  sam trudna.sve me nekako panika kupit test.
i bas se bojim da mi ne bi stetilo bebici ti antibiotici a i kad mi izvade taj zub opet cu bit na tabletama jer mi kaze da je zajebano kad izvadis umnjak.bas sam u ocajnauser posted image


jesi kupila test


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kasni mi....
15.6.2010 19:17:47   
tikica_69
nancy sretno i neka testic bude onakav kakav si zelis da bude user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kasni mi....
15.6.2010 19:22:40   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: cuba

IZVORNA PORUKA: osobno

Draga, ako ćeš pošteno, osim ako nemaš debelo fin zaleđe, nikad ne bi bilo PRAVO vrime za bebu...ALI... ako ćemo tako gledat, izumrit ćemo, ostat sami i naša dica bi rasla kao jednici i nikad ne bi osjetili radosti bratske ili sestrinske ljubavi i doživljaja.
Znam da je teško prihvatit, jer je to OGROMNA promjena, a ovaj put ne samo za tebe, nego i za cilu vašu obitelj, ali ako ti se dogodi, ne očajavaj, nego prihvati, jer nikad ti neće biti nametnuto više no što možeš podnit...user posted image
ALi ako zaista nisi spremna, želim ti onda user posted image u malo spretnijem trenutku...
I ne znam šta više reć...nisam ni ja bila spremna na drugu trudnoću, nije bila situacija idealna, čak daleko od toga, ali ipak je sve dobro prošlo. Snađemo se svi, pa ćeš tako i ti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

potpisujem i sretnooooo!!!


me2....sretno nancy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kasni mi....
15.6.2010 20:49:13   
nancy
evo mene s rezultatima.trudna sam!!!
ne znam uopce kako se osjecam,jel mi drago ili nije al placem otkako sam vidila te dvi crtice
stvarno sam smusena cila.mm mi stalno govori da ce bit sve u redu a inace sam ja ta koja to njemu govori.sto misli mi juri glavom,samo se molim da mi bude uredna trudnoca jer sam proslu zadnje mjesece provela u bolnici i bilo mi je grozno.
ja trudna!!jednostavno ne mogu doc sebi
al sta idem dalje s ovim postom osmjeh mi dolazi na liceuser posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kasni mi....
15.6.2010 20:51:53   
Marta j
Draga cestitam ti

Nebrini se biti ce sve ok da si cekala da sve ti ide po planu pa da onda zatrudnis tko zna kada bi to.
opustit se i uzivaj u trudnoci..
Neka mali karlito dobije sekicu...




_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kasni mi....
15.6.2010 20:52:55   
FIONA
IZVORNA PORUKA: nancy

evo mene s rezultatima.trudna sam!!!
ne znam uopce kako se osjecam,jel mi drago ili nije al placem otkako sam vidila te dvi crtice
stvarno sam smusena cila.mm mi stalno govori da ce bit sve u redu a inace sam ja ta koja to njemu govori.sto misli mi juri glavom,samo se molim da mi bude uredna trudnoca jer sam proslu zadnje mjesece provela u bolnici i bilo mi je grozno.
ja trudna!!jednostavno ne mogu doc sebi
al sta idem dalje s ovim postom osmjeh mi dolazi na liceuser posted image


mamice na kvadrat, od srca ti čestitam....i tvoj mužu također...pazi te se, mazi te se i ako kaj zatrebate samo viči....sve će biti ok!....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kasni mi....
15.6.2010 20:54:14   
BruMa
Čestitam!!!Sve će biti Ok!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kasni mi....
15.6.2010 21:04:48   
ZVRK
čestitke na novoj user posted image  i neka bude školska
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!