|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
5.5.2010 15:08:52   
Duve
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Iskreno nemam pojma šta piše na tom papiru,ali što se mene tiče za klistir ne bi ni ja pitala.
Uopće ne razumijem tu pompu oko klistira?! Došao si donijeti na svijet dijete i to po mogućnosti da se rodi što lakše i zdravo.
Ne razumijem RODE i sl. koje su od malo neugode napravile cijeli cirkus.
Nije mama centar svijeta i porod nije izlazak u kazalište:prljav je,bolan i ne baš ugodan.
Imam osjećaj da žene kojima je najbitnije da ne dobiju klistir nije baš stalo do toga da li će beba zabiti glavu u kakicu ili ne,hoće li dobiti tešku upalu očiju ili ne??


Potpisujem u potpunosti za klistir!


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
5.5.2010 18:01:24   
chichina
znači, ti moraš potpisati sve što ti serviraju ako želiš u rađaonu? ako se izjasniš da ne želiš epiziotomiju, osim ako to nije sasvim nužno? hoće li poštovati tvoju želju? rodit ću u splitskom rodilištu i ježim se od epiziotomije i stvarno bi je voljela izbjeći ako to bude moguće. jel istina da su babice glavne i da one rade uglavnom po vlastitom nahođenju, a to bude sve obično onako rutinski? mislim, ja te žene onda ne razumijem-pa i one su žene koje su najvjerojatnije i same rodile!user posted image

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
5.5.2010 18:12:33   
troubled
ne sjećam se potpisivanja prvi put....može bit da je paulin tata nešto potpisao...
bljedunjavo se sjećam da sam ovaj put nešto potpisala, sjećam se nekakvih papira, ali pojma nemam što user posted image

nellyca...skoro isto tako je i meni bilo u splitu...ajme majko....
srećom sa svetog duha imam tako čudesno iskustvo da moram opet user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu chichina)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
5.5.2010 18:30:40   
Gogule
ja sam onda imala neku ludu sreću...ili je to stvar što sam oba puta rodila u vodi. trudnoće su bile super, nije bilo nikakvih problema, a lijepo te pripreme i odvedu u sobu gdje si sam i 2 babice su s tobom cijelo vrijeme. Lagana muzika, mm s tobom, nema epi, nema dripa, nema rezanja...... moja velika preporuka svima koje nemaju problema.user posted image user posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
5.5.2010 19:12:57   
osobno

IZVORNA PORUKA: chichina

znači, ti moraš potpisati sve što ti serviraju ako želiš u rađaonu? ako se izjasniš da ne želiš epiziotomiju, osim ako to nije sasvim nužno? hoće li poštovati tvoju želju? rodit ću u splitskom rodilištu i ježim se od epiziotomije i stvarno bi je voljela izbjeći ako to bude moguće. jel istina da su babice glavne i da one rade uglavnom po vlastitom nahođenju, a to bude sve obično onako rutinski? mislim, ja te žene onda ne razumijem-pa i one su žene koje su najvjerojatnije i same rodile!user posted image


draga, sve sam ti napisala o st rodilištu, pogledaj na ovoj temi stranicu prije i na temi novo splitsko rodilište..

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu chichina)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
5.5.2010 21:20:50   
lee
neki dan sam slušala na tv o pravima žena gdje i kako da rode...user posted image user posted image ali kod nas nema toga..pravo izbora da žena bira gdje če roditi a ne da ulaskom u rodillište potpisuje brdo papira neznajuči što koji papir znači...žalosno...ja se sječam kad sam išla radjati nitko me nije pitao kako želim roditi a kao imamo izbora tako su nam na tečaju rekli...nitko me nije upozorio što me čeka.dobro da mi je susjed ginekolog i da radi u rodilištu inače neznam bi li danas bila živa...užasava me ta pomisao umjesto da idemo roditi djete i veseliti se svakom trudu i boli mi odlazimo i molimo dragog boga da sve prodje uredu!

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!