|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj vrt
21.5.2010 14:33:09   
ejmama
MM posadio tikvice i još nešto i jagode, tikvice i to ostalo vjerovatno neće niknuti jer je istrulilo od kiše, jagode su se super primile, ali su srne pojele sve listoveuser posted image user posted image user posted image stvarno kad se naljutim ne gine im gulaš. Jedino je voćnjak predivan, stabla puna plodova, samo da jš malo sunce ugrije.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Moj vrt
5.6.2010 13:25:00   
inna
imam mali vrt u dvorištu, 3x3. U njemu imam luka, salate, paradajza, paprike, mrkva, peršin,blitva i matovilac. Svega po malo. I baš se guštam radeći u njemu. Istina da me cure s posla zezaju da kad pada tuča da samo stol s terase preselim iznad vrta, ali zato mudro šute kad im dofuram svoj paradajz user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Moj vrt
8.6.2010 14:50:40   
mirna
Stanje na mojem vrtu je sljedece: jos malo pa ce grasak, salatu vec jedemo i malome vadim mrkicu, malo operem pa ju onda pojede cijelu sve do stabla... Ribizle jedemo direktno s grma.. Puzeve smo nekako udesili... malo sa soljom, ili ih gazili ili ostalim krvnickim metodama...user posted image Mali je postao exterminator za puževe... mogu vam ga posuditi, placa se prema broju puževa...user posted image user posted image user posted image   posadili smo papriku, rajčice i korabicu i sada čekamo...user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 8.6.2010 14:51:02 >

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Moj vrt
30.7.2010 10:13:43   
Anoniman
mi već beremo...
tikvice, paprike, krastavce, paradajzeke, peršun, celer... kak je to super kad samo dođeš i ubereš si koliko trebaš....user posted image

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Moj vrt
30.7.2010 11:06:29   
uspavana
mi imamo ogroman vrt... inače nisam baš neki vrt freak...ali sad dva tjedna nema mame, pa sam glavni poljoprivrednik user posted image
i moram priznati da mi se sve više sviđa...
a sad ima već svega...krastavci, rajčica, paprike ko u priči... salate, mrkve, luka.... joj...tikvice...svega što srce može poželjeti...
svaki dan na jelovniku svježe povrće - mrak user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Moj vrt
30.7.2010 20:30:24   
dami
I mi imamo veeeliki vrt sa svi i svačim. Ali kad Dariju pitate što smo posadili kaže krumpira i mesa...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 31
   [Obrisani korisnik]
30.7.2010 20:54:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dami)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Moj vrt
31.7.2010 10:57:52   
curice
imamo mali vrt-trenutno u njemu ima blitve,raštike(vrsta kupusa),krastavaca i rajčica
imali smo tikvice,zelenu salatu i luk,a od voćaka tu su tri stabla limuna,višnja(koja je dala rod i cijela se osušilauser posted image user posted image ),jedno stablo breskve i jedan slatki šipak


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Moj vrt
31.7.2010 11:02:58   
božica
i mi smo poceli brati koji paradjzek i krastavceuser posted image
gušt je ubrati iz svog malog vrtauser posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Moj vrt
31.7.2010 11:21:48   
mirna
pokupili smo luk, cesnjak, mahune... sada beremo rajcice i paprike i krastavce, tikvice...zasadili smo jagode neki dan....user posted image

njami njami....user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 31.7.2010 11:27:06 >

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Moj vrt
31.7.2010 11:33:29   
inna
mi uživamo u paradajzu i paprici...blitva je neka kržljava. Ma koma mi vrt ove godine...uopće ne stignem u njega i sav je zarastao. Dobro da išta ima user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Moj vrt
31.7.2010 12:58:51   
Wukovarka
Mi paradajz papamo od početka 7 mjeseca user posted image

Ogroman je i sladak kao med. Krastavce nitko u kući ne smije, samo MM i ja mlatimo po njemu i to u salati sa vrhnjem.

Od zelenjave ništa nije dobro, pa se i ne trudimo održavati...neki dan sam kupila blitve za 4 kn, tako da nam ne pada na pamet mučiti se oko nje, jer je svake godine pojedu uši

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Moj vrt
31.7.2010 15:18:53   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: ejmama

MM posadio tikvice i još nešto i jagode, tikvice i to ostalo vjerovatno neće niknuti jer je istrulilo od kiše, jagode su se super primile, ali su srne pojele sve listoveuser posted image user posted image user posted image stvarno kad se naljutim ne gine im gulaš. Jedino je voćnjak predivan, stabla puna plodova, samo da jš malo sunce ugrije.
ma odakle ti srne za ime boga? ajmee kako bih voljela da vidim koju user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Moj vrt
13.9.2010 22:38:52   
mirna
Evo novog stanja: imamo jos puno paprika, salate, zelje, nekoliko rajcica ali su pocele truliti zbog kise...sutra se spremam pospremiti dio mrkve i ciklu... kupila sam cesnjak onaj  za preko zime kojeg cu zasaditi tamo gdje je bila mrkva... jos malo pa cemo jesti matovilac...user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Moj vrt
13.9.2010 23:37:07   
pepeljuga
Bravo mirtauser posted image user posted image user posted image

i mi u nasem malom na otoku jos imamo paprike ,rajcice ,sheri rajcice,opet tikvice i blitvu,kukumare,dvi vrste salate,balancane i posadi smo opet krumpiruser posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Moj vrt
7.7.2011 9:27:04   
mirna
Da malo podignem ovu temu...

Imamo toliko svega na par kvadrata da ne možemo toliko pojesti... Pokupila sam upravo tri tikvice, i puno zdjelu mahuna, ogromno krastavca... Ne znam više što kuhati, toliko ima svega..

Sve mi žao kada pomislim koliko  sam uvijek novca na povrće potrošila dok smo živjeli u zg... A sada ne znam što s njim, pa ga poklanjam...

Živjeli vrtoviuser posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Moj vrt
7.7.2011 9:45:31   
mariola
Super mirna. Svaka čast. Ja ne stignem ni cvijeće zalituser posted image  Kako imaš vremnea za sve to?
A što sam starija sve bi više volila da imam po dva reda raznog povrća u vrtu.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Moj vrt
7.7.2011 9:48:10   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image
joj mirna kak vam je lijepouser posted image ,,kad se sjetim samo vrtaaa user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Moj vrt
7.7.2011 9:55:29   
mirna
Kako imaš vremnea za sve to?


Moj vrt je toliko maleni da ga prekopam u 15-20 min.. Sve imam nagužvano ali ipak puno svega.. Mali mi pomaže zalivati.. Uopće nema puno posla s tim... Meni je to relaksacija navečer...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Moj vrt
7.7.2011 10:03:12   
Zvonki
Mene jako opušta rad u vrtu, jako mi je žao što ga nemamo. Možda pokušam naći komad zemlje, ali blizu Zagreba i počnem saditi. Ali uvijek se bojim da mi netko ne obere sve dok nas nema user posted image Nema ljepšeg nego kad bereš i pripremaš povrće za koje znaš odakle je

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!