|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: eto i mi smo bolesni (opet)...
14.4.2010 14:38:15   
Ninaa
A šaljemo joj pusu da čim prije prođe i SAmuelu isto tako. Glupa bolest iš iš!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: eto i mi smo bolesni (opet)...
14.4.2010 14:48:43   
pako
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: eto i mi smo bolesni (opet)...
14.4.2010 14:50:11   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: MaTana

puno je bolje... Manje kašlje, a i popila je skoro cijelu bocu mlijeka jutros... Nema febre ali i dalje slabo jede, nadam se da će barem ručak pojest kako trba, ovako se samo hrani pudinzima i jogurtima ali pretpostavljam da joj to paše jer joj je grlo iziritirano od kašlja... Sve u svemu kašalj joj je sazrio pa bolje zvući nego do sada, baš joj se spremam dati sirup za kašalj.
Mislim da joj je najviše pomogao onaj balzam od eukaliptusa za prehlade (Dr.Theiss) jer joj on i odčepi nosić prije spavanja...
Eto cure hvala vam svima na vibricama, kao stvari za sada stoje u četvrtak neće biti potrebe za antibiotikom (jedino bi joj ga ja mogla preoteti jer su me stisli sinusi toliko jako da uopčenemogu disati)



Drago mi je da je malena bolje user posted image user posted image user posted image

A Milla nadam se da ce i Sami biti bolje sto pre user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MaTana)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: eto i mi smo bolesni (opet)...
14.4.2010 19:20:17   
anuska08
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: eto i mi smo bolesni (opet)...
15.4.2010 7:21:49   
makka pakka
srce malo..bitno da joj je bolje..toliko je djece sa upalom grla ove dane da je to za nevjerovat...

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: eto i mi smo bolesni (opet)...
15.4.2010 13:02:44   
MaTana
još kašlje, nema temperaature, ali kašalj je puno zreliji i rijeđe kašlje ... Popodne zovem pedicu da se savjetujem oko onog antibiotika, ali po meni nema potrebe zatrovanjem - organizam se sam izborio...user posted image user posted image user posted image



_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu makka pakka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: eto i mi smo bolesni (opet)...
15.4.2010 13:05:01   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: MaTana

organizam se sam izborio...user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!