|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koje cipelice kupiti
10.4.2010 10:26:04   
Zimic
zanima me koje cipelice kupujete i sa kojim markama ste zadovoljne a sa kojima ne?

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koje cipelice kupiti
10.4.2010 10:30:13   
Bebys
nema marke za mene nego one koje su udobne i kvalitetne i dobre..a to PROSUDIM u samoj trgovini...

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koje cipelice kupiti
10.4.2010 11:02:18   
pako
mi ne biramo,kupimo one koje nam se sviđaju! Do sada smo več imali sve marke tenisica i sve su se  pokazale ok za trčkaranje i  igru, samo što ih preraste dok kažeš keksuser posted image  ali bar će Mateo imati tena na izvoz!!!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koje cipelice kupiti
10.4.2010 15:07:50   
Monica

IZVORNA PORUKA: Bebys

nema marke za mene nego one koje su udobne i kvalitetne i dobre..a to PROSUDIM u samoj trgovini...


U potpunosti se slažem sa Bebys,sinu kupujem tenisice Nike i one su peri-deri stvarno nemam prigovora,on ih najviše voli nositi a znam kada kupim da traju
e sada ovisi koliko gledaš na to da ima uložak cipelica,moji po kući i u vrtiću imaju bambi papučice i frodo tako da i veliki dio dana nogica bude na uložku

_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koje cipelice kupiti
10.4.2010 16:13:11   
lukici
Ja kupujem Bambi ili Ciciban.Kupim jedan par i to nosi dok ne preraste.user posted image

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koje cipelice kupiti
10.4.2010 21:03:08   
L.P.
Nini smo kupovali Ciciban i Frodo,sada ima Elviton i ok su ali nemaju anatomski uložak.Marko je imao prve cipelice Bambi a baš smo mu danas kupili nove patikice u Cicibanu.Čvrste su ,imaju anatomski uložak i teško se pokidaju,što je veliki plus jer se igra po podu i puže a i pošto je prohodao super su stabilne.user posted image

< Poruku je uredio L.P. -- 10.4.2010 21:04:38 >


_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu lukici)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koje cipelice kupiti
10.4.2010 21:39:20   
BUMBIKA
Uvijek smo imali ciciban i zadovoljna sam s njima.sad smo kupili Nikice

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koje cipelice kupiti
10.4.2010 22:14:38   
Ninaa
Mi smo dobili Frodo i Bambi. Inače sam joj sad kupila Bambi cipelice i ok su samo su skupe i čine mi se dosta tvrde. Papuče smo kupili u Frodu i prekrasne su puno mekanije i cijene su im puno pristupačnije. Idući put idemo u Frodo.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koje cipelice kupiti
10.4.2010 22:28:10   
mišica 666
primigi su mi fantastične i njih često uzmem a dobre su mi i bambi. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koje cipelice kupiti
11.4.2010 1:38:40   
sig
Mi kupujemo Ciciban, Bambi, Frodo... u zadnje vrijeme više Frodo jer nam se više sviđaju (maloj curi se više sviđaju)... uglavnom prođemo sva tri dućana i kupimo koje joj se najviše sviđaju... i kojih ima broj. Od sportskih ista stvar.... do sada smo imali: nike, puma i adidas... sada imamo nike jer nam se sviđaju našli smo neke predivne bijele sa rozim znakom od šljokica user posted image U prosijeku za obuću ne gledam cijenu... važno mi je da se njoj sviđa te da je cipela kvalitetna... ne gledam dali ću potrošiti 100 ili 400 kn za cipelu, stoga što smatram da je kvalitetna cipela veoma važna za djetetov razvoj i na njoj ne mislim štedjeti!!!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koje cipelice kupiti
11.4.2010 8:33:17   
Florijan Jakov
uz sve navedno, mi imamo dobra iskustva i s Coconut i Bearfoot obućom - koža unutra i vani i uložak, a kad su sniženja u TL može ih se naći po super povoljnim cijenama. Konkretno nikad nisam za te cipele ili tenisice platila više od 100 kn.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koje cipelice kupiti
11.4.2010 8:43:19   
dominik
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

uz sve navedno, mi imamo dobra iskustva i s Coconut i Bearfoot obućom - koža unutra i vani i uložak, a kad su sniženja u TL može ih se naći po super povoljnim cijenama. Konkretno nikad nisam za te cipele ili tenisice platila više od 100 kn.


potpisujem...mislim da su neke cipele precjenjene, nemos mi za sandalice naplatiti 350 knuser posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!