koje cipelice kupiti (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


Zimic -> koje cipelice kupiti (10.4.2010 10:26:04)

zanima me koje cipelice kupujete i sa kojim markama ste zadovoljne a sa kojima ne?




Bebys -> RE: koje cipelice kupiti (10.4.2010 10:30:13)

nema marke za mene nego one koje su udobne i kvalitetne i dobre..a to PROSUDIM u samoj trgovini...




pako -> RE: koje cipelice kupiti (10.4.2010 11:02:18)

mi ne biramo,kupimo one koje nam se sviđaju! Do sada smo več imali sve marke tenisica i sve su se  pokazale ok za trčkaranje i  igru, samo što ih preraste dok kažeš keks[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ali bar će Mateo imati tena na izvoz!!!




Monica -> RE: koje cipelice kupiti (10.4.2010 15:07:50)


IZVORNA PORUKA: Bebys

nema marke za mene nego one koje su udobne i kvalitetne i dobre..a to PROSUDIM u samoj trgovini...


U potpunosti se slažem sa Bebys,sinu kupujem tenisice Nike i one su peri-deri stvarno nemam prigovora,on ih najviše voli nositi a znam kada kupim da traju
e sada ovisi koliko gledaš na to da ima uložak cipelica,moji po kući i u vrtiću imaju bambi papučice i frodo tako da i veliki dio dana nogica bude na uložku




lukici -> RE: koje cipelice kupiti (10.4.2010 16:13:11)

Ja kupujem Bambi ili Ciciban.Kupim jedan par i to nosi dok ne preraste.[sm=smiley1.gif]




L.P. -> RE: koje cipelice kupiti (10.4.2010 21:03:08)

Nini smo kupovali Ciciban i Frodo,sada ima Elviton i ok su ali nemaju anatomski uložak.Marko je imao prve cipelice Bambi a baš smo mu danas kupili nove patikice u Cicibanu.Čvrste su ,imaju anatomski uložak i teško se pokidaju,što je veliki plus jer se igra po podu i puže a i pošto je prohodao super su stabilne.[sm=smiley1.gif]




BUMBIKA -> RE: koje cipelice kupiti (10.4.2010 21:39:20)

Uvijek smo imali ciciban i zadovoljna sam s njima.sad smo kupili Nikice




Ninaa -> RE: koje cipelice kupiti (10.4.2010 22:14:38)

Mi smo dobili Frodo i Bambi. Inače sam joj sad kupila Bambi cipelice i ok su samo su skupe i čine mi se dosta tvrde. Papuče smo kupili u Frodu i prekrasne su puno mekanije i cijene su im puno pristupačnije. Idući put idemo u Frodo.




mišica 666 -> RE: koje cipelice kupiti (10.4.2010 22:28:10)

primigi su mi fantastične i njih često uzmem a dobre su mi i bambi. 




sig -> RE: koje cipelice kupiti (11.4.2010 1:38:40)

Mi kupujemo Ciciban, Bambi, Frodo... u zadnje vrijeme više Frodo jer nam se više sviđaju (maloj curi se više sviđaju)... uglavnom prođemo sva tri dućana i kupimo koje joj se najviše sviđaju... i kojih ima broj. Od sportskih ista stvar.... do sada smo imali: nike, puma i adidas... sada imamo nike jer nam se sviđaju našli smo neke predivne bijele sa rozim znakom od šljokica [sm=smiley36.gif] U prosijeku za obuću ne gledam cijenu... važno mi je da se njoj sviđa te da je cipela kvalitetna... ne gledam dali ću potrošiti 100 ili 400 kn za cipelu, stoga što smatram da je kvalitetna cipela veoma važna za djetetov razvoj i na njoj ne mislim štedjeti!!!




Florijan Jakov -> RE: koje cipelice kupiti (11.4.2010 8:33:17)

uz sve navedno, mi imamo dobra iskustva i s Coconut i Bearfoot obućom - koža unutra i vani i uložak, a kad su sniženja u TL može ih se naći po super povoljnim cijenama. Konkretno nikad nisam za te cipele ili tenisice platila više od 100 kn.




dominik -> RE: koje cipelice kupiti (11.4.2010 8:43:19)

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

uz sve navedno, mi imamo dobra iskustva i s Coconut i Bearfoot obućom - koža unutra i vani i uložak, a kad su sniženja u TL može ih se naći po super povoljnim cijenama. Konkretno nikad nisam za te cipele ili tenisice platila više od 100 kn.


potpisujem...mislim da su neke cipele precjenjene, nemos mi za sandalice naplatiti 350 kn[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Stranica: [1]