|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: +
25.3.2010 20:59:34   
mala pcelica
pepi bas mi je zao user posted image
drzi se sutra i biće još prilika za bebu user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: +
25.3.2010 21:06:45   
lavica81
pepeljuga jako mi je žao dragauser posted image user posted image user posted image
držite seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: +
25.3.2010 21:20:13   
daniela 31
user posted image user posted image user posted image user posted image ,žao mi je jako.....doći će trudnoća sigurno još...
Sretno sutra....drži se.


_____________________________

Tara,11.02.2009.
Naša najveća ljubav
Imamo 13 zuba

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: +
25.3.2010 21:27:02   
Anoniman
Pepe, draga, ne mogu ti ni opisati koliko mi je zao... user posted image user posted image user posted image

Drzi mi se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Marta j)
  Neposredna veza do poruke: 354
   RE: +
25.3.2010 21:30:47   
ninolina
pepe, drži se dečki te trebajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ako kaj trebaš javi se...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 355
   [Obrisani korisnik]
25.3.2010 21:35:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 356
   RE: +
25.3.2010 21:37:49   
twitty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drži se pepi

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: +
25.3.2010 21:39:31   
bomboncic02
Tako mi je žao!!
Ne mogu ni zamislit kroz što prolazite u ovim trenucima.
Jedina stvar koju mogu ponudit je veliki zagrljaj user posted image .
Drži nam se.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: +
25.3.2010 21:41:07   
CallamityJane
Pepica mila, ne znam sto da ti kazem
samo znaj da sam tu uz tebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: +
25.3.2010 21:41:18   
pepeljuga
Imam jos jedno pitanje a to sam od puste frke zaboravila pitati i ginica pa ako netko zna.....s obzirom da sam rh - i jednom sam vec primila onu inekciju dali je moram opet ili ta vridiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: +
25.3.2010 21:44:34   
curice
joj to ti ne znam,ali svakako im to sutra naglasi

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: +
25.3.2010 21:45:01   
Duve
Žao mi je, drži se user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: +
25.3.2010 22:04:03   
Florijan Jakov
draga, uz tebe sam (bar u mislima) user posted image user posted image user posted image

a što se inekcije tiče, znam da ju rh- negativne majke dobivaju nakon prve trudnoće i mislim da je to sve, da ne treba poslije. ali naravno pripomeni to dr sutra.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: +
25.3.2010 22:06:09   
mariola

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Evo me napokon al nazalost sa losim vijestima...plod se ne razvija dobro i sutra ujutro idem na kiretazu......user posted image user posted image user posted image
Nemam pojma sto da vam kazem al nekako sam od pocetka imala ful los predosjecaj,zao mi je i tuzna sam al ako je tako moralo biti bolje sad nego posli......idemo dalje,valjda ce biti jos prilikauser posted image

Zvala sam mamu da dođe i upravo je sad krenula iz Zd jer nemam pojma di bi sa deckima a i mm je zbunjen kao i jauser posted image

Hvala vam cure jos jednom na ogromnoj podrsci i sto ste toliko mislile na meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




žao mi je draga, nadala sam se da će biti dobrouser posted image user posted image user posted image
budi hrabra i pozitivna, ja sam sigurna da ćeš uskoro postati user posted image
drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: +
25.3.2010 22:36:59   
Zvonki
Pepe dušo, znam da ti je teško. Nedavno mi je prijateljica isto prošla. Bilo je sve u redu, potpuno bezbolno. Za 6 mjeseci ćeš moći ponovno na bebicu. Ovo za rh zbilja ne znam. Ako što trebaš, znaš moj broj user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: +
26.3.2010 6:44:53   
boba125
zao mi je pepi user posted image user posted image user posted image user posted image
nadala sam se da bude ipak sve ok
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 366
   [Obrisani korisnik]
26.3.2010 7:02:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu boba125)
  Neposredna veza do poruke: 367
   RE: +
26.3.2010 7:04:41   
curice
Drži se pepiuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: +
26.3.2010 7:49:14   
zara13
žao mi je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: +
26.3.2010 7:55:16   
danery
user posted image user posted image user posted image
baš mi je žao...drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: +
26.3.2010 8:22:52   
mamice
citam te pepi vec duze vrijeme iz prikrajka, Jako mi je zao i neznam kak te utjesiti osim velikim zagrljajem user posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: +
26.3.2010 9:00:16   
BUMBIKA
Jao draga jako mi je žaouser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: +
26.3.2010 9:02:38   
ninolina
nije se nikome jutros javila... ja nekako još da je možda doktorica pogriješilauser posted image user posted image
pepi srce, drži se


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: +
26.3.2010 9:06:12   
lidac0605
Jao,Pepe-žao mi je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drž se danas,nadam se da bude brzo i bezbolno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Injekciju ćeš morat dobit i sad-ovo se isto računa kao trudnoća,a moraš ju primit iza svake...
Mislimo na tebe...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: +
26.3.2010 9:06:35   
ZVRK
uvijek postoji mogućnost greške ali se zato prije obavljanja kiretaže OPET DETALJNO radi UZ.-barem tako bilo kod mene
ja sam bila i kod privatnika za 2mišljenje ali....user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!