|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jesam li ....
4.10.2010 8:53:48   
tiny
opet ja s novom nedoumicom.danas mi je 17 dc,grudi me bole vec par dana,cak i kad samo hodam.krenula sam s ciljanim odnosima prosli mjesec,e sad imala sam menzes 18.09,prije 5 dana je bila ovulacija,jeli moguce da sam prosli mjesec zatrudnila,a imala menzes (a bila sam pod stresom,jer je svekar umro )a ne vjerujem da vec nakon 5 dana imam simptome trudnoce ako se desila ovaj ciklus.malo sam citala okolop,i vidila da se zna desiti da imamo bolne grudi i odmah nakon ovulacije,a da nije u pitanju trudnoca.necu se sad uzivit u trudnocu,da se kasnije ne bi razocarala,cisto eto da vidim vasa cjenjena misljenja o ovome user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jesam li ....
4.10.2010 9:00:23   
tina0310
mislim da ti je jedino pravilo za trudnoću: da nema pravila i da je svaka žena posebna za sebeuser posted image

ugl sritno,držim figeuser posted image


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jesam li ....
4.10.2010 9:04:20   
ELENA35
Ja takve simptome imam kad je ovulacija...Ali držim ti fige da je kod tebe user posted image u pitanjuuser posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jesam li ....
4.10.2010 9:07:02   
tiny
meni se to uvijek desavalo 5-6 dana prije menzesa,nikad na sredini ciklusa,a kad sam drugi put ostala trudna isto ovo mi se desilo i odmah sam posumnjala na trudnocu i tako je i bilo,a sad se i ne zelim bas uziviti u to,da ne kasnije bilo user posted image .a vidit cemo za 2 tjednauser posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jesam li ....
4.10.2010 9:09:34   
Gianna
IZVORNA PORUKA: tina0310

mislim da ti je jedino pravilo za trudnoću: da nema pravila i da je svaka žena posebna za sebeuser posted image

ugl sritno,držim figeuser posted image




Potpisujem...

Mislim da je sve moguće, ali mi se čini nekako rano da nakon 5 dana poslije ov. imaš simptome...
Ništa, nema ti druge nego čekati user posted image , ako ne dođe znaš što je u pitanju user posted image ... Sretno


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jesam li ....
4.10.2010 9:33:32   
ZVRK
sve je moguće ali nemoj previše''zabrijati'' ipak je rano ali želim ti svu sreću da ipak imaš oneprave simptome trudnoće.
sretno draga

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jesam li ....
4.10.2010 9:56:54   
tiny
i da,jos da spomenem da svakih pola sata trcim na wc i osjecam neki pritisak u stomaku,slicno menstrualnim bolovima,ali NAGLASAVAM da se ipak nisam ufurala u trudnocu.user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jesam li ....
4.10.2010 10:26:37   
ninolina
ja bi rekla da su ti simptomi slični mojima sad kad sam ostala trudna...nadam se da je i kod tebe user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: jesam li ....
4.10.2010 10:28:34   
zara13
sretno tiny ,ja nisam imala nikakve simptome.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: jesam li ....
4.10.2010 10:32:53   
nemammaste
Držimo fige! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: jesam li ....
4.10.2010 12:30:42   
.dada.
Nadam se da tiuser posted image neče doći i da češ uskoro ugledatiuser posted image .user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: jesam li ....
4.10.2010 20:13:44   
tiny
ma nadam se i ja da nece doci,ali bas me bole grudi za poluditi,a kad hodam po stepenicama,moram ih drzati rukama user posted image ,ali ne zelim se sad previse opterecavati tim,sanse su 50 -50.user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: jesam li ....
4.10.2010 21:18:37   
BUMBI
Sretnoooouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: jesam li ....
4.10.2010 21:21:40   
novamama
uh, nisam imala takve simptome, ali nadam se da je to to!

user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: jesam li ....
4.10.2010 21:52:25   
anuska08
IZVORNA PORUKA: BUMBI

Sretnoooouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: jesam li ....
4.10.2010 22:46:18   
uspavana

IZVORNA PORUKA: nemammaste

Držimo fige! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: jesam li ....
4.10.2010 23:05:18   
bembo
Osobno mislim da je prerano za simptome. Mene ponekad bole poslije ovulacije. Ako sumnjas da si ostala trudna prosli mjesec kupi si neki jeftini testic pa provjeri. Nista nije nemoguće, opusti se i probaj se ne uživaljavati previše! Sorry ako zvučim grubo, ali i sama sam već prošla puuuuno simptoma, a ono ćorak na kraju.

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: jesam li ....
4.10.2010 23:34:37   
bembo
IZVORNA PORUKA: bembo

Osobno mislim da je prerano za simptome. Mene ponekad bole poslije ovulacije. Ako sumnjas da si ostala trudna prosli mjesec kupi si neki jeftini testic pa provjeri. Nista nije nemoguće, opusti se i probaj se ne uživaljavati previše! Sorry ako zvučim grubo, ali i sama sam već prošla puuuuno simptoma, a ono ćorak na kraju.
 Još jednom sorry ako ću zvučati bezosjećajno jer mi to stvarno nije namjera i bilo bi predivno kada se sve mi trudilice ne bi morale toliko truditi da ostanemo trudne.Samo mi je žao kad toliko mučimo same sebe s tim simptomima, nitko nam drugi ne može reći jesmo li trudne ili nismo trudne, uvijek ima šanse i uvijek ima nade, nema univerzalnih simptoma niti smo sve jednake....ali jedini odgovor koji možemo dobiti na pitanje koji si trenutno ti postavila, a sutra bi ga možda ja postavila, preksutra neka treća trudilica je.... možda jesi!!! I držimo fige na rukama i nogama da je tako! Budi strpljiva pa ćeš za koji dan saznati i nadam se svima nam uljepšati dan!user posted image

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: jesam li ....
5.10.2010 9:12:02   
ninich
Bembo potpisujem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

želim još jednom biti mama

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: jesam li ....
5.10.2010 19:53:57   
tiny
malo sam citala o ovom simptomu,ne mora,ali moze biti simptom trudnoce,ali zasigurno je simptom da se ovulacija doista i dogodila,s obzirom da je meni ovo odmah nakon ovulacije,mozda ipak i bude user posted image .

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu ninich)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: jesam li ....
5.10.2010 20:23:45   
natalijax
ja ti želim od srca sve ono što ti želišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sretno

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: jesam li ....
5.10.2010 23:07:49   
Anoniman
navijam da si user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: jesam li ....
6.10.2010 14:03:57   
bembo
Držimo fige za plusić!!!! Kada NE očekuješ crvenu zvijer?

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: jesam li ....
6.10.2010 18:38:28   
Anoniman
I jesi li user posted image ?

(Odgovor članu bembo)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: jesam li ....
6.10.2010 18:57:31   
tiny
ne znam jesam li,a NE ocekujem je iduci tjedan,15.bila sam danas kod doktorice i uhvati me val vrucine,a to mi se desava zadnjih par dana,svima hladno,a ja poludi od vrucine,kaze doktorica da je moguce da sam trudna,mada mi je danas 19 dc,a simptomi se obicno javljaju nakon 23 dc,ali meni je ovulacija bila 12-13 dan ovog mjeseca.eto,nadam se da nisu lazni simptomi,i da cu i ja NAPOKON ugledati svoj plusic,a ako i ne bude,tu je iduci ciklus za pokusavanje.


_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!