|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   a uuuu....
17.10.2010 22:41:50   
marija0
nije mi došla user posted image
tribala sam dobit jutros- pijem pilule pa mi uvik dođe nediljom ujutro u odprilike istu uru.. prošli misec sam zaboravila popit 2 tablete i odustala sam od te doze tako da mi je user posted image došla već nakon 20 dana (tjedan ranije radi prekida doze) i nakon šta mi je završila sljedeću  sam sad popila normalno 3tj al jutros mi se nije pojavilauser posted image šta vi mislite jel bi to moglo bit radi toga ko poremećaja od zadnji put il sam user posted image ???

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: a uuuu....
17.10.2010 22:46:13   
cuba
a uuuuuuuuser posted image
Mislim da ti je ipak od poremećaja, s obzirom da si prekinula dozu pa se zato i user posted image ranije pojavila. A i tek jedan dan kasni pa je još malo rano za neku prognozuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: a uuuu....
17.10.2010 22:51:36   
marija0
a baš mi je a uuuuuuuuuuser posted image neznam šta bi tila..... fin. nismo baš stabilni jer smo opet oboje nezaposleni, jedva se krpimo a opet to je bebica mala mala mala... znam da je rano za prognoze, nije proša niti jedan dan al mene muči koda je 10 prošlo user posted image ahhhhhhhhhhhhhhh

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: a uuuu....
17.10.2010 22:52:08   
ELENA35
...i ja mislim da je prerano za prognozirati trudnoću....

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: a uuuu....
17.10.2010 23:01:51   
CallamityJane
ah bice kako je Bozija volja, mada sumnjam da ce biti neka trudnoca jedino ako niste bili veoomaaa zlocesti user posted image

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: a uuuu....
17.10.2010 23:04:12   
ELENA35
jedino ako niste bili veoomaaa zlocesti user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: a uuuu....
17.10.2010 23:12:37   
marija0
IZVORNA PORUKA: ELENA35

jedino ako niste bili veoomaaa zlocesti user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa nikad ne svrši u mene.... ja mislim da je to uz pilule onda nemoguća misija al nikad se nezna, aa????

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: a uuuu....
18.10.2010 0:26:41   
marija0
evo došla je user posted image   al isto sam se potajno nadala user posted image  

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: a uuuu....
18.10.2010 7:56:23   
cuba
marija0 pa i idući mjesec je tu na raspolaganjuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: a uuuu....
18.10.2010 10:14:44   
CallamityJane
eto vidis, sve je dobro sto se dobro "svrsi" user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: a uuuu....
18.10.2010 10:17:19   
breskvica22
IZVORNA PORUKA: callanhoe

eto vidis, sve je dobro sto se dobro "svrsi" user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: a uuuu....
18.10.2010 11:03:37   
mamacita
Super odgovor :"Sve je dobro sto se dobro svrsi." user posted image

Ma daj, dobro je da si dobila mengu! Lako ti je sada govoriti da si se potajno nadala bebi, kad imas razloga staviti ulozak. Bude vremena i za bebu, i onda nebudes htjela da ti menga dodje.

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: a uuuu....
18.10.2010 15:44:36   
bembo
Nikad ne svrši u tebe i još piješ pilule, bojiš se da si možda trudna, što je nemoguće u toj kombinaciji, a onda si tužna što nisi??? Ajd ti fino odluči što želiš pa se u skladu s tim i ponašaj. Ako piješ pilule, onda ih piješ onako kako piše u uputstvima a ne onako kako se sjetiš, sad ću dvije manje, pa ću skratiti za tjedan dana pa onda neću. Mislim ženo!!!

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: a uuuu....
18.10.2010 22:21:06   
marija0
a bembo moja........ neznam ko je tebe naljutio...... nisam ti ja konfliktna osoba pa neću pisat šta mislim o tvom komentaru al eto da i ti znaš ako budeš pila pilule i zaboraviš je popit prekini dozu a sa sljedećom kreni nakon 7 dana a i piše ti tako u uputama... i da, da ti pojasnim, ko šta sam napisla već, ja bebu želim ali nismo u fin. situaciji i u ovom trenu nemamo to u planu al ako se desi, pa hvala bogu da bi je prihvatili sa zadovoljstvom... eto nadam se da sam dobro razjasnila moje želje i mogućnosti i da mi se nečeš više živcirat bez veze.... pozdrav

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: a uuuu....
18.10.2010 22:54:41   
lilia
Marija,
ti nikako ne smiješ ostati u drugom stanju dok piješ kontracepcijske pilule, to bi za bebu moglo biti opasno i svaki ginekolog će ti ne bez razloga savjetovati da napraviš pauzu od minimalno 6 mjeseci prije začeča.
Što se tiče zaboravljanja jedne tablete, ja bi dok sam pila preskočila taj dan i sljedeći nastavila normalno. Jednom sam zaboravila popiti.
Ako ih redovno piješ nema razloga da ne ejakulira u tebe jer si sigurno zaštićena.
I ako si napisala da si se potajno nadala onda je očito da želiš bebu a kao što sam ti rekla beba i tablete ne idu zajedno. Nikako.
Čim se zaposlite krenite u akciju pa ćemo svi navijati da ostaneš što prije user posted image .

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: a uuuu....
18.10.2010 23:15:45   
bembo
Na ovomo podforumu nadamo se zajedno da JESMO trudne i hrabrimo jedna drugu nakon mjeseci i godina neuspjeha. I onda vidim ovu temu, gdje pišeš kako piješ pilule, pa samim time pretpostavljam da se ti ne nadaš bebi, i sad te strah da nisi trudna.Sama sam pila pilule 8 godina, a sada već duže od godinu dana ne mogu ostati trudna uz sva silna pomagala (ovulacijske testove, praćenje sluzi i sl.). Jendostavno me iznendila tema ovakvog sadržaja na ovakvom mjestu.Tebi želim da sve ispadne onako kao si i sama želiš.

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: a uuuu....
18.10.2010 23:23:34   
CallamityJane
bembo marija nije mislila nista lose, i mislim da si malo pregruba prema njoj!
Svjesna sam kako tebe to pogadja kao nekoga ko jedva ceka da ostane trudan i radi stalno na tome ali to nije razlog da ju napadas i tako se joj ostro obracas. Sigurna ni sama nije bila svjesna da ipak negdje u dubini duse zeli da ostane trudna i da se neki djelic nje prizeljikivao da ce vjestica izostati....
A na forumu ima mjesta za sve nas, i koje prizeljkujemo trudnoci i u suzama cekamo plus, kao i za one koje ipak zele da taj plusic jos malo poceka...
Ako tebe toliko bole ovakve teme, ne moras ih citati. Ima puno drugih tema gdje mozemo se skupa radovati i cekati nove trudnice. I sama sam dugo cekala moju dusu i znam kako je tesko citati kako je neko sretan sto nije ostao trudan.
Sigurna sam da ce i tebe brzo iznenaditi jedna mala beba u busi,
svim srcem ti navijam za touser posted image

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: a uuuu....
18.10.2010 23:44:38   
bembo
Naravno da ima mjesta za sva, ali nisam očekivala takvu temu na podforumu "nadajmo se" i mislim da joj tu nije ni mjesto.Ne mislim se više raspravljati, i koliko sam ja možda bila gruba prema njoj, toliko je meni bila neukusna ovakva tema među temama žena koje očajnički očekuju plus. Ajd da je u pitanju neka nova forumašica pa da je slučajno zalutala, ali po broju postova to se baš i ne bi reklo.To je sve što sam ja imala za reći i što me mučilo.  Onima koje razumiju - hvala na razumijevanju, onima koje ne razmiju - blago vama, jer očito da niste prolazile dug put kroz trnje trudilica.

< Poruku je uredio bembo -- 18.10.2010 23:47:53 >


_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: a uuuu....
18.10.2010 23:48:26   
marija0
IZVORNA PORUKA: bembo

Na ovomo podforumu nadamo se zajedno da JESMO trudne i hrabrimo jedna drugu nakon mjeseci i godina neuspjeha. I onda vidim ovu temu, gdje pišeš kako piješ pilule, pa samim time pretpostavljam da se ti ne nadaš bebi, i sad te strah da nisi trudna.Sama sam pila pilule 8 godina, a sada već duže od godinu dana ne mogu ostati trudna uz sva silna pomagala (ovulacijske testove, praćenje sluzi i sl.). Jendostavno me iznendila tema ovakvog sadržaja na ovakvom mjestu.Tebi želim da sve ispadne onako kao si i sama želiš.

strah me da nisam trudna jer nisam u mogučnosti pružit toj bebi ono šta joj je potrebno - zato me strah a ne zato jer ne želim još jedno dijete..... žao mi je ako te povrijedila moja tema ali nisam mislila ništa loše.. i sama sam imala 1 spontani i kasnije kad sam ostala trudna i kad se mali rodio bila sam najsritnija na svitu... žao mi je zbog tvoje situacije i nadam se da ćete ti i tm uspit i želim vam svu sreću ovog svita... a tablete sam zaboravila popit jer sam imala problema sa malim i ni o čemu drugome nisam razmišljala a kamoli o tabletama... mislim da je ovo bio jedan nesporazum i nećemo više o tome... veliki pozdrav i držim ti fige da ugledaš svoju sreću user posted image

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: a uuuu....
18.10.2010 23:52:16   
CallamityJane
bravo marija to je pravi duh user posted image
bembo samo strpljenja mora doci sve na svoje, koliko sam testova i sama suzama ispolivala samo nebo zna, jos uvijek gledam ovu svoju bucku i ne vjerujem da je moja. Zelim ti isto jednu ovakvu debelu, cupavu bebu kao sto je moja user posted image

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: a uuuu....
18.10.2010 23:56:19   
natalijax
žemske moje,sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image od srca vam želim da što prije ugledate svoje plusiće i da uživate u sreći ma kakva god fin,situacija bilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: a uuuu....
19.10.2010 0:03:52   
lilia
I ja sam se začudila da piješ tablete a priželjkuješ trudnoću i napisala sam šta mislim o tome.
Po tome potpisujem Bembo jer smo isto pomislile.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: a uuuu....
19.10.2010 0:05:10   
Imra
kod mene obrnutna situacija, ne pijem tablete, a ne prizeljkujem trudnocu

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: a uuuu....
19.10.2010 0:06:42   
lilia
 A šta da ti se desi?

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: a uuuu....
19.10.2010 0:09:17   
Imra
vjerujem da nece, cuvamo se koliko mozemouser posted image , a ako bi se desilo nije problem, D je vec velika, prema mahalskim pricama vec sam trebala drugo roditiuser posted image

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!