|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: +
20.3.2010 17:05:40   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: ZVRK

draga kako si sa obzirom na situaciju????
user posted image user posted image user posted image


a tako tako,nemam pojma sto da ti kazem...pokusavam razmisljati pozitivno al bas i ne ide......user posted image

ubija me ovo cekanje,kao trudna sam a pitanje je sto ce bitiuser posted image


Cure hvala vam od srca na podrsci i sto mislite na meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: +
20.3.2010 17:11:05   
cuba
A jooooj, tek san sad vidila....ma bit će sve u redu a do tada malo vibricauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: +
20.3.2010 17:13:21   
FIONA
ja se iskreno nadam najboljem i želim ti sve bez nervoze i kako si želiš...vjerujem da nemreš mislit na niš pametno...probaj se okupirat nečim kaj te skrene s tog u glavi...drž se komad...ak kaj treba javi seee....

pusa!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 278
   [Obrisani korisnik]
20.3.2010 17:19:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 279
   RE: +
20.3.2010 17:20:46   
maja
au pepe, tek sam sad vidjela o čemu je riječ...drži se draga, nadam se da je sve ok user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: +
20.3.2010 17:26:47   
osobno
znam da te teško šta može utješit. ali ipak probaj misli pozitivno...user posted image
ja sam imala obilna krvarenja u tom stadiju prve trudnoće. došla kod gin, ona mi rekla da je spontani...kad ono 34 tjedna posli.držala svog princa u naručju...user posted image
ne daj se, mila, lošim mislima ma koliko teško bilo...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: +
20.3.2010 17:27:25   
mariola
drži se koka, vjerujem da će sve biti okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: +
20.3.2010 17:33:43   
Zvonki
Vidiš, ima dosta iskustava koje su dobro završila. Nadam se da ćeš nam za par dana javiti dobre vijesti. Javi se ako ti treba društvo (pa makar i moje user posted image )

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: +
20.3.2010 17:38:02   
lee
uf infarkt če me strefiti...stalno gledam ovu temu i čekam čekam novosti...pepe drži mi se, šaljem ti svu moguču pozitivnu energiju da sve prodje super.znam kako ti je..tako je meni bilo na početku trudnoče..kad nisu vidjeli ništa dobro.sve če biti superuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: +
20.3.2010 19:22:42   
Anoniman
drži se, Pepe! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
možda ipak bude dobro!user posted image

(Odgovor članu lee)
  Neposredna veza do poruke: 285
   RE: +
20.3.2010 22:24:37   
novamama

IZVORNA PORUKA: pepeljuga
a tako tako,nemam pojma sto da ti kazem...pokusavam razmisljati pozitivno al bas i ne ide......user posted image

ubija me ovo cekanje,kao trudna sam a pitanje je sto ce bitiuser posted image

Cure hvala vam od srca na podrsci i sto mislite na meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ej...mogu mislit kako ti je...budi spremna na sve opcije, i probaj se zaokupiti nečim drugim...
jooj, da ti ja mogu pomoći, znaš kako bi bilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: +
20.3.2010 23:07:10   
ninolina
drži se draga...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: +
20.3.2010 23:11:21   
MaTana
Pepe tek sam sada vidjela sve ovo.... Nadam se da ća sve biti u redu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: +
25.3.2010 9:47:51   
pepeljuga
Evo samo da vam javim da danas popodne u 5 idem kod dr......user posted image
Nervozna sam za poludit,nemam pojma jel bi se smijala ili plakalauser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: +
25.3.2010 9:52:11   
lidac0605
Pepe,držim fige da bu sve ok...mora bit user posted image
Drži se i javi se kad dođeš...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: +
25.3.2010 9:53:22   
novamama
drž'se dragauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: +
25.3.2010 9:54:02   
Bebys
pepe samo hrabro sve ce biti o.k.
sretno na uzv..javi nam

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: +
25.3.2010 9:55:18   
mirna
user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: +
25.3.2010 9:55:23   
Gianna
Pepe biti će sve ok, mislim na tebe i na bebača i šaljem ti vibrice za sreću user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: +
25.3.2010 9:56:26   
mariola
koka moja, smiri se, bit će sve u redu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: +
25.3.2010 9:58:22   
ninolina
micek sve bu ok... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: +
25.3.2010 10:00:59   
novamama
baš sam sinoć mislila na tebeuser posted image i baš mislim da je sve okuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: +
25.3.2010 10:10:30   
mala pcelica
user posted image biće to sve dobro user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: +
25.3.2010 10:10:33   
anaxx
i ja držim fige, sve će biti ok.!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: +
25.3.2010 10:13:54   
koka
Draga drži se user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!