|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
30.3.2009 12:42:45   
ejmama
Drago mi je da je sve u redu i hvala što si podjelila svoje iskustvo s nama.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
30.3.2009 12:55:17   
mariola
Martinaod srca ti želim da ponovo zatrudniš i da ovaj put bebu rodiš živu i zdravu.user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
30.3.2009 13:28:42   
mala pcelica
martina tako mi je žao što ti se to desilo,čak se i moj muž snuždio kad sam mu pročitala tvoju priču....želim ti da se držiš i da uskoro dobiješ živu i zdravu bebicu.... veliki user posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
30.3.2009 16:44:07   
martina33
user posted image

od srca vam hvala na svim dobrim željama!!!


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
30.3.2009 16:58:04   
tarapearl
I naravno javi kad budeš u plusićuuser posted image

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
30.3.2009 18:24:01   
bubac 1
eto da ti se i ja javim. prošla si skoro sve isto kao i ja u prvoj trudnoći. isto je bio problem nuhalni nabor ali je moj bio jako veliki više se ne sjećam. ali eto da te utješim nakon prvog pobačaja sam ponovo trudna i to već 31 tjedan i sve je ok. i mene je bilo strah da se sve opet ne ponovi ali tješila sam se da valjda nisam takav pehista da mi se dva puta ponovi isto. zato hrabro naprijed. 

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
30.3.2009 20:12:25   
pikachu
Martina žao mi je kakav scenarij te zadesio... Držim fige za dalje... I ja sam u poliklinici Harni  i oni su stvarno detaljni u svim pretragama, tako da mi se nekada čini predetaljni. Ginekologica mi je sva ta mjerenja napravila osim što sam odbila krvnu pretragu u 12.-tom tjednu jer sam ima hematome pa je postojala mogućnost lažnog nalaza zbog 'krvarenja', ali sam napravila u 16.-tom tjednu i vrlo niskorizična skupina sam nakon mjerenja nuhalnog nabora, 2 anomaly scan i jedne krvne pretrage (na double testu)... Ja tek sada kužim da su to važne stvari, ali pošto me zadesio sindrom trudničke (ja to zovem parcijalna lobotomijauser posted image ) zaboravnosti, ja kroz sve te pretrage prelebdim na svome oblačiću i ne percipirajući o čemu se radi...

(Odgovor članu bubac 1)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
1.4.2009 19:32:04   
martina33
prva kontrola nakon induciranog poroda pokazala mi je cistu na jajniku od 3,5cm te fibroadenom...prije trudnoće sam napravila sve pretrage(znači od uzv-a jajnika do posjeta doktoru za grudi) i nisam imala ništa od navedenog...nije ni čudo da mi se sve to dogodilo kad su me nafilali s hrpom hormona(injekcije kojima umjetno stvaraju trudove)...doktorica mi je prepisala Yasmin..cista na jajniku je prošla i sad je sve ok...
prestala sam piti tablete i krenula na posao za user posted image ...na kraju sam kupila trakice prime test za određivanje ovulacije...NEMAM OVULACIJE!user posted image
za poludit!valjda je to normalno nakon tableta i valjda će se brzo sve normalizirati...samo mi nije jasno kako curama koje su kandidati za umjetnu oplodnju daju kontracepcijske tbl kao da onda postaju plodnije?user posted image

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
8.2.2010 15:41:28   
danery
hello martina

vidim da je ova tema nešto starija, ali javljam ti se jer sam i sama u problemu oko nuhalnog nabora od 4 mm koji mi je dr izmjerio u 10.tj. i izjavio da moram na biopsiju korionskih resica
isto kao i tebi,uzv je trajao max.5 min.,bez komentara na veličinu bebe, pokrete, količinu plodne vode, otkucaje srca... a pošto sam već imala jednu jako kompliciranu trudnoću koja je završila induciranim porodom u 21.tj., možeš mislit kakav je sve ovo ponovno bio šok...
uglavnom, s pregleda sam se vratila totalno isplašena, pa sam u svem tom bijesu i jadu otišla na net vidjet o nuhalnom naboru i ne znam kojim slučajem našla tvoju poruku na forumu... i to mi je puno pomoglo, kontaktirala sam dr.harni i sad idem k njoj na 3d uzv i testove... žena me osobno nazvala i objasnila mi da je pregled prerano obavljen, mjerene stvari koje se tada ne gledaju i bez ikakve osnove...
što je najsilnije, danas sam zvala bolnicu kako bih odgodila biopsiju dok ne dobijem druge nalaze i mišljenje, a dr koja je trebala obraditi nalaz bila je strašno bezobrazna i uvrijedila se kako ja to mislim, da nemam što čekati i raditi uzv kad moje dijete ima svaku predispoziciju za downa...

žalosno je da mi trudnice u svom (ne)znanju ovisimo o nebuloznim nalazima kojekakvih priznatih i poznatih liječnika i stručnjaka koji su ono malo humanosti ostavili u noćnoj smjeni dok su još stažirali...

kakav god nalaz bio,drago mi je da sam našla baš tvoju poruku i hvala na pomoći

pozdrav iz os

irena

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
8.2.2010 15:52:38   
Duve
evo Irena da te utješim i ohrabrim, ja sam zbog li-la nalaza triple testa (1:612, a na mojih 28godina bi trebao biti 1:1000) cijelu trudnoću strepila...nuhalni nabor doduše nije bilo velik, 2mm, ali sam se svejedno naručila kod Harni u 23tjednu na 3,4D UZV, i od tada sam bila puno mirnija jer je beba po njima bila zdrava, i dr. je dobro procjenila da to što na uzv curka ima mali nosić i hrskavicu je samo zato jer će imati "moj" nos. Da skratim, moja Ema sada ima 4mj, zdrava curica i ima mamin mali slatki nosić.user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
8.2.2010 15:58:34   
mišica 666
draga danery mojoj priji je doktor rekao da je nuhalni nabor zadebljan ali da se ne brine da će sljedeči put opet provjeriti i nije bilo ništa zato što se nuhalni nabor i pupčana vrpca nekako preklopile a iste je boje to na uvz. kad se beba malo pomakla za par tjedana jasno se vidjelo da nema problema i da je beba zdrava, i sad zapravo ima 3 mj. i jako je veliki dečko. ne brini se i sretno tebi i tvojoj bebici.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
8.2.2010 16:02:39   
Duve
Kad si naručena kod Harni?

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
9.2.2010 11:18:39   
lidac0605
Ljudi dragi,ja do ove sad trudnoće nisam nikad ni ČULA za double i slične testove jer to nisu svima prije ni radili,ja sam to sad prvi put radila i još prije testa sam odlučila bez obzira na rezultat da dalje od toga nejdem...Pa nisu doktori bogovi,njima je to samo za neku statistiku,a da bi se neko na meni i mom nerođenom djetetu učio veliku medicinu...nema šanse...I ja sam medicinar,al ti testovi su mi čista nebuloza-osim ako neko ima indikaciju da ide,to je onda nekaj drugo(godine,obiteljska anamneza i sl.)
Kak sam rodila troje bez toga...
Hoću vam samo reć da doktorima nije uvijek za vjerovat...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
11.2.2010 21:01:50   
danery
joj ženske, sutra pregled... frka i panika... hoće li biti ili neće... samo da je sve ok...??user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
11.2.2010 21:38:27   
mala pcelica
držim fige da sve bude u redu user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
11.2.2010 21:41:26   
pepeljuga
user posted image drzim fige da sve bude ok

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
11.2.2010 21:45:54   
Domy

IZVORNA PORUKA: danery

joj ženske, sutra pregled... frka i panika... hoće li biti ili neće... samo da je sve ok...??user posted image user posted image user posted image


sretnooooooo..i javi što je biloooo

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
12.2.2010 9:56:48   
mišica 666
user posted image user posted image user posted image sretno i javi nam se 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
12.2.2010 14:02:31   
danery
joj cure hvala na supportu user posted image user posted image

nalaz super super super  user posted image  nn 1,5 mm
 
dr. zadovoljna, ja i m još više, mala fešta u planu... al najprije oporavak od dosad pretrpljenog

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
12.2.2010 14:04:13   
gljiva
 
IZVORNA PORUKA: danery

joj cure hvala na supportu user posted image user posted image

nalaz super super super  user posted image  nn 1,5 mm
 
dr. zadovoljna, ja i m još više, mala fešta u planu... al najprije oporavak od dosad pretrpljenog


Superuser posted image user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
27.2.2010 16:19:12   
martina33
Evo me opet..nakon skoro 2 godine od nemilog događaja..jučer je test pokazao user posted image ...idemo u nove pobjede...valjda će ovaj put biti treća sreća ...još jednom hvala svima na dobrim željama

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
27.2.2010 16:31:33   
leilany
IZVORNA PORUKA: martina33

Evo me opet..nakon skoro 2 godine od nemilog događaja..jučer je test pokazao user posted image ...idemo u nove pobjede...valjda će ovaj put biti treća sreća ...još jednom hvala svima na dobrim željama


hej martina pa cestitam ti na user posted image .....nadam se da bu sve ok sauser posted image i da ces uskoro nunati svoju user posted image .....kiss user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
27.2.2010 17:53:42   
adryosijek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
27.2.2010 18:15:58   
Domy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: nuhalni nabor-obavezno tražite drugo mišl...
27.2.2010 19:28:48   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image !!!!
Seli se sad s ovog foruma kaj još delaš tu...ajd,među nas trudnice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!