|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brijanje i klistiranje
11.2.2010 13:01:31   
Bebys
a reko sta kad se zena pokaki ...dok tiska i radja kazu oni PA TO JE NORMALNO...fuj ja kazem pa ako su vasa djeca rodila se u govnima e moja nece...ONE ODMAH MENI KAZU pa ako zelite bas imamo nesto za klistir...ja odmah uzela ali mi je trebalo jer je bio carski rez..koje su to budale...mislim svakakvih doc. ima..

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Brijanje i klistiranje
11.2.2010 13:04:03   
mišica 666
doma sam se sama obrijala a klistiranje mi je bilo malo neugodno ali ništa strašno pa radije bi da me klistiraju nego da u porodu napravim smrdljivi nered user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Brijanje i klistiranje
11.2.2010 13:07:18   
Ninaa
ja sam doma bila par puta na wcu kad su me ulovili trudovi i to sam rekla,ali su mi dali klistir kao malo, nije mi to bilo neugodno, a i bila sam samo jednom na wcu tamo kod njih. A kak me curka iznenadila, doma u trudovima se nisam mogla sama obrijati a mm je bilo strah jel je bio sav smotan u 4 ujutro tak da su me tam i mogu reći da mi je bilo koma jel imaju one stare metalne za brijati. Drugi put ću se sama doma. neznam zašto oko toga stvaraju dramu. Meni se na porodu piškilo ali već pred sam kraj i rekla je da me ne mogu pustiti na wc pa su mi stavili kateter i to mi isto nije bilo ugodno, a kaj da mi se nešto drugo, definitivno bi umrla od sramote

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Brijanje i klistiranje
11.2.2010 13:18:37   
ZVRK
kod mene nije bilo vremena za ništauser posted image
obrijana sam bila kolko tolko a oni su me obrijali samo tamo di su me zarezali i to je to.
klistir nije bilo kada a doma sam tako i tako stalno išla na wc

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Brijanje i klistiranje
11.2.2010 13:23:13   
xxl
Pa ja sam ležala u bolnici 3 tj prije poroda tak da sam već bila imuna na sve kaj su mi vidli i napravili...a za prvi porod me bilo tak strah da mi je isto bilo svejedno.Al mislim nije baš ugodno da te neko gleda i gura ti nekaj u guzicuuser posted image .

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Brijanje i klistiranje
11.2.2010 13:52:27   
evanda
Svašta....
Pa veća je neugoda da ima se pouser posted image reš  na stolu....user posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Brijanje i klistiranje
11.2.2010 15:46:18   
L.P.
Čujte sve je to normalno,bilo pa prošlo i ne pravim dramu oko toga.Jedino što je britvica oba puta bila strašno tupa da me je grebalo.Klistir normalno ne može bit ugodan al bolje i to nego se pokakit po bebi.Treba na te stvari gledat kao normalne a ne pravit od muhe slona!!user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Brijanje i klistiranje
11.2.2010 19:36:33   
doktorica
Od silnih trudova brijanje  nisam niti osjetila, istina i sama sam to obavila kod kuće, za klistir u mom slučaju nije bilo vremena. Ali iz pouzdanih izvora vam kažem da klistir pojačava trudove ili ih izaziva ako ih nema, kao i mokrenje, glavica se brže spušta, jer joj ništa ne smeta niti mjehur niti puno debelo crijevo.

_____________________________

Mamina maza najzločestije, ali najslađe biće na svijetu!

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Brijanje i klistiranje
11.2.2010 19:44:15   
pikachu
Doma sam se sredila, a klistir mi nisu davali jer sam cijelu noć bila u predrađaoni pa su valjda znali da ništa nisam jela...user posted image  Općenito, više ne uzimam  obzirom tuđa iskustva jer sve smo različite... Sa mnom u predrađaoni su sve cure stenjale i jaukale, a ja sam kunjala jer meni ta bol od trudova je bila kao prosječna menstrualna bol, govorili su mi da nema gore boli od pregleda plodne vode, a ja sam taj pregled nekoliko puta radila i nije mi baš nešto pretjerano neugodan bio...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu doktorica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Brijanje i klistiranje
21.2.2010 22:27:36   
Manda
Da vam se pohvalim, ja sam došla u bolnicu i kategorički odbila i klizmu i brijanje. Puno sam čitala moderne literature u prvoj tr tako da sam stvorila taj neki zapadnjački stav da te dvije stvari i zapravo nisu nužne. Još sam išla i na pilates za trudnice gdje sam imala puno istomišljenica. Ne znam kak su one prošle, ali ja sam na kraju pristala na klizmu i frkalo me strašno, iako nisam imala kaj za pokakati. Ali brijanje sam odbila. I tijekom poroda babica me par puta pokušavala nagovoriti ali se tvrdoglavo nisam dala dok me nisu ošamutili s Dolantinom i sjećam se da me muž nagovarao pa ajde, pusti nek te obriju. Na kraju sam pristala, nisam osjetila jel britvica bila tupa ili ne, jer su me trudovi jako trgali.
Ovaj put sam "pametnija"= ne čitam svašta. Ok, dat ću se klistirati,a li brijanje bih voljela sama obaviti. Ali ne znam kako.
Ajde mi recite najbolje načine....

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Brijanje i klistiranje
21.2.2010 22:32:07   
pepeljuga
Ja sam imala malo ogledalo i gledala.....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Brijanje i klistiranje
21.2.2010 22:35:28   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja sam imala malo ogledalo i gledala.....


Ja cijeli bocni retrovizor od kamiona user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Brijanje i klistiranje
21.2.2010 22:36:46   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja sam imala malo ogledalo i gledala.....


Ja cijeli bocni retrovizor od kamiona user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mislila sam malo s obzirom na mene onolikuuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Brijanje i klistiranje
21.2.2010 22:47:05   
leilany
IZVORNA PORUKA: Manda

Da vam se pohvalim, ja sam došla u bolnicu i kategorički odbila i klizmu i brijanje. Puno sam čitala moderne literature u prvoj tr tako da sam stvorila taj neki zapadnjački stav da te dvije stvari i zapravo nisu nužne. Još sam išla i na pilates za trudnice gdje sam imala puno istomišljenica. Ne znam kak su one prošle, ali ja sam na kraju pristala na klizmu i frkalo me strašno, iako nisam imala kaj za pokakati. Ali brijanje sam odbila. I tijekom poroda babica me par puta pokušavala nagovoriti ali se tvrdoglavo nisam dala dok me nisu ošamutili s Dolantinom i sjećam se da me muž nagovarao pa ajde, pusti nek te obriju. Na kraju sam pristala, nisam osjetila jel britvica bila tupa ili ne, jer su me trudovi jako trgali.
Ovaj put sam "pametnija"= ne čitam svašta. Ok, dat ću se klistirati,a li brijanje bih voljela sama obaviti. Ali ne znam kako.
Ajde mi recite najbolje načine....


uzmes muza i nek te on srediuser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Brijanje i klistiranje
22.2.2010 8:17:30   
boba125
brijanje obavljeno doma,a klizmu nisam dobila-dosla usred noci a rodila tek u 16,30user posted image
i nije bilo nikakvog neredauser posted image user posted image


_____________________________




(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Brijanje i klistiranje
22.2.2010 8:23:57   
Manda
Je budem probala s ogledalom, još danas. Danke!

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Brijanje i klistiranje
22.2.2010 8:30:19   
martina87
ja sam se kod kuce obrijala.a klistir nisam dobila...valjda su zaboraviliuser posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Brijanje i klistiranje
22.2.2010 8:47:09   
pufna*
i ja ću se potrudit obrijat doma uz ogledalo, kosa na glavi mi se diže pri samoj pomisli da me sestre tamo briju... što nebudem mogla sama, mm će finiširat, il ću ić ko kamikaza u rodilište.
user posted image

klistir... brrrr....


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Brijanje i klistiranje
22.2.2010 8:51:14   
ket
ja sam se kod kućeobrijala točnije mm jeuser posted image ...u bolnici popravila malo i obrijala trbuh ako bude carski jer nisam imala trudove...klistir ok ništa posebno...inače patim od opstipacije pa mi je to bilo supić....imala sam osječaj da sam kao perce nakonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Brijanje i klistiranje
22.2.2010 8:55:28   
pufna*
lol, meni je "trudnička inkontinencija" (da se tak izrazim) uzela maha...đaba meni moje kegelove vježbe, stišćem se ko suhi čvarak, i ne pomaže.. svako toliko mi pobjegne malo ako me kihanje uhvati nespremnu.
za kakanje me nije strah, al popiškila bi se bez pol beda. user posted image
vidiš, i trbuh će trebat obrijat, podlakavila sam strašno otkako sam T...


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Brijanje i klistiranje
22.2.2010 8:59:23   
ket
sva sreća pa nisam imala problema sa trudničkom inkontinencijomuser posted image ...ali su me zato i kateterizirali na porodu da puste urin jer mi nije išlouser posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Brijanje i klistiranje
22.2.2010 9:03:57   
ZVRK
po meni je bezveze brijati stomak ako nije potrebnouser posted image
samo ćete si ''navuči''jače dlake

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Brijanje i klistiranje
22.2.2010 9:04:56   
ket
IZVORNA PORUKA: ZVRK

po meni je bezveze brijati stomak ako nije potrebnouser posted image
samo ćete si ''navuči''jače dlake

meni su u bonici....nisam imala pravo glasauser posted image


_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Brijanje i klistiranje
22.2.2010 9:18:10   
Lady3
Iskreno mene je više bilo frka klistiranja neg poroda.Znam blesavo je al tako je,inaće ne volim kad mi se guza dira..user posted image Neugodan osjećaj..katastrofa,al meni je bilo bed jer wc nije imao vrata nego samo zastor,pa se sve čulo.Srećom svako malo sam špricala s user posted image osvježivačem po wc-om..bolje se onesvijestiti od tog mirisa neg od moga..user posted image Srećom imali su pune ruke posla s drugim rodiljama pa sam bila sama,obrijali me u bolnici i bilo je za čas gotovo,nisam doma sama mogla..A i briga me iskreno bilo,nisu ni prvi ni zadnji put vidjeli ženu s dlakama..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Brijanje i klistiranje
22.2.2010 9:29:27   
L.P.
Ja sam se u prvoj trudnoći sama obrijala na termin poroda al je Nina kasnila 2 dana pa su me oni opet brijali.user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!