|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako odbiti kumstvo?
9.2.2010 17:58:49   
Bubu
Evo da javim da je sve prošlo super. Pitala sam je, razgovarale smo...uglavnom rekla je da je svijesna da smo se razišle već neko vrijeme, ali da nikad nije imala s nikim tako blizak odnos kao samnom, i da sam joj bila logičan izbor. Koliko mi se čini bila je iskrena...
Eto, drago mi je da smo dobile drugu priliku..user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako odbiti kumstvo?
9.2.2010 17:59:50   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image idemo sad na svadbuuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako odbiti kumstvo?
9.2.2010 18:00:53   
Lady3
ma bravo,tako treba,superiška...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako odbiti kumstvo?
9.2.2010 18:07:05   
Bubu
user posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako odbiti kumstvo?
9.2.2010 18:08:55   
MILLA
user posted image user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako odbiti kumstvo?
9.2.2010 18:24:02   
ninolina
ma bravo to je ono kaj sam i rekla s tobom je provela dio života i sad te želi imati u svome novome poglavlju, bravo kumoooo
da popimo jednu za touser posted image user posted image

user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako odbiti kumstvo?
9.2.2010 19:54:41   
anuska08
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BAŠ MI JE DRAGO!!
Eto možda se sad opet zbližite.
ČESTITAM KUMICE!!!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako odbiti kumstvo?
9.2.2010 19:56:15   
minnie
bravo. sada samo ne dopustite da se opet udaljiteuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako odbiti kumstvo?
9.2.2010 19:58:31   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu minnie)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako odbiti kumstvo?
9.2.2010 19:59:41   
novamama

IZVORNA PORUKA: Bubu

Evo da javim da je sve prošlo super. Pitala sam je, razgovarale smo...uglavnom rekla je da je svijesna da smo se razišle već neko vrijeme, ali da nikad nije imala s nikim tako blizak odnos kao samnom, i da sam joj bila logičan izbor. Koliko mi se čini bila je iskrena...
Eto, drago mi je da smo dobile drugu priliku..user posted image



ful mi je dragouser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako odbiti kumstvo?
9.2.2010 20:01:30   
osobno
Meni je drago da je kod tebe priča završila drukčije nego kod mene...user posted image user posted image
Samo zadržite odnos i nakon šta prođe slavlje...

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako odbiti kumstvo?
9.2.2010 20:15:52   
Bubu
I meni je drago!user posted image user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako odbiti kumstvo?
9.2.2010 20:22:08   
BUMBIKA
Super,i meni je dragouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako odbiti kumstvo?
9.2.2010 21:30:18   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Lady3

ma bravo,tako treba,superiška...user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako odbiti kumstvo?
6.4.2010 12:00:30   
mozda kuma?
trazila sam po googlu,i naisla na ovu temu koja me jako zanima,jer se i ja nalazim u takvoj situaciji. moja me "prijateljica" pitala da joj budem kuma..mi smo isle skupa u srednju skolu,bile smo dobre,ne pretjerano.par puta izasle..i nakon srednje skole smo se udaljile,nismo se uopce cule.ja sam krenula na faks,ona radila i tako.i nedavno sam ja cula da se zarucila,nakon par dana meni stize poruka "ej svadba je na ljeto,hoces mi biti kuma"..odgovorila sam joj sutradan.razmisljala sam,nisam imala neku volju da joj budem kuma,ali moji su mi rekli da s njom odem na pice i porazgovaramo,ako iskreno zeli da joj budem kuma,da pristanem.kad sam joj odg na poruku rekla sam joj da se ne pita to na taj nacin,i da cemo razgovarat kad dodje iz zg..jer tamo radi.nakon 20 dana ona je stigla,i nasle smo se.govorila mi je da stvarno iskreno zeli da joj budem kuma,ali ja vidim da me pita to samo zato sto nema nikog drugog,nijedne druge prijateljice..al ja luda,ipak pristala,jer mi je bilo zao,mislila sam mozda cemo se sad zblizit vise,i postat bolje..to je sve bilo u prvom mjesecu..i od tad smo jos samo jednom izasle na pice.sad kad je bio uskrs,vidjele smo se ispred crkve,ali samo mi je rekla bog..ni da uskrs cestita,ni ona ni njezin zarucnik.ja poludila..i ja taj dan napisem u 5 poruka da joj ne zelim biti kuma..jer vidim da me ne dozivljava.i nisam joj poslala,jer jos zelim malo razmislit.ja zivim u maloj primitivnoj sredini,ako odbijem to kumstvo,znam sta ce se o meni pricat.a taj njezin zarucnik,nikad ni da me pozdravi kad me sretne na cesti..vidim da me uopce on ne voli.kad ona izadje i ako se vidimo u gradu,ne smije mi od njega ni prici..tako bih htjela odustat od tog kumstva,neznam sto da radim??znam da to nije iskreno kumstvo i kad sad nismo bliske,jos cemo se vise udaljit kad prodje svadba..mozda se vidimo jednom ili nijednom..ja bih njoj to sve rekla,ali ona kakva je..zaplakat ce ako treba,i govorit da stvarno zeli da joj budem kuma,iako ne misli iskreno.a nije mi bas do troska,jer ja sam studentica..sta da radim??


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako odbiti kumstvo?
6.4.2010 12:12:35   
ninolina
to kaj si opisala....ja nebi bila kuma iskreno....svakako ju pitaj zašto se tako ponaša kad je s njim...kako vidi vas kasnioje...mislim da je to kumstvo samo da obavi kaj treba

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mozda kuma?)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako odbiti kumstvo?
6.4.2010 12:13:54   
sina
Slušaj sebe,svoju intuiciju i srce! takve osobe nisu zaslužile da im budeš kuma i pošalji te poruke koje si napisala. kaže se da se krsno kumstvone smije odbiti,a ovo bih ja glatko otkantala jer za mene su kumovi svetinja.ja sam uvijek mislila da ću uzeti jednu prijateljicu za vjenčanu kumu,no 8 mj.prije svadbe odlučila sam se za drugu i nisam pogriješila,s tim da sam ovu prvu već pitala i da je ostalo tako bila bi to greška.

(Odgovor članu mozda kuma?)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako odbiti kumstvo?
6.4.2010 12:50:51   
maja
A bome joj ni ja nebi bila kuma...pusti selo neka priča i baš te boli briga, nazovi ju i reci da je takva i takva situacija i da ti to jednostavno ne želiš, pa ako se sada tako ponaša kako će tek kasnije user posted image


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kako odbiti kumstvo?
6.4.2010 17:48:02   
anuska08
I ja bih odbila, pa upravo na takav način na kakav je ona tebe pitala, putem SMS-a! (čuj, još nikad nisam čula da netko pita za kumstvo putem sms-auser posted image ) Ako se tako ponašaju prema tebi nakon što si pristala na kumstvo onda to i zaslužuju!
Koji kreteni!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kako odbiti kumstvo?
6.4.2010 18:58:32   
mozda kuma?
hvala vam puno na savjetima!!stvarno mi je to kumstvo veliki presing..znam sebe,ako joj sad ne kazem,ja cu puknut pred svadbu.bolje da to napravim na vrijeme,nek nadje drugu kumu.ali stvarno sam mislila da ce biti sve drugacije,a pristala sam jer mi ju je bilo zao zato sto nema nijednu prijateljicu.a ona mozda misli da se sad osigurala za kumstvo i da to ne treba cuvat..mozda misli da se kumstvo ne moze odustat,e pa vara se..kao sto kaze anuska,to sam i htjela napravit putem sms-a,kao sto je i ona mene na taj bezobrazni nacin pitala.HVALA PUNO user posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 70
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!