|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Split - napokon novo rodilište
6.3.2011 23:49:22   
lilia
Muž ti ne može sa tobom na porod ako nije prošao tečaj a tečaj se plaća to znam jer mi sestra sutra kreće na njega i rekla je da muž ne treba ići svaki put , čak ni ona ne treba, ali to je jedini način da bude s njom na porodu.

Riječko rodilište je po meni to bolje napravilo, tečaj za trudnice je besplatan a muž ako želi prisustvovati porodu plati i prisustvuje bez obzira na tečaj.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu kitekat)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Split - napokon novo rodilište
7.3.2011 14:29:00   
kitekat
Nisi me očito razumjela. Odradili i platili tečaj još tamo 2006 i bili tada skupa na porodu i dvije godine nakon i nadam se nekad u idućih par dana ponovno.
Ja sam samo rekla da sam načula nešto o ukidanju tečaja. Nemam pojma je l to istina ili ne i ako je kada kreće.

Meni se više svidja splitski sistem: platili smo jednom i vrijedi za svaki idući porod. To mi ima smisla. Uostalom nije nebitno da muž zna čemu će prisustvovati. Kad smo mi bili na tečaju, jedan se tip srušio u nesvjest kad su pokazali sliku ureza međice. Ne znam kako bi bilo da se po radjaoni ruši, osoblje tad ima pametnijeg posla.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Split - napokon novo rodilište
7.3.2011 16:37:55   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: kitekat

Ne znam kako bi bilo da se po radjaoni ruši, osoblje tad ima pametnijeg posla.


meni rekli da se te kune koje plačaš da prisustvuješ ustvari plačaš ''tetu''koja pazi na mužauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu kitekat)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Split - napokon novo rodilište
7.3.2011 23:08:45   
lilia
Sigurno je bolje da kad jednom platiš imaš i za drugi put.
Sa nama su na tečaju za trudnice bili i muževi, prvi dan su došli svi, druge dane bi ih mogla nabrojat na prste koliko ih je bilo. Na temi o porodu također.
Ne znači ni ako je netko bio na tečaju da se neće srušiti na porodu.
I naravno da plaćamo to prisustvo jer kakve babice imaju koristi od muža osim što im smeta tamo. Rodile bi i bez njega.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu kitekat)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Split - napokon novo rodilište
20.3.2011 22:53:59   
Miau
Jel Sandra Benzon mlada zena, duge, ravne, plave kose, visoka mozda oko 1,75, vitka?
Osobno kakve veze ima moje iskustvo sa drugim porodima? Svatko rada za sebe. To sta sam ja imala tezak porod ne znaci da ce i ona zena koja procita moj post isto imati tezak. user posted image

Drago mi je zbog svih vas koje ste rodiliste dozivile pozitivno, ja nisam. Prvo sto sam cula kad sam usla bila je babica koja me pogledala i sestri koja je upisuje podatke rekla: "Sta je ova dosla?!". Onda me povela u predradaonu, imala sam preceste i prejake trudove, od bolova nisam mogla hodati nego bi stala i pridrzala se za zid, a njoj nije joj bilo na kraj pameti da mi pomogne npr. nositi torbu. U predradaoni su raspicili klimu (bilo je ljeto), stala sam tamo koliko sam mogla izdrzati hladnocu i sama se odgegala u radaonu pitati ih mogu li tu ostati jer mi je tamo prehladno. Mrtve hladne su priznale da su zaboravile da sam tamo (?!?) i stavile me u box. Kako su me stavile tako vise nitko nije dolazio vidjeti sta je samnom. U neko doba noci napokon je prosla ta Benzon i ja sam je pitala sta sam je pitala...znate vec, da ne ponavljam. Doktori koji su dosli u jutarnju smjenu su se ljutili na nju jer mi nije cak ni vodenjak probila. Vikali su i pitali sta je radila, pogotovo kad su u kartonu vidjeli da mi je skocila temperatura, bebi su bili izgubili otkucaje srca...Znaci to nije samo moje videnje situacije, vec su i doktori smatrali da me zanemarila.
Svim buducim rodiljama zelim brz, lagana i sto bezbolniji porod. To sta sam ja imala lose iskustvo ne znaci da cete i vi, ali ja ne mogu pricati bajke o rodilistu kad sam dozivjela pakao!

Muza ce vam pustiti pred samo tiskanje. Znaci platite 400kn da bi cijelo vrijeme bile same dok se mucite i onda zadnjih 5 minuta ga puste! Meni je to krajnje bezobrazno! Mog su pustili ranije jer su se stvari zakomplicirale, pa su se prepali. Mislim da to puno znaci i svima bi preporucila da povedu muzeve na porod. Da mi nije bilo njega ne znam kako bi izdrzala. Davao mi je vode, hladio me, hrabrio...ma dusa moja, spasio me user posted image

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Split - napokon novo rodilište
21.3.2011 11:39:14   
rapina
miau,mislim da dr.benzon ima crvenu kosu...
po tvom opisu,to mi liči na dr.zrinku maleš...dosta je onako arogantna,zar ne?

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Split - napokon novo rodilište
21.3.2011 11:43:00   
mišica 666
maleš je odvratna doktorica a dr. benzon je predivna i da ona ima crvenkastu kosu.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu rapina)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Split - napokon novo rodilište
21.3.2011 11:54:37   
Vjeverica ST
što ako sam izgubila potvrdu da mije muž sudjelovao na 1. porodu?
da pokažemo slike ? he he he





_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Split - napokon novo rodilište
24.3.2011 15:43:22   
Miau
Ja vam nisam Splicanka, niti zivimo u ST. Moj muz je rodom iz ST i imao je zelju da se dijete tu rodi, tako da ja uopce ne poznam doktore. Poslije sam pitala Splicanke koja bi to mogla biti i rekli su mi po opisu da je ta neka Benzon. Nije bila crvenokosa, nego ravne duge (do pola leda) plave kose i mlađa je. Ma kako god da se zove bila je uzasna, ne samo prema meni vec i prema drugim rodiljama. Na jednu zenu koja je imala zakazanu epiduralnu je vikala da sta dama ne moze roditi normalno, nego gospodi treba epiduralna da ne osjeti bol! Luda zena, al ko je sisa, eto istrpis je to malo, a poslije uzivas sa svojim zlatom....a i na babinama imate o cemu pricati! Ja Boga mi imam materijala user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Split - napokon novo rodilište
24.3.2011 15:48:36   
Miau
E da, za potvrdu nam je isto bio problem jer ne zivimo tu, ali rekli su nam da oni priznaju iskljucivo svoje potvrde, ne priznaju ako imate potvrdu da ste u nekoj drugoj bolnici odslusali tecaj. Kao da u drugim bolnicama drugacije poradaju djecu, pa ce vas krivo informirati ili da ce te poradati muz pa mora znati njihov sistem rada. Ma gluposti, al bez tog ne daju i mozes se slikati! 

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Split - napokon novo rodilište
23.4.2011 12:08:06   
ginger
Pozdrav svima,

Evo i ja sam nova na ovom forumu,

Sto se tice tecaja super mi je sto zapravo se na njega ne mora ici, bitno je samo da se uplatilo 400 kn. Ipak mislim da nece skoditi, dodatne informacije uvijek dobro dodu.

Zanima me vezano za porod, da li prisiljavaju na krevet ili se moze setat, mozda rodit na stolici, ili pak u kadi?
Cula sam da bas nisu odusevljeni za ove druge opcije i da je kada jos u celofanu? user posted image



_____________________________

ocekivali 28.06.2011

docekali Luku 27.06. 2011


(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Split - napokon novo rodilište
24.4.2011 16:52:31   
Fever
kao šta san i prije navela u svom postu, meni je dr. benzon bila na porodu i bila je vrh! bile su još dvi, jedna smeđokosa Ivana i plava dr. Rešić, ona ima plavu kosu visoka žemskica i kad sam došla dočekala me sa ooooogromnim osmjehom...uglavnom sve su bile FENOMENALNE uz odlične babice! Još jednom, triba samo njih slušat i sve će bit 5, jer i njima je u interesu da se porodite šta brze!

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu ginger)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Split - napokon novo rodilište
24.4.2011 16:58:11   
Marta j
Jel mi moze netko napisati sto se sa sobom moze ponijeti u novo rodiliste.
Planiram ovi dana ako mi se bude dalo pakirati torbu.
Ja sam u starom lezala prije i imala sam sve i svasta sa sobom.user posted image
Cujem da se u novo nemoze puno tog donijeti.
E da i mene zanima dali imaju druge opcije poroda il samo stol.
To cu morati pitati sada dr Karelovica na pregledu.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Split - napokon novo rodilište
24.4.2011 17:02:20   
Fever
Marta ja san imala jednu onako omanju ručnu torbu u koju san sve i svašta natovarila user posted image Koliko ja znam opcija je samo stol :( nemoj nosit spavačicu svoju jer oni daju svoje koju su kao "Sterilizirane", ponesi si japanke za tuširanje obvezno, ja nisam i žalin radi toga, u principu najosnovnije i bocu vode, znaš sama user posted image a ostatak ti donese muž ili netko drugi kad su posjete....ja išla s malom torbom, a izašla skoro s dva kufera hahahaha ne bi da san bila na nekom putovanju ili šopingu user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Split - napokon novo rodilište
24.4.2011 17:07:05   
Marta j
Trebala si vidjeti mene prije 2 godine nas je dr zezao da nam u sobi samo fali kuhalo da si i kuhamo rucakuser posted image user posted image
Oni dosli jedno jutro u vizitu ja i zena koja je bila u sobi peglale kosu user posted image
A kada sam rodila pa kako su stizale posjete ja svima po malo davala stvari da nose kuci da nebi onaj dan izisla sa 5 torba.

Zar nisu bili rekli da ce se u novom moci radati na stocicu? I kadi?


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Split - napokon novo rodilište
24.4.2011 17:52:11   
Fever
je je je moš mislit! imaju kadu ali nefunkcionira, zasto niko ne zna, čak su bili i na Hrvatskoj uživo ali nije upalio da je stave u funkciju user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Split - napokon novo rodilište
25.4.2011 10:15:41   
ginger
malo sam pretraživala forume, i ima jedan dobar na klubu trudnica i roditelja split,

navodno da su na nekoj reportaži doktori izjavili kako nema interesa i da kadu nitko ne traži.

Istina je naravno drugacija, nemaju s tim dovoljno iskustva i brojcano ih je malo, a valjda se malo vise trebe pozabavit sa rodiljom u kadi pa te jednostavno otpile user posted image

meni se jos ne da pakovat za rodiliste, a prijateljica mi je rekla da se samo ponese najlonska vrecica sa papucama i nesto za gricnit i popit, jer inace sestre dobiju slom zivaca..... pa muz kasnije donese ostalo


_____________________________

ocekivali 28.06.2011

docekali Luku 27.06. 2011


(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Split - napokon novo rodilište
25.4.2011 12:50:55   
Fever
Ooo Ginger još jedna Kaštelanka! kako nam se prije nisi javila! Uglavnom sestre uopće ne šiznu bar meni nisu, mislin na odjelu ima i super a ima i onih malo bahatijih ali ja nisan bbila u doticaju s njima! Ja i cimerica nismo puno davile, ali njih muči kad se pritisne alarm za njih moraju doć u sobu svaki put jer tek kad uđu u sobu rodilje se taj alarm gasi, a u protivnom cili hodnik i odjel zvone user posted image user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu ginger)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Split - napokon novo rodilište
25.4.2011 14:59:36   
Gianna
IZVORNA PORUKA: Fever

Ooo Ginger još jedna Kaštelanka! kako nam se prije nisi javila! Uglavnom sestre uopće ne šiznu bar meni nisu, mislin na odjelu ima i super a ima i onih malo bahatijih ali ja nisan bbila u doticaju s njima! Ja i cimerica nismo puno davile, ali njih muči kad se pritisne alarm za njih moraju doć u sobu svaki put jer tek kad uđu u sobu rodilje se taj alarm gasi, a u protivnom cili hodnik i odjel zvone user posted image user posted image

Potpisujen...Ja san stvari za rađaonu pakirane u jednu malo veću boršu i sestre su me bez problema pustile unutra s njon...Doduše kod mene se sve ekstra brzo odvijalo da nisu drugačije niti stigle ragirati...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Split - napokon novo rodilište
25.4.2011 15:18:13   
Gianna
IZVORNA PORUKA: Gianna

IZVORNA PORUKA: Fever

Ooo Ginger još jedna Kaštelanka! kako nam se prije nisi javila! Uglavnom sestre uopće ne šiznu bar meni nisu, mislin na odjelu ima i super a ima i onih malo bahatijih ali ja nisan bbila u doticaju s njima! Ja i cimerica nismo puno davile, ali njih muči kad se pritisne alarm za njih moraju doć u sobu svaki put jer tek kad uđu u sobu rodilje se taj alarm gasi, a u protivnom cili hodnik i odjel zvone user posted image user posted image

Potpisujen...Ja san stvari za rađaonu pakirane u jednu malo veću boršu i sestre su me bez problema pustile unutra s njon...Doduše kod mene se sve ekstra brzo odvijalo da nisu drugačije niti stigle ragirati...user posted image user posted image user posted image



pjesnik je tija napisati- imala pakirane stvari u jednu malo veću boršu, ali valjda ćete skužiti i bez pojašnjenja... tako je to kad tipkaš jednom rukom, dok u drugoj cupkaš bebolinu koja grinta......user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Split - napokon novo rodilište
25.4.2011 15:21:23   
Gianna
IZVORNA PORUKA: ginger

Pozdrav svima,

Evo i ja sam nova na ovom forumu,

Sto se tice tecaja super mi je sto zapravo se na njega ne mora ici, bitno je samo da se uplatilo 400 kn. Ipak mislim da nece skoditi, dodatne informacije uvijek dobro dodu.





Za ovaj dio ti baš i nisam sigurna, mi soboje obavezno morali biti na predavanjima i slušati ih, nakon čega  smo skupljali pečate predavača i na osnovu pečata dobili potvrdu koja  je trebla mm da bi prisustvovao porodu ....


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu ginger)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Split - napokon novo rodilište
25.4.2011 18:23:25   
beba_B

IZVORNA PORUKA: Marta j

Jel mi moze netko napisati sto se sa sobom moze ponijeti u novo rodiliste.
Planiram ovi dana ako mi se bude dalo pakirati torbu.
Ja sam u starom lezala prije i imala sam sve i svasta sa sobom.user posted image
Cujem da se u novo nemoze puno tog donijeti.
E da i mene zanima dali imaju druge opcije poroda il samo stol.
To cu morati pitati sada dr Karelovica na pregledu.



Ah... ja sam imala MALU torbu koju mi nije dalo unit! Neka bezobrazna sestra je bila na prijemu.
Na kraju sam u kesicu uzela uloske Lola Lady, bocu vode, papirnate, mobitel i vlazne maramice, a torbu mi je donio muz...
Torba je bila tolika da je stala u onaj kantunalic kraj uzglavlja kreveta! I nije mi ju dala unit. Krava...
Zato kad sam dosla gore i setala po hodniku dosla je jedna rodilja i imala je omanji kufer!!!
Bas me zanimalo kako je njoj to proslo... user posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Split - napokon novo rodilište
26.4.2011 9:25:53   
ginger
IZVORNA PORUKA: Gianna




Za ovaj dio ti baš i nisam sigurna, mi soboje obavezno morali biti na predavanjima i slušati ih, nakon čega  smo skupljali pečate predavača i na osnovu pečata dobili potvrdu koja  je trebla mm da bi prisustvovao porodu ....





mi smo bili uplatit 2.4. za peti misec i tako su nam tamo rekli,
kao da je prije bilo obavezno ali više nije user posted image


(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Split - napokon novo rodilište
26.4.2011 9:27:57   
ginger
user posted image nisam se još baš naučila služiti sa forumom pa ljudi izvinite ako mi sta krivo odleti

(Odgovor članu ginger)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Split - napokon novo rodilište
26.4.2011 9:30:23   
Fever
i mojoj priji su isto rekli da više nije obvezno na predavanja i nema pečata, čak su 3 puta došli a predavača nije bilo, šta je neozbiljno s obzirom da neke trudnice prođu dosta puta da bi došli na predavanje....a onda vjerovatno po uplatnici tajnica da neku potvrdu da može uć u rađaonu!!

Ginger di si u Lukšiću jel se možda poznajemo?

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu ginger)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!