|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Split - napokon novo rodilište
24.1.2010 18:34:21   
tikica_69
Drage ringerajke, nadam se da ce ga jedna od vas otvoriti user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Split - napokon novo rodilište
2.2.2010 14:54:54   
Leptir5
a ja ću čini mi se ući u to rodilište ali na inseminacije ili neke druge potpomogn.oplodnje ili na laparoskopiju i to uskoro bi mogla,samo da i ti aparati prorade uskoro...
bar ne moram plaćati privatnika za to sada kad imaju novu aparaturu,valjda neću izać u novine kao prva koja je odradila inseminaciju u novom rodilištu,tako ja zezam muža da će on izać u novine kao prvome mu je napravljen spermiogram user posted image user posted image user posted image

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Split - napokon novo rodilište
18.2.2010 10:56:46   
rina26
user posted image user posted image Ja sam za 8 dana naručena na carski u novo Splitsko rodilište!!!!!!!!user posted image user posted image Stiže mala bebica!!!

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Split - napokon novo rodilište
3.3.2010 15:53:43   
Miau
Ima li ovdje koja mamica sta je vec rodila u novom rodilistu da nam malo kaze kako je tamo? Koliko sam ja cula sve je uredeno za 5, ali instalacije ne funkcioniraju bas najbolje, pa su doktori cesto u panici. Jel to istina???

(Odgovor članu rina26)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Split - napokon novo rodilište
3.3.2010 18:24:47   
CallamityJane
jeste osobno je rodila tamo a mislim da je jos neka od forumasica ali nisam sada sto posto sigurna koja, i je sve je super uredjeno samo sto sam ja jedno pet puta zalutala u liftu user posted image

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Split - napokon novo rodilište
29.3.2010 14:55:16   
anna85
jos niko sa pricom iz  novog rodilista user posted image ????

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Split - napokon novo rodilište
29.3.2010 14:58:15   
osobno
evo ja.!!!!user posted image user posted image user posted image
šta te točno zanima?

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu anna85)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Split - napokon novo rodilište
29.3.2010 15:02:48   
anna85
  user posted image user posted image user posted image jeeeeej user posted image user posted image user posted image pa sve naravno sve me zanima,kakve su sobe, kad su ti doneli bebu ,jesi se sama o njoj brinula,cula sam da sestre na ulazu ti sve povade iz torbe user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Split - napokon novo rodilište
29.3.2010 15:11:34   
osobno
Prvo, torbu uopće ne smiš ponit jer ti daju da poneseš samo maleni neseser ili vrećicu i šta stane u nju.
moj savjet za stavit u vrećicu:četkicu i pastu, vlažne maramice, bocu vode i nešto za pojist.
sve ostalo ti može donit bilo ko kad rodiš.
KAd rodiš, bebu dobiješ ODMA i do odlaska doma nema razdvajanja, čak i ako je pod plavim svitlom u slučaju žutice, drže ti je u sobi.
U sobu skupa s bebom odeš nakon dvi ure otp.
Sve sama radiš, hraniš, prisvlačiš, u sobi imaš podlogu za previjanje, špinu i lipi uredni wc. i ormarić di stoje bodiji i pelene, znači bebu možeš prisvuć koliko god puta oćeš.
Bočice ne daju dok ne dobiju odobrenje od pedijatra, pa ti je pametno bebu stavit odma na prsa da šta prije dođe mliko.
U sobi imaš priključak za intenet, tv nemaš zbog beba.
posjete su svaki dan od 16 30 do 17 30 u tvojoj sobi.
u svim sobama i u rađaoni je jako toplo, oko 26 stupnjeva.
Sestre bebu prisvlače samo ujutro prije vizite jer pedijatri sad dolaze u sobu i pregledaju bebu isprid tebe.
ako te još šta zanima, pitaj.

< Poruku je uredio osobno -- 29.3.2010 15:12:09 >


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu anna85)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Split - napokon novo rodilište
29.3.2010 15:34:43   
anna85
to za torbu sam cula i ostala zbunjena,pa zar cak ni one jednokratne gacice ne mogu da nosim sa sobomuser posted image sta ako rodim nocu a poseta  tek popodne user posted image ja se izvinjavam ako ovo pitanje nije za ovu temu ali  ovo pravilo izgleda vazi samo za splitsko rodiliste

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Split - napokon novo rodilište
29.3.2010 15:39:01   
osobno

IZVORNA PORUKA: anna85

to za torbu sam cula i ostala zbunjena,pa zar cak ni one jednokratne gacice ne mogu da nosim sa sobomuser posted image sta ako rodim nocu a poseta  tek popodne user posted image ja se izvinjavam ako ovo pitanje nije za ovu temu ali  ovo pravilo izgleda vazi samo za splitsko rodiliste

daju ti nakon poroda uložak velik ko kućauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i jednokratne gaćice, dakle, definitivno ćeš preživit do jutra...user posted image user posted image user posted image
e i, prijem ti je u starom rodilištu, ti stojiš u novom u čekaonici, a mm te ide prijavit u staro...
ja sam svog čekala ravno po ure, mislila sam da ću na hodniku rodit..user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu anna85)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Split - napokon novo rodilište
29.3.2010 15:42:42   
anna85
moj ce da se izgubi to je sigurno user posted image user posted image user posted image hvala ti na pomoci user posted image ako se jos necega setim  pisem 

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Split - napokon novo rodilište
13.4.2010 14:14:30   
Miau
Osobno kakav je tvoj dojam o rodilistu? Meni ovo sta si ti napisala ne zvuci bas dobro. Dodes i u trudovima cekas muza dok te u drugoj zgradi prijavljuje user posted image . Ja sam se tek nedavno doselila u ST, pa ne poznam bolnicu, koliko je daleko to staro rodiliste? Ne smijes unijeti torbu sa stvarima? Pa svugdje u svijetu trudnice donose sa sobom male torbice/kufercice sa osnovnim potrebstinama!
- Koliko je zena u sobi?
- Jel bodije i pelene sama trebam donijeti ili su to bolnicki?
- Kazes da u sobi ima prikljucak za internet, a preko cega se spajam?
- Kakvo je osoblje? Jesu li ljubazni?
Znam da sam puna pitanja, ali sta cu kad me sve zanima user posted image .

(Odgovor članu anna85)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Split - napokon novo rodilište
13.4.2010 19:39:50   
osobno
IZVORNA PORUKA: Miau

Osobno kakav je tvoj dojam o rodilistu? Meni ovo sta si ti napisala ne zvuci bas dobro. Dodes i u trudovima cekas muza dok te u drugoj zgradi prijavljuje user posted image . Ja sam se tek nedavno doselila u ST, pa ne poznam bolnicu, koliko je daleko to staro rodiliste? Ne smijes unijeti torbu sa stvarima? Pa svugdje u svijetu trudnice donose sa sobom male torbice/kufercice sa osnovnim potrebstinama!
- Koliko je zena u sobi?
- Jel bodije i pelene sama trebam donijeti ili su to bolnicki?
- Kazes da u sobi ima prikljucak za internet, a preko cega se spajam?
- Kakvo je osoblje? Jesu li ljubazni?
Znam da sam puna pitanja, ali sta cu kad me sve zanima user posted image .


U sobi su po dvi žene, svu opremu za bebu(bodije, pelene..)imaš u svojoj sobi.
imaš samo PRIKLJUČAK za internet, znači, kad dođeš u sobu, muž ti donese laptop ako imaš i mrežni kabel.
osoblju svaka čast, svi su bili za pohvalu osim jedne nadrkane sestre šta me šivala majku joj grubu.
Staro rodilište ti je par metara ispod, ali možda su problem administracije već riješili.
Pitaj šta god ti triba.
I na pp možeš slobodno.
a šta se torbe tiče, mislim da je to zato šta u predrađaoni i rađaoni nema NITI JEDAN JEDINI ormar ni ormarić dok ne dođeš u sobu, a onda ti već stvari može poslat bilo ko.

< Poruku je uredio osobno -- 13.4.2010 19:43:09 >


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Split - napokon novo rodilište
14.4.2010 14:33:12   
Miau
Hvala na informacijama, kad se sjetim jos kojeg pitanja poslati cu ti pp. user posted image user posted image user posted image  

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Split - napokon novo rodilište
16.4.2010 9:43:05   
chichina
Miau, nemoj pitati na pp, pliz, već ovako... Ovo mi je prva trudnoća i rodit ću u novom splitskom rodilištu, ali nemam BLAGE VEZE O IČEMU vezanom za porode i rodilišta, tako da ni ne znam ŠTO bi uopće pitala! user posted image A ovako čitajući tuđa pitanja i odgovore skupljam vrijedne informacije... user posted image

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Split - napokon novo rodilište
19.4.2010 13:45:00   
lana 25 st
Ej cure dali netko od vas zna, da li je ginekoloska ambulanta preseljena u novo rodiliste u splitu? Trebam otic, a neznam dali je preseljena ili je jos uvijek ona ofucana stara! Jezim se na onaj prizor koji sam tamo dozivila, gin. stolica starija troduplo od mene, u sobu ulazi kako kome volja, katastrofa...

(Odgovor članu chichina)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Split - napokon novo rodilište
19.4.2010 14:56:20   
osobno

IZVORNA PORUKA: lana 25 st

Ej cure dali netko od vas zna, da li je ginekoloska ambulanta preseljena u novo rodiliste u splitu? Trebam otic, a neznam dali je preseljena ili je jos uvijek ona ofucana stara! Jezim se na onaj prizor koji sam tamo dozivila, gin. stolica starija troduplo od mene, u sobu ulazi kako kome volja, katastrofa...

ambulanta je zasad još uvik u starom, nažalost.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu lana 25 st)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Split - napokon novo rodilište
19.4.2010 15:19:22   
Miau
Ok, onda necemo na pp user posted image . Ja i muz se nekidan isli prijaviti za trudnicki tecaj jer bez tecaja muz ne moze prisustvovati porodu i kaze nama tajnica da di smo do sada?!? Stavila nas na listu cekanja, vise od 20 parova treba odustati da bi mi upali user posted image .
Osobno je li tvoj muz bio s tobom na porodu? Znas li kako to ide? Kazu mi da ne moze biti s tobom cijelo vrijeme, nego da on ceka ispred vrata i onog trena kad beba pocne izlaziti da ga uvedu. Cim se beba rodi istog trena da mora napustiti salu. Je li to istina??? Ako je tako to uopce nema smisla! Meni on treba cijelo vrijeme kraj mene, a ne da ude zadnji tren i to na 5 minuta i da ga onda odmah izbace. Nadam se da je ovo neka zastarjela informacija!
I jos sam htjela pitati ako netko zna sta oni nas uopce uce na tom tecaju, jer ne dozvoljavaju da se tecaj odradi negdje drugo. Mm je s obzirom na situaciju htio ici u dr. grad i tamo da prodemo taj tecaj, a oni ne daju. Ne bi reci da se u drugim gradovima djeca drugacije poradaju, pa ce nas krivo informirati. Uh, bas me ta tajnica  s tim glupim pravilima iznervirala user posted image user posted image user posted image ...kad bolje promislim tecaj se placa, zato forsiraju da bude kod njih! Grrrrrrr user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Split - napokon novo rodilište
19.4.2010 15:28:24   
osobno
Istina je, muž čeka isprid odjela, zovnu kad bude tren za bebu, potom napušta odjel, tako da nije baš isplativo. Mm nije bija sa mnom, čuva je malog, a i ja nisam baš bila oduševljena idejom da on sve to gleda, obzirom na njegov strah od svega vezanog uz bolnice, on bi vjerojatno pa negdi ispod stola, pa dok bi se dok njime bavili, ja bi rodila sama. user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Split - napokon novo rodilište
19.4.2010 16:21:05   
Miau
Ne mogu vjerovati, pa to je katastrofa! Kako su tako lose organizirani??? Ja sam se nadala da je to netko onako probubao bezveze. Mislim da cu odustati od poroda u ST user posted image .

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Split - napokon novo rodilište
19.4.2010 18:39:38   
nancy
ma vi sad recite da ja nisam normalna ali meni je bilo super dok je beba bila s druge strane stakla.
sestre su sve radile oko njega ja se nisam morala brinit za nista.al ja se doslovno nisam mogla pomaknit nekoliko dana nakon poroda tako da ne znam kako bi da sam ja sve morala radit.al super je sta je sve cisto i novo i sta je wc u sobi.za to im svaka cast.

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Split - napokon novo rodilište
21.4.2010 9:57:44   
Miau
Draga moja Osobno, ispilati cu te s pitanjima, ali sudeci po RR ti si jedina rodila u novom splitskom rodilistu user posted image .
Znas li kako to ide s epiduralnom? Ja se razmisljam da je trazim, ali ne znam jel i to kao i tecaj moram najaviti godinama unaprijed ili je dovoljno kad dodem na porod reci da zelim da mi je daju? I kad da trazim svog ginica uputnicu za rodiliste? Jel cim udem u 9-ti mjesec?

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Split - napokon novo rodilište
21.4.2010 10:42:52   
osobno
Epiduralnu ne moraš tražit unaprid, već tražiš po dolasku u rađaonu, ali lutrija ti je dobit anesteziologa, pogotovo zato šta su samo DVA za epiduralne. a i ovisi koliko budeš otvorena, priko 4 niti ne daju. a za uputnicu, to ti gin daje obično oko 36 og tjedna, bar je moj meni tako. pitaj slobodno ako još šta tribaš.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Split - napokon novo rodilište
21.4.2010 11:12:19   
Miau
A uuu, kuku lele, kakve sam ja srece jedan ce biti na godisnjem, a drugi na bolovanju user posted image user posted image user posted image . Jesi ti trazila epiduralnu? Znas li koga ko je na taj nacin rodio? Ja ne poznam nikog, pa da malo saznam kakav je porod s njom, ali kako mi je prag boli nikakav, mislim da ne bi bilo lose da zatrazim da mi je daju.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!