|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Split - napokon novo rodilište
23.6.2011 17:09:19   
Miau
I samo da jos kazem, zbog te doktorice-nedoktorice se porod bio iskomplicirao i sad se vidi da mi dijete ima poslijedice! HB nije strasno, sve cemo ispraviti, ali kad se samo promislim zasto dode mi da je idem traziti u rodiliste!!!

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Split - napokon novo rodilište
3.7.2011 20:54:34   
ginger
evo da i ja podjelim svoje iskustvo user posted image

rodila sam 27/06 i bilo je i pelena i wc papira i cistih spavacica i svega sto je trebalo osim sto im je prvi dan pofalilo plahti...

osoblje je uglavnom ok i u boxu i u sobama, samo jedna sestra s priprema mi se zgadila sa svojim komentarima i kasnije ponasanjem, vidilo se da se voli izrugivat sa zenama sta dodu rodit... totalno neprofesionalno...

doktori su svi bili super.


u box nije trebalo nista vise osim vode, fotoaparata, labela i mobitela iako se ja jace pripremila user posted image


sestra na otpustu je bila nemarna i jedva cekala da nas se rjesi pa nije dobro pokazala za pupak sta raditi i jos mi je malom u zurbi naopako obukla benkicu i nije ni zakopcala kako treba pa ga je sve po vratu stezalo dok nismo dosli doma user posted image


_____________________________

ocekivali 28.06.2011

docekali Luku 27.06. 2011


(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Split - napokon novo rodilište
19.7.2011 21:13:08   
larousse
Pozdrav curke, splitske rodilje!!! I meni se dan D bliži pa imam par pitanjaca. Iskreno bila sam lijena prolistati cijeli ovaj topic pa možda i postoje odgovori na moja pitanja, al eto, ako će biti koja dobra duša da se smiluje...user posted image user posted image user posted image
Dakle, termin mi je sredinom 8. mjeseca. Skužila sam da je bolje nosit sve svoje pa bit siguran, al zanima me: koliko je vruće u sobama i rađaoni sad ljeti? Nekako me toga najviše strah.
I još jedno pitanjce: jel istina da ograničavaju veličinu borše koju unosiš u sobu, tipa da bude šta manja, bla bla, jer samo dva paketa uložaka i dva šugamana već zauzmu pola borše?
Hvala!!!user posted image

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu ginger)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Split - napokon novo rodilište
19.7.2011 22:27:19   
mišica 666
u rađaoni je klima i meni je ćak za vrijeme poroda bilo hladno pa su me pokrili pa ponesi neke čarapice možda ti dopuste da ih imaš. a što se tiče veličine torbe ogranićenp je samo za rađaonu a u sobi imaš veliki ormar i možeš hrpu stvari imati sa sobom. sretno ti na porodu user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Split - napokon novo rodilište
20.7.2011 8:06:58   
larousse
Hvala puno mišice!!!user posted image Sad mi je već lakše, jer sam se već vidjela u znoju od glave do pete.
Pozzz...

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Split - napokon novo rodilište
20.7.2011 10:03:34   
mišica 666
nećeš ne brini ja molila doktora da malo smanji klimu a on meni da nemože da je to centralna klima. smrzla san se.user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Split - napokon novo rodilište
13.8.2011 15:33:27   
varda00
kad sam ja prošle godine rodila u ovo vrime,naravno,bilo je novije,nije klima radila,nisu dali da radi u sobi,samo na hodniku,ostala sam cilo popodne sama u sobi,skužim ja šemu,sve si moga sam namistit iz sobe ,i rolete,i radio,i klimu,televizije nije bilo.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Split - napokon novo rodilište
13.8.2011 22:52:03   
beba_B
IZVORNA PORUKA: larousse


I još jedno pitanjce: jel istina da ograničavaju veličinu borše koju unosiš u sobu, tipa da bude šta manja, bla bla, jer samo dva paketa uložaka i dva šugamana već zauzmu pola borše?
Hvala!!!user posted image


Nije problem veličina borše za u sobu, nego šta ti je neće dat unit u box! Ja sam rodila u 3. misecu, sestra ce mi za koji dan i reć ću ti šta sam i njoj...

Ponesi jedan veći neseser - kao onu kozmetičku torbicu, i u nju stavi 2 paketa Lola Lady uložaka, vlažne maramice, obične papirnate, bocu vode, mobitel (i punjač) i nešto slatko (npr. Grancereale kekse user posted image ) i obavezno labelo ili melem! Meni je muz reka da sam stalno trazila labelo, usta su mi se skroz bila osusila... ja se nicega ne sican user posted image ... uglavnom, sve ti ostalo moze donit bilo ko od tvojih na prijem bilo kad i dostavit ce ti u sobu.

E, i da ne zaboravim - slape tvoje jer ce te skinit na dolasku golu ispod spavacice i tribaju ti tvoje slape osim te borsice.

Meni je jedna odvratna sestra na prijemu zugala, zvala se IVA to sam saznala. Toliko me na prvu iznervirala, ja dosla u trudovima vec koma, i od nervoze mi stali. Mos mislit kad sam se rasplakala na prijemu u rodiliste.
Bezobzirna  user posted image ... zene dodju rodit, prvi put, pripadnute, a ona im se ruga i izruguje ih...

Skrenila sam sa teme - to ponesi obavezno, a drugo ce ti donit. Jer ma koliko ti torba bila mala - ako nabasas na nju vratit ce ti je.

Iza mene je dosla cura sa kufercicem, bez problema. A samo zato sta je toj IVI zavrsila smjena u 7 navecer, a mene je primilo u 6 ipo... dakle, sve zavisi na koga nabasas.

SRETNO!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Split - napokon novo rodilište
17.8.2011 9:26:38   
larousse
Hvala puno!!! Mislim da sam pohvatala sve konce, skužila sam da trebam pripremit tu manju/pričuvnu boršu/neseser samo s osnovnim stvarima, pa ću uzet samo nju, a ostalo će mi dat kad bude vrime. U toj manjoj boršici mi je čitav set za preživljavanje koji si i ti navela!user posted image user posted image user posted image
Kad ti je seki termin, ja sam svoj već prešišala...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu beba_B)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Split - napokon novo rodilište
13.2.2012 16:32:34   
vesle
Mi smo zbog žutice bili 7 dana u rodilištu,izašli na Božić user posted image
Bili smo u babinjačama 2 i o sestrama imam samo riječi hvale...istina je da nekad nema dovoljno lancuna,spavačica,robice za dicu ali to nisu one krive...
O babicama i doktorima i nisam stekla nekoliko lipi mišljenje...radi njihovog nemara malome mi je pupak ispa tek nakon misec ipo dana (loše su ga otkidali).a i pošto nije bilo mista u sobama ja sam nakon poroda ( od 2 ujutro do 4 popodne) bila smještena u jednu sobu blizu rađaona...za to vrijeme niko nas nije došao vidit...nismo dobile ni doručak ni ručak...a za wc smo molile čistačicu da nam donese tutu...
Također one šta rade na hitnom prijemu su jako bezobrazne...
Al eto preživila sam i ja i mnoge druge! user posted image

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Split - napokon novo rodilište
13.3.2012 10:44:15   
Lo.Haze
Ja zaista ne znam zasto se toliko zena zali na novo rodiliste! rodila sam prije mjesec dana prirodnim putem i imam samo rijeci hvale i za osoblje u samom rodilistu i za babinjace. dok sam radala svi su bili brizni i pazljivi, stalno su me obilazili i pitali kako sam, treba li mi sta. pitala sam za epiduralnu i dobila sam je dok sam se otvarala zadnja tri prsta. u bolnici smo lezali 4 dana zbog zutice i za sestre mogu reci samo najbolje. na svaki poziv su dolazile, pomagale oko djeteta, ja dva dana nisma mogla sama do wc-a pa su me one "nosile"... naravno da ih cimerica i ja nismo zvale radi gluposti i najmanjih sitnica, same smo se snalazile dok bi mogle, kada bi vidile da nam treba pomoc-zvale bi. tko god da se naslusao horor prica o ovakvom-onakvom osoblju neka ne vjeruje i neka ide smireno roditi u Split, ja sam se odusevila user posted image

(Odgovor članu vesle)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Split - napokon novo rodilište
7.5.2012 9:38:04   
ginger
drago mi je da ima i skroz pozitivnih iskustava, user posted image

nekad ovisi i koja smjena te dopadne, i na kojem odjelu ležiš, Priznajem par sestara me je naprosto oduševilo svojim pristupom, ali ne mogu zaboravit sta me je na prijemu docekalo, i nadam se da ce vas sto manje to iskustvo doziviti.



_____________________________

ocekivali 28.06.2011

docekali Luku 27.06. 2011


(Odgovor članu Lo.Haze)
Neposredna veza do poruke: 262
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!