|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko kilograma
22.2.2009 9:18:19   
elina
Ja sam u prvoj trudnoci dobila 12 kg,i cim sam rodila sve je kao nestalo!Sada sam  10 tj.i dobila sam pola kile,a ko zna kako ce biti dalje!Svejedno sve to nestaneuser posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: koliko kilograma
24.2.2009 13:55:00   
ivkica
Evo danas bila na kontroli. Sada sam 33+5 i 12kg u plusu user posted image  Doktorica ne spominje ništa, pa valjda je onda to u normali.. al sam ogromna!

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: koliko kilograma
3.3.2009 21:40:24   
didi86
u obadvije sam dobila 25kg. nakon prvog poroda sam izgubila 10 a ostatak kada sam prestala dojiti a nakon druge tek kada sam prestala dojiti, doktorica je rekla da su moji hormoni takvi i da nemoram uopce puno jesti sve ce se primiti na mene.

(Odgovor članu bonbona)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: koliko kilograma
8.3.2009 10:46:17   
dubica08
Molim vas za pomoć! Gotovo sve govorite o idealnim ili prekomjernim kilama koje ste dobile u trudnoči! No, ja imam suprotan
problem! U 29. sam tjednu i dobila sam svega 1 KG. Inače to mi je druga trudnoča. U prvoj sam dobila 12 kg i sve je bilo o.k.. Tonka ima 6 godina!
Sad se i moj ginekolog malo zabrinuo, ali kaže da se bebica normalno razvija i da teži oko 950 g. Idealno bi bilo malo iznad 1 kg.
Problem je u tome da nisam ni povračala i u prvom tromjesečju sam sve normalno jela, a trudnoću sam počela sa 56 kg. E, onda u 4 mj. su počeli problemi! Pala sam u virozu
proljev, povračanje), pa u kašalj koji me htio zadaviti, da bi naposljetku tri tjedna boravila u bolnici radi velikih bolova u želucu
(čitaj GASTRITIS). Išla sam i na gastroskopiju u 25. tjednu,ali je nisam mogla podnijeti! I tako su  doktori bez nekih nalaza zaključili da imam gastritis, da moram jako paziti na prehranu ako ne želim opet proživljavati one jake bolove, gutam Gastale kao da su bomboni i svaki dan u jelovnik uvodim neku "novu" namjernicu da vidim da li će mi odgovarati! A kilograma ni od kuda!!!
A da znate, i ovca i vuka bih pojela!user posted image  Ma bojim se jesti, mlijeko sam potpuno izbacila... Što se mene tiče mislim da sam se i prije
a i za vrijeme trudnoće pravilno hranila, a sad su me ti doktori baš preplašili, nemoj jesti ovo, nemoj jesti ono.
Jela sam čokolino, završila na hitnoj i onda galame da se ne držim djete jer čokolino nije dijetan!

Molim vas, ako je neka imala sličan problem sa manjkom kilograma dajte me malo utješite!!!! Samo želim da sa bebicom bude sve u redu!!!!!!!!user posted image

(Odgovor članu didi86)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: koliko kilograma
8.3.2009 11:03:42   
Ruža
Dubica ako beba dobro napreduje ne brini, znači da uzima sve što joj treba od tebe. Samo svakako pij neke vitamine tipa prenatal ili slično. Ako bude ikakvih problema stavit će te u bolnicu na dohranu infuzijom. Tako su moju frendicu, bila je tjedan dana u bolnici i sve je bilo o.k. Sretno i javljaj nam kako ide!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu dubica08)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: koliko kilograma
19.3.2009 12:11:30   
diana565
SAD SAM U 36 TJEDNU TRUDNOCE I DOBILA SAM 10KG I GINEKOLOG JE REKAO DA JE TO NORMALNO!
NEBRINEM SE RADI TOGA JER SAM NAVIKLA BITI MALO JACA ALI KAD ZNAM DA CU DOBIT PREKRASNU CURICU ZABORAVIM NA SVE!



(Odgovor članu ivana0015)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: koliko kilograma
19.3.2009 15:37:06   
mala pcelica
ja sam sad 31 tj i 13 kg+... zadnja 2 mjeseca sam dobijala po 3 kg,a ovaj samo 1 kg jer sam maksimalno izbacila slatko i masno(tj. koliko sam mogla jer obožavam slatko)...nadam se da do kraja trudnoće neću preći  20 kg  user posted image

(Odgovor članu bonbona)
Neposredna veza do poruke: 157
   [Obrisani korisnik]
22.3.2009 10:02:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu bonbona)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: koliko kilograma
22.3.2009 22:42:29   
dubica08
U četvrtak idem kod svog ginekologa pa ću vam javiti kako je bilo. Mogu reći da sam po mojoj vagi dobila 3 kg, a sada mi je 32. tjedan trudnoće. Nadam se samo da će sve biti u redu, bebica, naša curica je jako živahna i to me čini sretnom. Inače se ja super osjećam, a i trbuh mi je popriličan. Suprug mi kaže da samo mislim pozitivno, da uživam u trudnoči i da se ne brinem o kilogramima. Čujemo se u četvrtak. I naravno, hvala na potpori.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: koliko kilograma
22.3.2009 22:44:21   
mrvicak
26+3 5 kg za sad

(Odgovor članu dubica08)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: koliko kilograma
22.3.2009 22:50:20   
dubica08
Ginekolog mi je zadnji put rekao da se ne brinem jer se bebica normalno razvija. Ali da ja mogu imati posljedice budući da ona crpi moje zalihe. Da samo vidite kak me i sad bocka. Odmah se nasmješim. Mislim da osjeća da je mama "trača".

(Odgovor članu mrvicak)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: koliko kilograma
25.3.2009 18:21:26   
Ivy
23+3 i do sada 5 kg,osjećam se super,u prvoj sam dobila 14,5 kg

(Odgovor članu dubica08)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: koliko kilograma
25.3.2009 18:24:12   
m600
ja sam 15+5 i smršavila sam 3kg od početka...povraćala sam do 12tjedna...ginekolog kaže da je sve ok

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Ivy)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: koliko kilograma
25.3.2009 18:32:12   
pikachu
Ja sam, nažalost, već dobila skoro 9 kg, a tek sam 20-ti tjedan... Moj je problem što su me 'zakačili' Božić i Nova godina pa je bilo 'navali narode' i sada vidim da sam zeznula stvar... Ali što se može; poslije... nema kajanja... Osjećam se kao bova...user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: koliko kilograma
26.3.2009 17:59:58   
dubica08
Evo me! Upravo sam stigla od ginekologa. Ukupno 3,5 kg ! Sada nam je 32 tj. Bebica je teška 2110 g! Ginekolog je rekao - idealno za bebu! Ma presretna sam! Htjela sam to podjeliti i s vama! Samo mi je rekao da je dosta nisko i da mirujem. Potražit ću tu temu da vidim što to ipak znači. Iako mi je ovo druga trudnoča osjećam se kao čisti početnik. Sve je drugačije!
Tak sam sretna!user posted image

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: koliko kilograma
26.3.2009 20:53:37   
mala pcelica
izgleda da smam ja ovde jedina king kong....koliko sam skužila  user posted image

(Odgovor članu dubica08)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: koliko kilograma
26.3.2009 20:55:32   
Anoniman
ne brini, ne verujem da si gora od mene, ja sam u trudnoci dobila 25kg user posted image  i ostalo je jos 13 da se skine user posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: koliko kilograma
26.3.2009 20:59:15   
pikachu
Helou, ima nas još... I ja sam se izbedirala, ali sam na jednoj drugoj (starijoj) temi vidila da nas ima još... Svejedno: user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: koliko kilograma
26.3.2009 21:01:49   
Anoniman
znam pikachu, u trudnoci mi to i nije bio toliki bed, jer su mi svi govorili da ne mogu da veruju da sam toliko dobila, posto sam visoka lepo se rasporedilo, a i guzica je bila manje uocljiva u odnosu na stomak user posted image  ali zato sada...uzass user posted image user posted image  

(Odgovor članu pikachu)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: koliko kilograma
26.3.2009 21:07:03   
pikachu
Već sam jučer ovo negdje napisala: poznanik me jučer pitao da li imam još malo do termina (?!)... Termin mi je 16.08.2009.! Ludnica... Inače me jedino faca spašava jer nisam podbuhla (tenk gad!)...user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: koliko kilograma
26.3.2009 21:24:47   
pikachu
Evo našla sam stariju i opširniju temu o kilogramima:
Forum > [Trudnoća] > Trudnoća i porod > Kilogrami u plusu ili u minusu

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: koliko kilograma
18.5.2009 13:22:54   
Duve
Drage moje, ja sam koliko vidim rekorder kod vas sa prvom trudnoćom prije 4 god- natukla 30KILA!!! Sa 60 na 90kg, skinula sam ih jedva jedvice i to zadnjih nekoliko oko Božića... E sad...trudna sam drugi puta, trenutno sam trudna 4mj-tj. prošlo 19 tjedana i na zadnjoj kontroli je bilo +3... Idući tjedan idem na pregled i vaga doma kaže da sam dobila 1 u mjesec dana...Nadam se da ću tako nastaviti jer sam u 1.trudnoći u ovoj fazi imala već +12 ?!!! Zato sada nema večere, samo jabuke...a glad me x puta navečer ulovi,al ne smijem klopat user posted image

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: koliko kilograma
22.5.2009 8:39:18   
Joanna
Bok cure! Htjela bi se malo uključiti. Ja sam sad u 27 tjednu i dobila sam 12 kguser posted image user posted image user posted image  Sve to i nebi bilo tak strašno da nisam počela sa 77kg i sad sam na 90kguser posted image user posted image user posted image  a do kraja ima još puno! Od malena se borim sa kilogramima pa je tak i sad. Malo skinem, puno dobim i tak sve ispočetka! Prije godinu i pol sam imala spontani pobačajuser posted image user posted image , pala sam u depresiju i dobila dosta kila. Nakon toga nisam mogla zatrudnjeti i od tuge tj. od hrane dobila još kila!user posted image  Sad se slabo krećem jer nemam snage i sve me boli, kukovi, kičma, pete... Od početka imam probleme tak da sam na mirovanju uz tv i klopu. Al čak i sa tih 90 kg ne izgledam strašno.user posted image Samo da izdržimo do kraja, ja i moja mala curica!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: koliko kilograma
22.5.2009 8:46:27   
Florijan Jakov
Drage moje, ja sam neplanirao ostala trudna i tada sam imala ca 85 kg, u trudnoći dobila 16-17 kg, pa računajte koliko je to. Po porodu sam izgubila ca 8 kg (FJ 4,5 + voda i posteljica).. no dogodilo mi se ono najgore poslije poroda, kile nisu išle dole, samo su se ljepile ko da ih neko lopatom baca na mene...tako da sam po povratku na posao godinu dana nakon poroda bila teža nego u trenu kad sam išla rodit. I sad još mučim muku s tim kilam ali skidam ih user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: koliko kilograma
24.5.2009 18:27:15   
citygirl
u 30. sam tjednu, dobila sam 8 kg, ginekolog mi svaki put govori da imam premalo kila, ali je beba uvijek normalno velika i teska.
inace, u zadnje vrijeme uopce nemam apetita, nis mi se ne jede, pa sam malo zabrinuta jer to moze nastetit bebici?

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Ankete
anaxx

Da li vam ankete normalno funkcioniraju, možete li glasati ili ne, odnosno imate li kakvih problema vezano za njih?

Da, sve je ok. (42%)

Ne, ništa ne funkcionira kako treba. (30%)

Kako kada. (16%)

Nekad sam mogla/o glasati sada više ne. (11%)


Broj svih glasova: 73

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!