|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lulu će dobiti društvo...
26.2.2010 22:22:32   
pako
IZVORNA PORUKA: Wukovarka


....imam malu cistu s desne strane maternice, kažu da nije opasna za bebu, ali da je poželjno da ne pukne do 36 tjedna...da smirim tempo i da ne dižem teško.
Pa si danas gledam kako da odolim svojoj princezi kad mi digne ručice, pogleda me milim pogledom i nježnim glasom mi kaže ad ( ajde) user posted image



draga nemoj se brinuti radi ciste, biti će sve uredu. Meni su otkrili cistu u početku trudnoće na lijevom jajniku koja je bila 4 cm pa je narasla na 7cm i čak je bila u pitanju operacija te ciste u trudnoći, ali je nisu hvala bogu operirali nego stalno pratili i evo izgurala sam trudnoću i sve je uredu i samnom i s bebicom a cistu će vidjeti poslje poroda ako pukne tokom ok ak ne onda na operaciju. isto sam morala mirovati i ne ništa teško dizai i tako to a isto tako bilo mi je teško odoliti mom mišku kad mi kaže mama nositi ali izgzrali smo!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Lulu će dobiti društvo...
26.2.2010 22:22:51   
Nika 24052006
Ma ženo,briga te.To je tvoja mama i tvoja dijete.Moja svekrva isto ne čuva Niku,čak ni sada kad trebam više mirovati zbog posteljice,ni jednom se nije ni ponudila da provede s njom bar pol sata.Živimo u istom dvorištu,i dođe mi mama pomoći,ili ja NIku odvezem k njoj.Zboli me tko će što reći.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Lulu će dobiti društvo...
26.2.2010 22:23:10   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: ninolina

a gle ti najbolje znaš kako ti je iako moraš misliti na sebe i bebu, ja osobno bi zvala mamu da bude samnom a to kaj se ona ustručava bi ju brzo prošlo




To sam joj i ja rekla...
Javljam se utorak sa vjestima kad dodjem doma

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Lulu će dobiti društvo...
26.2.2010 22:24:27   
ninolina
To sam joj i ja rekla...
Javljam se utorak sa vjestima kad dodjem doma

možda joj je bed zbog tvog muža onda se drže fine ali sad bi bile same... svakako javi


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Lulu će dobiti društvo...
26.2.2010 22:28:13   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Ma ženo,briga te.To je tvoja mama i tvoja dijete.Moja svekrva isto ne čuva Niku,čak ni sada kad trebam više mirovati zbog posteljice,ni jednom se nije ni ponudila da provede s njom bar pol sata.Živimo u istom dvorištu,i dođe mi mama pomoći,ili ja NIku odvezem k njoj.Zboli me tko će što reći.



Mislla sam da samo ja imam takvu kokicu user posted image

Da mi je mama tu negdje, bez problema bih Luciju odvezla k njoj, ali 300km user posted image

K tome, mi gore nemamo svoju kuhinju ni kupatilo...sve moram dolje, pa je mami malo ipak bed, jer bi pratkički bila s ovom

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Lulu će dobiti društvo...
26.2.2010 23:21:51   
zaba
user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 156
   [Obrisani korisnik]
27.2.2010 8:01:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Wukovarka)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Lulu će dobiti društvo...
27.2.2010 8:47:13   
mišica 666
user posted image user posted image user posted image user posted image čuvaj se draga i nadam se da će sve biti dobro. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Lulu će dobiti društvo...
27.2.2010 9:57:42   
Nika 24052006

IZVORNA PORUKA: Wukovarka

IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Ma ženo,briga te.To je tvoja mama i tvoja dijete.Moja svekrva isto ne čuva Niku,čak ni sada kad trebam više mirovati zbog posteljice,ni jednom se nije ni ponudila da provede s njom bar pol sata.Živimo u istom dvorištu,i dođe mi mama pomoći,ili ja NIku odvezem k njoj.Zboli me tko će što reći.




O,da,nisi jedina koja ima čudakinjuuser posted image ...Mislim,razumijem i tvoju mamu,bilo bi joj teško provoditi dane sa tvojom sveki,kad je sitacija takva...Pa kad ti već nema muža,spakiraj sebe i Lulu,i put Vinkovci.Osjećat ćete se svi bolje,posebno ti,i psihički ćeš biti puno rasterećenija,a to puno znači onda i za fizičko zdravlje...Sretno ti.
Mislla sam da samo ja imam takvu kokicu user posted image

Da mi je mama tu negdje, bez problema bih Luciju odvezla k njoj, ali 300km user posted image

K tome, mi gore nemamo svoju kuhinju ni kupatilo...sve moram dolje, pa je mami malo ipak bed, jer bi pratkički bila s ovom




_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Lulu će dobiti društvo...
27.2.2010 12:45:13   
Anoniman
Draga moja, posle tog pregleda na kom ce sve biti ok u to sam sigurna, lepo se pokupi i kod mame...ima i tamo ginekologa, i ko da ti prati trudnocu, pa jedan-dva pregleda (sad kad su na svake 4 nedelje) u Vinkovcima ti nece skoditi, nema razloga da ne odes. Tako sam i ja do 3. meseca bila u Bg-u, pa do 6og u Splitu, pa 7 i pola 8og u Bg, i na kraju opet u Splitu gde sam se i porodila user posted image sad kad gledam na taj period sve bih dala samo da sam mogla da budem sa svojima i da uzivam u trudnocu, nazalost nisam imala tu priliku. I pre nego sto sam se porodila bila je mogucnost da nam stan nece biti gotov i da cemo morati da ostanemo kod njegovih u stanu od 60 kvadrata, i ja sam i tad rekla da ce meni moja mama doci da mi pomogne, iako me je svekrva popreko pogledala bilo me je bas briga.Srecom do toga nije doslo.user posted image i prvih mesec dana su mi bili mama i tata, u nasem stanu naravno, ali njoj ni to nije bilo pravo, cak me pitala onako zacudjeno zasto mi tata dolazi. Pa zato sto je to njegova prva unuka i zeli da je vidi!! misli na sebe i svoje potrebeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
  Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Lulu će dobiti društvo...
27.2.2010 13:26:46   
Ninaa
Draga drži se i nadam se da će sve biti ok! Mislim da bi najbolje bilo da odeš kod mame ak ti nema i tm jel će te mama paziti i maziti, a ova doma te samo zaheb.........................Pusa i nek sve bude ok!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Lulu će dobiti društvo...
27.2.2010 16:07:03   
daniela 31
user posted image user posted image user posted image , drži se.

_____________________________

Tara,11.02.2009.
Naša najveća ljubav
Imamo 13 zuba

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Lulu će dobiti društvo...
27.2.2010 17:30:53   
Anoniman
user posted image user posted image
napravi sve da olakšaš sebi, ne brini za druge, jer nisu trudni - sad si TI na prvom mjestu!

(Odgovor članu daniela 31)
  Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Lulu će dobiti društvo...
28.2.2010 21:59:48   
buduća mamica
Wuki i ja sam tek sada skužila...draga vjerujem da će sve biti u redu i slažem se s curama..trk k mami...dobro će ti doći user posted image user posted image user posted image user posted image i ja odem kod mame dok je mm na terenu a ti bi svakako trebala

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Lulu će dobiti društvo...
28.2.2010 22:46:07   
anuska08
Držimo fige da sve prođe super!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Lulu će dobiti društvo...
2.3.2010 14:42:34   
Wukovarka
Eto mene doma user posted image

Napravili mi sve pretrage, sve ok, cista je 3,5 cm...nije opsanost za bebolinu, ali da ne dovidom trbuh u pretjeranu napetost.

Tlak mi danas i više nego super, 110/60...tako da nije bilo potrebe za daljnjim pregledima. Kaže doktor...brzo svojoj princezi doma user posted image

Na ultrazvuku sve super, živahna bebica, malo većih mjerica.
Posteljica sprijeda i u fundusu user posted image

A bebolina?  user posted image
Da vam kažem? Ili da vas držim u neizvjesnosti? user posted image




(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Lulu će dobiti društvo...
2.3.2010 14:44:56   
pepeljuga
ma bitno da je sve okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ajme reci,nemoj nas drzati u neizvjesnostiuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Lulu će dobiti društvo...
2.3.2010 14:45:16   
ejmama
Glavno da je sve OK, sad se pazi što više možeš. Reci namuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Lulu će dobiti društvo...
2.3.2010 14:45:23   
maja
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ma bitno da je sve okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ajme reci,nemoj nas drzati u neizvjesnostiuser posted image



ajde, reci više hahah

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Lulu će dobiti društvo...
2.3.2010 14:47:08   
lee
super, samo da je sve uredu sa  bebicom.user posted image user posted image i ja sam znatiželjna.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Lulu će dobiti društvo...
2.3.2010 14:48:47   
gljiva
glavno da je sve okuser posted image  user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Lulu će dobiti društvo...
2.3.2010 14:50:26   
ninolina
bravo, bravo
a reci nemoj nas zezati, jel cura????


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Lulu će dobiti društvo...
2.3.2010 14:51:29   
pepeljuga
ajde vise gukniuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Lulu će dobiti društvo...
2.3.2010 14:52:57   
ninolina
he he  jesmo nestrpljive idemo anketa cura ili dečkouser posted image user posted image
curicauser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Lulu će dobiti društvo...
2.3.2010 14:53:13   
Wukovarka
user posted image user posted image user posted image   nestrpljivice

Još jedna princesita user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!