|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smanjujemo meso
14.10.2009 10:35:41   
ejmama
Mi ne jedemo svaki dan meso, ali ne iz razloga koje si ti navela Ane nego jednostavno da imamo raznolikost. Pokušavamo jesti umjereno i jedino što se trudim je da izbjegavam frigano. Što se tiče povrća ja smatram da ni ono nije dobro iako smo imali nešto u vrtu.
upravo iz razloga što je već to kupljeno sijeme izmodificirano mislim da danas ne možemo jesti skroz zdravo kao i naše bake.

< Poruku je uredio ejmama -- 14.10.2009 10:36:41 >


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Smanjujemo meso
14.10.2009 13:01:09   
anne
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: anne

Već mjesecima razmišljamo kako je sulud ovaj svijet.
Za uzgoj kg mesa treba ti 10x više prostora nego za uzgoj kg povrća, zagađenje, loši uvjeti u kojima se životinje drže i kakvoća kupovnog mesa...
Sve to nas je dovelo do toga da ga probamo smanjiti na 2-3x tjedno.
Za sad nam ide super - rižota, variva, musake, mahunarke...

Što mislite o tome?




Ne,zapravo je pitanje bilo:što mislite o smanjivanju konzumacije mesa zbog cijene,zagađenja i nehumanih i nehigijenskih uvjeta u kojima se životinje uzgajaju,a ne koliko puta tjedno je dovoljno jesti meso? 


Ne, to nas je navelo na razmišljanje da previše mesa jedemo.
Pitanje je ipak bilo koliko ga puta tjedno jesti.
Možda sam se krivo izrazila.user posted image

< Poruku je uredio anne -- 14.10.2009 13:02:16 >


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Smanjujemo meso
14.10.2009 14:16:38   
Kika83
Da, istina da čete uštedjeti. Ja i mm kad smo bili na zdravoj prehrani poprilično smo uštedjeli ali nažalost opet smo se vratili mesuuser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Smanjujemo meso
14.10.2009 14:18:53   
Kika83
soja: vecina nje je navodno genetsko modificirana..



Ovo nije istina. Imaš neke proizvode koji jesu ali rijetko se nađe na tržištu

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Smanjujemo meso
14.10.2009 15:57:21   
lueman
ja ću priznati da mi svi u kući volimo meseko, al se trudimo pojesti varivo(bez mesa) 2x tjedno, ribu 2x tjedno i dva dana se švercamo na pizzu ili čevape tko što voli. nedjeljom imamo neku kombinaciju jer se onda i malo više pojede, znači meseko i ribica ili neki roštilj pa hrpa salate. al ne bih mogla bez mesa. i iz osobnog iskustva moram reći, iako ovo nije tema, poznanica je vegetarijanka i svoje dijete tak hrani i meni osobno se to uopće ne sviđa.moje skromno razmišljanjeuser posted image i još bih dodala da mi soja ne može zamjeniti meso, a i s 10 godina mi je bila utvrđena neka alergija na te neke piuser posted image rije koje su unutra- tak da soja by,by

< Poruku je uredio lueman -- 14.10.2009 15:59:19 >


_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Smanjujemo meso
14.10.2009 17:47:05   
FIONA
iskreno, ja ni povrtnu juhu ne skuham bez komada mesa...variva ili bilo kaj sve mi ima mesa...ja jednostavno uživam u svakom zalogaju...salatu ne jedem, krumpir bi mogla svaki dan ali meso je zakon!

Tko voli zelenjavu svaka čast eehheehhehhehehhe....uostalom vidi se po meni kaj ne!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Smanjujemo meso
14.10.2009 17:49:20   
Marta j
IZVORNA PORUKA: FIONA

iskreno, ja ni povrtnu juhu ne skuham bez komada mesa...variva ili bilo kaj sve mi ima mesa...ja jednostavno uživam u svakom zalogaju...salatu ne jedem, krumpir bi mogla svaki dan ali meso je zakon!

Tko voli zelenjavu svaka čast eehheehhehhehehhe....uostalom vidi se po meni kaj ne!!!user posted image user posted image user posted image



Tako kod mene slicno samo ja jedem dosta salate i povrca al moram biti i meseko uz touser posted image



_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!