|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Autosjedalica?
15.9.2011 13:49:08   
mariola
Nema ni od mene pomoći, mi imamo maxi cosi tobi.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Autosjedalica?
15.9.2011 14:10:10   
anaxx
mi smo kad se G rodio baš kupovali auto tako da smo prvu (jaje) autosjedalicu dobili od Mazde, baš njihovu, drugu smo kupili maxicosi i super zadovoljni, spušta se u ležeći položaj i udobna je... obje su koristili i G i T, za G smo pred 6-7 mjeseci kupili novu, za velike dečke (ne znam za koliko kila, treću po redu user posted image ), marka Nania... nije bila skupa, ali izgleda sasvim solidno, G se sviđala, a s obzirom da on ima već skoro 5 godina mislim da je ok.

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Autosjedalica?
16.9.2011 9:25:54   
turići
hvala vam cure

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Autosjedalica?
8.2.2013 13:43:25   
Sunshine28
evo i ja dosla u fazu odabira as, imamo jaje, necemo jos dugo pa rekoh da vidim sa mislite o mom odabiru...
uglavnom, imamo 3u1 Cam kolica/as i jako sam zadovoljna pa sam mislila od Cam-a uzeti i as, ova mi se cini da ima sve sto mi treba pa me zanima sto mislite:

http://www.magicbaby.hr/autosjedalice-hr/cam-gara.html

naravno, ako netko ima bolji prijedlog neka predlozi!


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu turići)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Autosjedalica?
8.2.2013 15:02:24   
plavka
I mm je frik po pitanju auti i sigurnosti u njima tako da smo mi kupili za našu princezu autosjedalicu od 9-36 kg. od Britax-Romer Evolva 1-2-3 i super smo zadovoljni sa njom!!!
evo ovako izgleda samo što je naša crvena:
http://www.tintilinic.hr/hr/katalog/detaljan_prikaz_proizvoda/r%C3%B6mer_evolva_123_djecje_auto_sjedalo_leon-428/kat-42

< Poruku je uredio plavka -- 8.2.2013 15:03:51 >


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Autosjedalica?
8.2.2013 16:47:14   
cuba
Sunshine, AS jako lijepo izgleda samo pogledaj ocjene na crash testovima, to ti je ipak najbitnije kod odabira AS.
Kao najbolje marke zadnjih nekoliko godina kotiraju: Romer, Recaro, Maxi cosi, Kiddy care.
Mi imamo Maxi cosi Tobi (9-18kg) i prezadovoljni smo sa njom. Toliko je čvrsta i stabilna u autu, ocjene na testovima isto super i nakon 2god što se R u njoj vozi je kao nova.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Autosjedalica?
8.2.2013 17:20:20   
Sunshine28
ne mogu naci nigdje niti jedan crash test bilo koje cam as pa sam zato i pitala ovdje...

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Autosjedalica?
8.2.2013 17:26:03   
LorVer
Sany, ja sam ti sve testove proucila, i potpisujem sto je napisala Cuba.
Po njemackm testovima sigurnosti najbolja je ona sjedalica koja ma napred dodatak jer jedino ona stiti kod frontalnog sudara.
Mi imamo kod cura Kidy pro i pre zadovoljni smo, i jednostavno je djete vezati u njoj.

_____________________________

Sterne fallen nicht von Himmel,
sie werden geboren

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Autosjedalica?
8.2.2013 18:49:07   
BubaEma
Mi smo kupili maxi cosi Tobi, i tad je ona bila najsigurnija na tržištu. Koristile su ju dvije djevojčice.. Ima pet položaja, naslon za glavu raste zajedno s djetetom. Ti položaji su odlični dok je beba mala, od 8 mjeseci do godine i pol da se može dosta spustiti kad beba zaspe. Remeni su super, fiksiraju se jednim potezom , a sve i da dijete stisne kopču za otključavanje ne može maknuti pojase dok se donji dio(onaj među nogicama) ne povuće prema dolje... Svi naši prijatelji su kupili istu... Čula sam od stučnih osoba, da sjedalica u jako velkom rasponu od 9-36 kg, nikad nije dovoljno sigurna za malu djecu.. Uglavnom, mi našu prodajemo..tu je na forumu i oglasniku..sretno s kupovinom!user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Autosjedalica?
8.2.2013 20:00:55   
BUMBI
Mi smo za D isto imalu Maxi cosi,a i sad smo mu kupili onu vecu Maxi cosi air protect i zadovoljni smouser posted image
I braco ce tu koristiti.
Iako mislim da ti jos moze biti u jajetu.Mi smo D kupili tu vecu s nekih 10 mj

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BubaEma)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Autosjedalica?
12.3.2013 8:42:57   
snowwhite
u pošetku smo imali PPprimo vitagio sa bazom,idealna sjedalica,švrsta,sa dodatnim zračnim jastucima i naslonima da bebici ne pada glava
nakot toga smo uzeli palas 9-36 i sad planiramo kupiti još jednu tavu

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Autosjedalica?
12.3.2013 8:53:32   
Keekeelee
Mi imamo Cybex jaje,a uzet ćemo Cybex Pallas 2 fix za kasnije. Ona je od 9-36kg. Cybex jako dobro prolazi na crash testovima.

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Autosjedalica?
12.3.2013 8:57:32   
seraphyme
imamo maxi cosi jaje u kojem se i micek vozio i još jedno dijete, a miceku kupili od ferrarija 9-18 i super je. jako udobna i mekana, nije preskupa. sad kad pomislim, najbolje su one od 0-36 mj

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Keekeelee)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Autosjedalica?
12.3.2013 9:06:49   
snowwhite

IZVORNA PORUKA: Keekeelee

Mi imamo Cybex jaje,a uzet ćemo Cybex Pallas 2 fix za kasnije. Ona je od 9-36kg. Cybex jako dobro prolazi na crash testovima.


stvarno je super ja sam oduševljena

(Odgovor članu Keekeelee)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Autosjedalica?
12.3.2013 9:07:44   
snowwhite
IZVORNA PORUKA: snowwhite


IZVORNA PORUKA: Keekeelee

Mi imamo Cybex jaje,a uzet ćemo Cybex Pallas 2 fix za kasnije. Ona je od 9-36kg. Cybex jako dobro prolazi na crash testovima.


stvarno je super ja sam oduševljena


pazi kad je na akciji,mi uzeli u slo za 1200 kn na akciji

< Poruku je uredio snowwhite -- 12.3.2013 9:08:29 >

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!