|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnoća i udaja
12.3.2013 12:33:54   
Tina 21
Jeste li se vi udavale crkveno ili kod matičara po saznanju da ste trudne ili ste ipak pričekale da se beba rodi? Ili ste se prvo udale,pa onda trudnoća? Ja sam jedna od onih koja je željela trudnocu,ali se još nisam udala..jeli to sramota? Ili ipak ne? Meni je dobro tako,naravno da se mislim udati,ali bih voljela da to bude kako spada,ne nabrzinu. user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trudnoća i udaja
12.3.2013 12:36:46   
Tanjica Tanja
Nije sramota, sramota je živjeti u lošem braku samo zbog djetetauser posted image  Ja sam se udala pa smo nakon 3 god dobili bebicu.

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trudnoća i udaja
12.3.2013 12:39:10   
snowwhite
mi smo sve kaparili godinu dana ranije i onda u međuvremenu odlučili da bi bebicu pa sam na svadbi bila 4 mj trudna :-D
i nije me sram iako su nas pitali zašto nismo čekali do poslije vjenčanja: zašto? zato što nismo htjeli

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trudnoća i udaja
12.3.2013 12:39:37   
cuba
Prvo smo planirali vjenčanje pa onda trudnoću. Ali smo tijekom organizacije vjenčanja krenuli i na bebicu pa "ako se uhvati ali neće sigurno odmah" i bome se uhvatila iz prvog pokušajauser posted image Tako da sam na vjenčanju ipak bila trudna 2,5mjuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trudnoća i udaja
12.3.2013 12:39:52   
Afrodita83
Željeli smo bebu i ostala sam trudna, dosta brzo hvala bogu! Vjenčanje nam je onda kao i sada bilo u drugom planu, smatram da trudnoća nije razlog za brak, ta vremena su davno prošla. Imat čemo vjenčanje kad se beba rodi, sad mi nije ni na kraj pameti tako nešto. Uostalom, sklapanje braka je ugovor koji se vrlo lako raskida i danas više nema značenje koje je imao prije. Ako nekog voliš i hočeš s njim zasnovat obitelj brak po meni nije uvjet. Moje vjenčanje će biti jedna velika fešta i veselje, čisto da se ljudi skupe i proslavimo svi zajedno.

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Trudnoća i udaja
12.3.2013 12:42:42   
Tina 21
Slažem se sa Vama...oboje smo mladi 21/22god..bebica zdrava i vesela. Hocu se udat jednog dana,ai neda mi se sad baviti pripremama i svim tim..ugodno se osjecam i nije me sram.

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Trudnoća i udaja
12.3.2013 12:45:27   
Afrodita83
Oprosti, a čega bi te trebalo biti sram??? Uživaj u životu i djetetu, ovo uvijek stigneš, a izvanbračna zajednica je i tako u svemu izjednačena s bračnom tako da....nemoj se s tim uopće opterečivati i pusti selo neko priča user posted image

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Trudnoća i udaja
12.3.2013 12:45:33   
snowwhite
nikad nije sramota voljeti se i stvarati obitelj

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Trudnoća i udaja
12.3.2013 12:47:53   
vandax
Papir je manje važan. kako bi moj prijatelj rekao bitno je zdravlje.

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Trudnoća i udaja
12.3.2013 12:52:52   
snowwhite
samo što je kod nas još uvijek konzeervativno društvo i stav da moraš bid udat dok se dijete ne rodi

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Trudnoća i udaja
12.3.2013 13:03:05   
monstrum
Samo uživajte i nemojte se zamarati nepotrebnim stvarima...

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Trudnoća i udaja
12.3.2013 13:06:44   
Afrodita83
Bit će ti onako kako si sama u glavi posložiš...Nebitni ljudi nebitne priče-kroz jedno uho nutra, kroz drugo van, ja sam davno prestala slušati savjete dežurnih dušebrižnika.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Trudnoća i udaja
12.3.2013 13:26:58   
snowwhite
a i da je sve po "propisima" kaj bi babe radile bez trač tema.....već ćete vi odlučiti kojim ćete redom

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!