|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 14:45:55   
ninolina
bravo za tebe i tm, petrica je premedena

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 14:54:57   
Sagem
a sad i ja cmoljim... pa stvarno ne znam što mi je ovih dana user posted image
Čestitam još jednom... user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 15:04:36   
Anoniman
rasplakala si me kao malo dete, to je pozitivno naravno!! user posted image tako mi je drago sto je sve proslo super, uzivajte draga sada user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Kika83)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 15:07:27   
mrkvač
Prekrasno si to sve napisala tako da su mi suze same potekle!
Prisjetila sam se svojih poroda!!!!!!!!!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 15:08:04   
mariola
I ja sam se sva rastopli. Predivno! A Petra je prelijepa. Ima i na koga user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Obrisani korisnik]
30.9.2009 15:31:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu m600)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 16:14:24   
lavica81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za sve vas

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 17:00:25   
Lady3
user posted image user posted image user posted image user posted image čestitam ti još jednom draga...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 17:03:09   
BruMa
Bravo za vas!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 17:07:42   
Ninaa
Prekrasna priča i vidiš da je sve prošlo dobro, jednostavno nema straha i znaš da druge nema. Petrica je prekrasna i bravo za sve vasuser posted image user posted image user posted image .
Moj je poslije rekao samo da znaš drugi put ću i pupčanu vrpcu prerezati ovaj put nisam bio spreman jel me babica iznenadila.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 18:39:57   
Viky
Prekrasno,draga.........

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 22:03:37   
BUMBIKA
A joj,draga prelijepo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 22:36:55   
dominik
user posted image user posted image user posted image user posted image jesi rekla hvala teti za taj centimetaruser posted image  

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 22:37:38   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: dominik

user posted image user posted image user posted image user posted image jesi rekla hvala teti za taj centimetaruser posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 23:14:07   
Krky
Joj, kad čujem (pročitam) ovak lijepu priču, odmah bi još jednom po novo iskustvo, samo bez MM.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: moja porođajna priča :)
1.10.2009 19:17:41   
m600
IZVORNA PORUKA: dominik

user posted image user posted image user posted image user posted image jesi rekla hvala teti za taj centimetaruser posted image  


da,da i kupila joj cvijećeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: moja porođajna priča :)
4.10.2009 15:01:34   
uspavana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: moja porođajna priča :)
4.10.2009 18:18:49   
pikachu
m600, super priča... Već sam ti napisala da će sve tako proći i da ćeš se na kraju i šaliti na račun poroda user posted image ... Nadam se da ću i ja uskoro uhvatiti vremena da ispričam svoju porođajnu priču dok su mi detalji živo u sjećanju (iako sumnjam da ću tako brzo zaboraviti taj događajuser posted image )...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: moja porođajna priča :)
29.9.2010 14:51:12   
inesica
Prica iz osjecke bolnice…
Docekali smo termin. 05.09. je, oko 2h po noci, dakle, ovaj dan je tek poceo, a ja vec nekoliko puta posjetila WC. Ne bi bilo nista neuobicajeno da se radi o mokrenju, ipak sam na kraju trudnoce…medjutim, nekoliko puta javila se i trčkavica, pa se sjetih da sam tu na RR citala da je to jedan od simptoma pocetka poroda! Krasno  Nastavljam spavati do 4 ujutro, tada su poceti lagani bolovi tocno poput menstrualnih. Odlucila sam pricekati do jutra da vidim sto ce biti…budim muza oko 7h i velim „mislim da cemo danas u bolnicu“. U medjuvremenu je malo cesce pocelo boljeti (oko 5min.), ali se bol nije pojacala. Odlucili smo otici u bolnicu pa ako nas vrate kuci, nema veze…ionako nisam sigurna jel to to, prvi mi je put, bila sam otvorena 1 prst dan prije...Dorucak i pranje kose (za slucaj da ostanem u bolnici, sto se pokazalo jako pametno!). Dragi pjeva „rodilo se musko“, ja ga podsjecam da su rekli da je curica…kao da je znao, hehe… U bolnici smo oko 8h, sestra jako fina „duso ovo, srce ono…“. Nakon CTG-a slijedi pregled, doktor jako grub, pogotovo kod amnioskopije (mislim „kako cu tek porod izdrzati“) i kaze da je mali nalaz, 4 prsta otvorena, ali me ipak salje na 2. kat i neka me pripreme. MM i ja pokupimo stvari i mene vode u prostoriju gdje su obavili pripremu te popunili dokumente kod prijema…od neugode od tih „priprema“ sam se jedva sjetila datuma vjencanja . Salju me na set_nju u hodnik, i tu pocinje drama. Hodnik je spojen s radjaonom preko kuhinje u kojoj su doktori, sva su vrata otvorena…cujem zenu koja radja, stenje, na izmaku je snaga…ajme meni…i nakon 20 min. njenog mucenja, dolazi doktor i sestra i vicu na nju kako da se ponasa, ona ne slusa…vice da ne moze…ja sve cujem! Najezila sam se.
Nakon pola sata moje set_nje i slusanja horora u radjaoni, dolazi sestra i primjecuje „oooooo, ova trudnica dise“ (onako kako su nas na tecaju ucili) i salje me u radjaonu. Prikopcali me na CTG, stavili onu cjevcicu u ruku, zvali muza…“jako to sporo ide kod vas, ntrudovi nisu efikasni“ pa dali drip, pa nesto za omeksavanje grlica maternice, sto je ujedno i protiv bolova kao…e, onda je tek pocelo boljeti…ajde, moze se to sve izdrzati…medjutim dolazi dr. Grubijan i veli da ce malo „rucno“ prosiriti grlic, nek izdrzim 10 sekundi, jer to kod mene ide nesto sporo. TAJ DIO je bio najgori dio cijelog poroda. Nikad vise na to ne bih pristala! MM sav na iglama kad je vidio da me strasno boli, mislim da ga je htio odvalit po njuski. Trudovi pocinju tu oko 11h, ali podnosljivi…ja disem po skolski, i to mi stvarno pomaze. Probala sam i normalno disanje, ali je tako vise boljelo. Pitam sestru kad treba tiskati, ona objasnjava dok god mogu disati, da ne tiskam. Objasnjava mi „Trebala bi osjetiti jak nagon za tiskanjem (kao za kakanje, jelte), i tada treba poceti!“. Oko 13:30 pocinju jaki trudovi, disemo do 14:30 otprilike, tada vise nisam mogla disati kroz trud, tiskanje je pocelo bez moje volje. Neka bezobrazna sestra mi vice da ne tiskam na „zatvorena vrata“, umjesto da provjeri ta vrata!! A ja otvorena skroz! Dolazi andjeo od sestre jer ju je zvao muz (hvala Bogu nisam bila sama!), spusta donji dio stola i porodi me za 10 minuta. Sam porod nije bolio nista, nisam osjetila ni epiziotomiju, malo je par trenutaka peckalo i to je sve. Da nije onih trudova na kraju i onog groznog doktora, rekla bih da je bilo bolje nego sto sam ocekivala. Opet dolazi doktor (bio je na carskom) i kaze „ooo, pa vi ste vec gotovi“, daje neku injekciju koja me omamila i pocinje sivanje (koje sam osjetila). Bebicu su sredili i stavili mi ju na prsa, dojenje nije uspjelo, meni sumi u usima, svega se ne sjecam najbolje (mislim od one injekcije), pocinjem trkeljati ko luda, nemam pojma sto pricam…bebicu nose na odjel, usput se slika s bakom  a mene ostavljaju u hodniku s obitelji…osjecam se da mogu trcati, super mi je…jos uvijek trkeljam ko luda…nakon toga odvoze me u sobu. 6 h nema ustajanja, onda dolazi sestra i istusira me (jaaaako fina zenica), tko piski-za nagradu mu se skine ona plastika iz ruke. Dovoze bebicu i stavljaju ju na moj krevet, mucimo se s dojenjem…ja se ne smijem ustajati do sutra pa za sve zivo zivkam sestre. Trazim od MM da mi posalje sliku iz radjaone, ipak ga necu ga vidjeti do sutra, tu prvu noc spavao je u boksu da se oboje odmorimo. Ja medjutim uopce nisam spavala, jel od uzbudjenja ili lijekova, ne znam. Treba docekati sutra, ovdje imamo rooming in, pa svaka mama sama previja i doji bebu.
Jutro je, konacno nisam osamucena. Dovoze mi bebicu nakon kupanja, jedva sam cekala da ga vidim, jucer smo kratko bili zajedno, i ne sjecam se svega najbolje. Kad je mali misic otvorio svoje okice i znatizeljno poceo promatrao moje lice, shvatila sam da sam mama! Taj pogled necu nikada zaboraviti, bio je to emotivno najosjetljiviji trenutak u mom zivotu! Isti dan smo naucili dojenje i krenulo je na bolje…imam dvije super susjede u sobi…s jednom ostajem do zadnjeg dana i razmjenjujemo brojeve telefona…4. dan dosli smo doma, jedva sam docekala!



_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 44
   [Obrisani korisnik]
29.9.2010 15:04:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu inesica)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: moja porođajna priča :)
29.9.2010 15:20:28   
anonno17
predivna priča i sve naj naj od mene i moje obitelji. LJubi petricu!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: moja porođajna priča :)
29.9.2010 18:45:48   
lilia
Namučila si se ali ajde, imaš lijepog sinčića. Čestitam.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: moja porođajna priča :)
29.9.2010 18:53:25   
ribica1
Čestitke!!Hvala na priči!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: moja porođajna priča :)
29.9.2010 19:07:34   
Bablica
Bas lijepa priča! Čestitam mami i tati na sinčiću!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: moja porođajna priča :)
29.9.2010 22:07:36   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bablica)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!