|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U kojem porodilištu?
2.9.2008 12:13:35   
Mrvna
Vi gore s početka topica, zašto biste baš na Sv. Duh? Zbog rooming ina ili?

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: U kojem porodilištu?
2.9.2008 12:41:26   
koka
Ja sam i prvo i drugo  dijete rodila u RIječkom rodilištu, i sve naj naj imam za njihuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: U kojem porodilištu?
8.9.2008 21:23:44   
lelo
ja sam rodila u Merkuru i sve je bilo super jer mi je ginekolog bio dr. Podobnik,cijeli porod je bio sa mnom a ako je morao negdje otiči ostala je sestra Petra koja je bila jeziva.Smještaj je bio super nemam zamjerke iako čujem od prijateljica da Merkur više nije o.k. od kada nema dr. Podobnika.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: U kojem porodilištu?
20.9.2008 12:57:30   
Wukovarka
Po novom spremam se za Petrovu, jer je specijaliziranija za slučajeve poput moga..
Iskreno, ne znam kako je po bolnicama, pa mi to nije važno...samo da moja bebica bude dobro

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: U kojem porodilištu?
20.9.2008 20:06:43   
Krky
Ja ću po 3. put u Vinogradsku (s. Milosrdnica). Stvarno mogu reći da mi je tamo bilo zabavno, a bila sam dva tjedna u komadu.  osoblje je ok, ali  sestra Zila (dječja sestra) je netko ko se pamti čitav život. Žena je toliko predana svom poslu i toliko voli te bebane, stalno ih mazi i priča s njima, dijeli im pusice na rastanku, a imala sam prilike vidjeti da je žene pred mastitisom, usred noći znala doći masirati da malci mogu papati, imala sam je prilike vidjeti da se toliko trudi da uspijemo uspješno dojiti da bi se sva preznojila i bila očajna zajedno s nama; ujutro, prije nego bi joj smjena završila još bi nam iskuhavala izdajalice i donjela ih u zamotane pelenici. Baš se veselim što će moj novi malac ponovno njoj u ruke. Šteta, sama nije bila te sreće da može imati svoje.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: U kojem porodilištu?
23.9.2008 13:56:35   
didi86
ja sam obadvije cure rodila na sv.duhu prvi put srednja zalost imala sam 17g i drzali me za glupacu a ja se pripremila naveliko nisu me slusale sa jednom sam se babicom posvadala kada sam rekla da me tjera da tiskam rekla je da ce se baciti kroz prozor ako stisnem na sta sam joj rekla da cu joj pomoci samo neka se makne od mene, sa drugom mi je bilo ok posto sam bila zadnja tu noc svi su navijali za mene i bilo je ljepse,a babica sa prvog poroda mi je mjenjala posteljinu. user posted image   jedino odlicno u bolnici prvi put bio dr.matijevic vodio mi je trudnocu pod kraj i bio je prekrasan za njega nisam bila balava trudnica kao za druge.user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!