|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: biokemijska trudnoća
19.5.2010 8:51:34   
ninolina
bembo micek....drži mi seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu neron)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: biokemijska trudnoća
20.5.2010 14:28:52   
bembo
Evo da vam javim da sam ok. Isplakala sam se, ali sad moram dalje. Na svu sreću prošlo je brzo i skoro pa bezbolno (fizički). Puno sam čitala iskustva drugih žena koje su to prošle a sada imaju zdrave bebe, to mi je puno pomoglo i dalo nadu za dalje. Danas sam išla kod privatnice na kontrolu, čisto da se uvjerim da je sve ok prošlo i da mogu mirne duše dalje. Pripremila sam hrpu pitanja za gin i onda sam nekako shvatila ono što si dugo ne želim priznati a to je da sam strašno opterećena bebom i stvarno se moram opustiti (iako mrzim tu riječ u kontekstu zatrudnjivanja jer ne znam kako to izvesti). S jedne strane stvarno želimo dijete, ali nismo sami toliko opterećeni time jer smo svjesni da nije bitno da li će beba doći za godinu ili dvije. Zapravo mi najveću nervozu čine drugi kad me pitaju IIIIIIIIII??????????? Kada ćete vi? Šta čekate? Oči bi iskopala najrađe u tom trenutku, i tada koliko god se nas dvoje zezali s "pravljenjem" bebe u mene uđe nemir i nervoza i strah da zašto svi imaju a mi nemamo, toliko se trudimo a ništa. Kako da se opustim? kako da ne gledam kada su mi plodni dani? kako da otkačim bezbzirne i bezobrazne znatiželjnike? JOoooj, a znam da moram, jer tek onda kada sam se opustila bar je došlo do oplodnje, a prije toga mjesecima ništa.Nemojte se ljutiti što sam si dala malo oduška, znam da me vi ovdje najbolje razumijete.I dalje mislim da mi je najbolje da se jedno vrijeme maknem od svih tema o trudnoći i zatrudnjivanju, bebama i sl., da izbrišem sve interneteske stranice na tu temu i nađem si neku drugu zanimaciju, prije nego izludim samu sebe.Veliko vam hvala na podršci i iskreno se nadam da ću vam se uskoro pridružiti ponovno, i to sa lijepom vješću! Pusa svima!

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: biokemijska trudnoća
20.5.2010 14:39:41   
mala pcelica
bembo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: biokemijska trudnoća
20.5.2010 14:45:59   
maja
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

bembo user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

a one bezobraznike po kratkom postupku draga, pa će umrijet od neugode

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 29
   [Obrisani korisnik]
20.5.2010 15:14:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: biokemijska trudnoća
21.5.2010 11:43:20   
Tsmee
Drži se bembo!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!