|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:37:33   
Lola88
IZVORNA PORUKA: m600

IZVORNA PORUKA: Duve

m600 žao mi je zbog situacije...i ja se ukočim često kad se legnem kod gin. na stol, al kod samog poroda tj. kad budeš u bolnici pod trudovima ništa od toga nećeš osjetiti..


nadam se da će me uhvatiti trudovi a ne pući vodenjak
nadam se da će biti tako jaki da ću sve zvijezde vidjeti...samo da ne vidim ginekologa s prstimauser posted image



To ti i ja želim od sveg srcauser posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:38:43   
ZVRK
m600 nečeš vidjeti ginekologa i ''prstiće''jako puno ako ideš ŠTO KASNIJEEEEEE.
ja sam došla i kada me ''teta''htijela pregladati samo mi je pomakla''dole usnice''i rekla---još 1-2mitute i rodili bi u autu.kako bi muž bio sretan onda..
računaj da sam krenula za rodilište koje je udaljeno barem pola sata ''dobre''vožnje.
iso me bilo malo frka jer sam dan prije otpuštena iz bolnice ali sada se samo smješkam i svima kažem da želim da im porod bude kao i moj.


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:39:54   
m600
IZVORNA PORUKA: Lola88

Draga m600,
ja sad imam ginekologicu (mislila sam da će tako biti lakše), a opet, objasnila sam joj cijelu situaciju.
I mene brine da kad dođem u bolnicu, nje ne bude tamo, a drugima niti ne pomišljam objašnjavati.
Ali zato sam več sada samo fokusirana na svog anđela. I to mi daje snagu.
Moraš (znam kako je to strašno teško), sve negativno izbaciti iz glave i misliti samo na svoju Petricu.




tebe stalno pregledava tvoja ginekologica ali mene svaki put drugi doktor....
zadnji put me raskrvarila na pregledu..ispao mi je ogroman grumen krvi i teklo je iz mene cijeli dan...nisam se mogla smiriti koliko sam vrištala...jače je to od mene...user posted image
mrzim sebe jer ne mogu preći preko toga ali stvarno mi je jako jako jako teškouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:40:33   
Lola88
Eto m600! Točno će takav porod biti i tvoj i moj. Vidjet ćeš.


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:40:43   
m600
IZVORNA PORUKA: Lola88

IZVORNA PORUKA: m600

IZVORNA PORUKA: Duve

m600 žao mi je zbog situacije...i ja se ukočim često kad se legnem kod gin. na stol, al kod samog poroda tj. kad budeš u bolnici pod trudovima ništa od toga nećeš osjetiti..


nadam se da će me uhvatiti trudovi a ne pući vodenjak
nadam se da će biti tako jaki da ću sve zvijezde vidjeti...samo da ne vidim ginekologa s prstimauser posted image



To ti i ja želim od sveg srcauser posted image



i ja tebiuser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:41:48   
Duve
Ma budeš vidjela kad sve to prođeš...bez obzira na ovaj razumljiv strah od pregleda...Ja sam uvijek razmišljala joj nema šanse da bi ja dala da me netko uopće gleda osim dr. na porodu... A na kraju sam imala 3 studenta il šta su već koji su dolazili i učili se na meni...bilo mi je tako svejedno i ko je tamo i šta mi rade jer su me šorali trudovi...još sam ih stalno žicala: "Daj namoči mi gazu"... Neke scene su mi poslije bile smješne user posted image ...Makar su mi sad već malo manje smješne kako mi se bliži drugi put user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:43:10   
Lola88
I meni su mnoge žene rekle-budi doma što duže kad krenu trudovi.
Kolegica s posla poput Zvrka bila doma sve dok intervali između trudova nisu bili 5 minuta.
Skoro se porodila u autu.
Znači, fino doma, i tek pred kraj, trk u bolnicu i time čemo izbječi mrcvarenje u bolnici.

(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:44:44   
Duve
Da to štima ako trudovi krenu doma...ovog puta se nadam da će kod mene tak i biti..

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:44:54   
m600
nadam se da će krenuti tako... i meni i tebi
žao mi je zbog tvoga iskustvauser posted image
tužne su nam priče i nadam se da ćemo preboliti te naše strahove od pregleda.... user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:47:29   
nancy
IZVORNA PORUKA: Duve

Ma budeš vidjela kad sve to prođeš...bez obzira na ovaj razumljiv strah od pregleda...Ja sam uvijek razmišljala joj nema šanse da bi ja dala da me netko uopće gleda osim dr. na porodu... A na kraju sam imala 3 studenta il šta su već koji su dolazili i učili se na meni...bilo mi je tako svejedno i ko je tamo i šta mi rade jer su me šorali trudovi...još sam ih stalno žicala: "Daj namoči mi gazu"... Neke scene su mi poslije bile smješne user posted image ...Makar su mi sad već malo manje smješne kako mi se bliži drugi put user posted image


i "na meni " su se naucnici vjezbaliuser posted image user posted image
bila je jedna zenskica koja mi je isla napravit unutarnji uzv i nikako mi nije mogla pogodit "rupicu".!!
bode ona i bode.i napokon kad i uđe nakon par sek joj opet ispadne.ajoooooj mozete zamislit


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:48:03   
Lola88
IZVORNA PORUKA: m600

nadam se da će krenuti tako... i meni i tebi
žao mi je zbog tvoga iskustvauser posted image
tužne su nam priče i nadam se da ćemo preboliti te naše strahove od pregleda.... user posted image user posted image



Draga moja, ako smo ta ružna iskustva preživjele, tko nam šta može???????
Jače smo od bilo čega i kogauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:48:42   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Lola88

Znači, fino doma, i tek pred kraj, trk u bolnicu i time čemo izbječi mrcvarenje u bolnici.


user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:49:12   
Duve
Mene je curička pregledala kad sam bila u trudu i 7cm već otvorena...mogla je gurnut dole šta je god htjela i nebi osjetila user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:53:00   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Lola88





Draga moja, ako smo ta ružna iskustva preživjele, tko nam šta može???????
Jače smo od bilo čega i kogauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


potpisujemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:57:44   
angelica
ja vam želim da dobijete trudove a ne da vam pukne vodenjak. Meni je otišao vodenjak i kaže doktor da je to početak poroda i da moram odmah u bolnicu. U rađaonu me stavili 8 sati nakon što je pukao i bila sam o tvorena 1,5 prst. Stavili me na drip pomoću kojeg se također nisam otvarala već su me oni širili u trudovima i tako još 8 sati. E nakon toga je došao na red carski.
Znam da je frka, ali vjerujte ako sam ja preživila moj 2u1 porod i vi ćete. Odnosno s tim sam htjela reći da će naravno sve biti u redu i da ćete vrlo brzo zaboraviti na sve bolove kada primite svoje bebače.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 14:48:21   
m600
hvala vam svima na podršci i molim vas da me ne gledate drukčije zbog toga...user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu angelica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 15:01:59   
Ninaa
Cure žao mi je zbog vašeg ružnog iskustva. Vjerujte nije tak strašno, boli ali izdrži se. Mene je najviše bolio trbuh od trudova, a kak sam ležala na lijevi bok uopće nisam vidjela kaj dolje rade,a ni osjetila. Bušili su mi vodenjak, stavljali kateter za mokraću, masirala me dolje, a ja to nisam ni skužila. Ja sam se u 9 ušetala u rađaonu, rekla mi da nema šanse da rodim prije pola tri. U 11 sam viknula babicu da ću roditi da me pogleda, ona se nasmijala i kad je pogledala viknula je porod, a postala sam mama u 11,34.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 15:03:55   
m600
IZVORNA PORUKA: martina ks

Cure žao mi je zbog vašeg ružnog iskustva. Vjerujte nije tak strašno, boli ali izdrži se. Mene je najviše bolio trbuh od trudova, a kak sam ležala na lijevi bok uopće nisam vidjela kaj dolje rade,a ni osjetila. Bušili su mi vodenjak, stavljali kateter za mokraću, masirala me dolje, a ja to nisam ni skužila. Ja sam se u 9 ušetala u rađaonu, rekla mi da nema šanse da rodim prije pola tri. U 11 sam viknula babicu da ću roditi da me pogleda, ona se nasmijala i kad je pogledala viknula je porod, a postala sam mama u 11,34.


lijepa priča i jako ohrabrujućauser posted image user posted image user posted image
hvala martina


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 15:07:53   
Ninaa
nije mi se dalo sve pisati imaš moju porođajnu priču na razgovori o očekivanju djeteta pod temom Katarina pa ak ti se čita.............. Uglavnom poslije su me u rodilištu zezali da sam ja ta koja je prvi put rodila za 2,5 sati.user posted image  Želim ti porod kao što je bio moj

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 19:55:17   
Lola88
Pozdrav svima!  :)

Bila sam na pregledu, moja ginekologica se oprostila od mene, rekla da se vidimo 6 tjedana nakon poroda, dala mi je uputnicu za kontrolu plodne vode za 25.09., ali i uputnicu za rodilište jer kako veli da neću biti u komadu do 25.09.
Cervix je potpuno izravnat, a bebina glavica potpuno nisko smještena u zdjelici. Kao da je to znak da se broje dani do poroda!!!!! :) :) :) :) :)
Sad samo neka pričeka 23.09.pa da bude "vaga" :)

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 20:20:00   
ZVRK
bokić lola.drago mi je da si tu i da si smirenauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 20:26:00   
Lola88
Jesamuser posted image user posted image user posted image user posted image Sretna i smirenauser posted image user posted image user posted image
Sad samo čekam svog anđelauser posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 20:27:26   
natalijax
sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drzi se

(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 20:31:41   
Lola88
Hvala cure user posted image user posted image user posted image user posted image
Nemam riječi da vam se zahvalim

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 20:31:54   
lavica81
lola sretnouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!