|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: AIH-inseminacija
24.9.2009 0:06:18   
Kika83
IZVORNA PORUKA: ivana11

To ti je privatna poliklinika, rodilište na sv. Duhu u Zagrebu.


Čuj čim je privatno onda je normalno da se tako odnose prema pacijentici. Zato je meni bilo čudno kako stalno ideš na neke kontrole jer mislim da to nije običaj da rade. Ali super da je tako.user posted image
Jesi baš iz Zagreba? Smijem pitat koliko imaš god i koliko radite dugo na bebi?

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: AIH-inseminacija
24.9.2009 0:14:51   
ivana11
Da, živim u Zagrebu, imam 27 godina i na bebici radimo već dosta dugo, zadnje 2 godine se uopće ne pazimo, a onako aktivno, da pazim na plodne dane godinu i pol. MM ima lošiji spermiogram, u 2 mj je imao 46 mil. spermija, samo malo manju pokretljivost, a sada mu se nalaz pogoršao na 23 mil. i 4 mil pokretnih. doktor kaže potreban je samo jedan, ali on nikako da se primi, kakav problem vi imate i koliko si ti stara. pretpostavljam 83 godište

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: AIH-inseminacija
24.9.2009 0:22:01   
Kika83
IZVORNA PORUKA: ivana11

Da, živim u Zagrebu, imam 27 godina i na bebici radimo već dosta dugo, zadnje 2 godine se uopće ne pazimo, a onako aktivno, da pazim na plodne dane godinu i pol. MM ima lošiji spermiogram, u 2 mj je imao 46 mil. spermija, samo malo manju pokretljivost, a sada mu se nalaz pogoršao na 23 mil. i 4 mil pokretnih. doktor kaže potreban je samo jedan, ali on nikako da se primi, kakav problem vi imate i koliko si ti stara. pretpostavljam 83 godište


Da, ja imam 26. Mi više od 2g, 6mj bez doktora a ostalo vrijeme po bolnicama, terapijama i več mi je pun k... svega
Ja ti imam pcos, začepljen lijevi jajovod, navodnu endometriozu i povišen prolaktin(možda). Inače nemam ovulacije i neredovite menge. A mm prije 2g imao super spermiće, sad nešto slabiji.
U 5mj bila na laparoskopiji i sad se nešto reguliralo i zato sam bila na ins, jer smo dobili prirodno jedan folikul. Zadnju ins sam imala prije godinu dana jer nikako da se cista riješim, stalno su dolazile i odlazile i nisam zbog njih mogla u postupak.

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: AIH-inseminacija
24.9.2009 0:28:17   
ivana11
Čudim se da nisi s ničim stimulirana, pošto nemaš redovite ovulacije, ja ih imam pa svejedno me je doktor malo stimulirao da proizvedem više jajašacatako da mi šansa za oplodnju bude veća. Da li si razmišljala o IVF-u. Ja jesam jer ako inseminacija ne uspije od prve, druge meni je to bacanje vremena i novaca. Sa IVF-om su šanse puno bolje, a pogotovo ako tvoj suprug ima dobar spermiogram i još nema problema začepljenog jajovoda

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: AIH-inseminacija
24.9.2009 10:57:53   
Kika83
IZVORNA PORUKA: ivana11

Čudim se da nisi s ničim stimulirana, pošto nemaš redovite ovulacije, ja ih imam pa svejedno me je doktor malo stimulirao da proizvedem više jajašacatako da mi šansa za oplodnju bude veća. Da li si razmišljala o IVF-u. Ja jesam jer ako inseminacija ne uspije od prve, druge meni je to bacanje vremena i novaca. Sa IVF-om su šanse puno bolje, a pogotovo ako tvoj suprug ima dobar spermiogram i još nema problema začepljenog jajovoda



Nova si ovdje pa neznaš moju cijelu sitaciju. Ja inače pijem klomifen prije postupaka ali ovaj put sam samo išla na kontrolu nakon laparoskopije i nije bila u planu nikakva inseminacija, jednostavno iznenađenje i za mene i ginća.
Taj dan sam več imala veliki folikul i endometriji je bio super, zato smo se odlučili na inseminaciju.
Spermiogram nije baš dobar od mm ali nije niti tako loš. Već sam i napisala u prijašnjim postovima kad sam otvorila tu temu, da ako ova inseminacija nebude uspješna dogovoren je već IVF u 11mj(stimulirani) ako bude sve okuser posted image

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: AIH-inseminacija
24.9.2009 22:01:26   
ivana11
Evo da se i ja danas javim.
Zadnjih dva dana sam primjetila da sam malo pospana, izmjerila sam temperaturu po prvi put i 37 je. I dalje sam napuhana i imam pritisak u trbuhu, ništa strašno. Jedva čekam srijedu, da nešto saznam.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: AIH-inseminacija
25.9.2009 8:25:43   
Kika83
IZVORNA PORUKA: ivana11

Evo da se i ja danas javim.
Zadnjih dva dana sam primjetila da sam malo pospana, izmjerila sam temperaturu po prvi put i 37 je. I dalje sam napuhana i imam pritisak u trbuhu, ništa strašno. Jedva čekam srijedu, da nešto saznam.



Super, sretno u srijeduuser posted image
Kod mene izgleda opet ništa, ali nedam se ja. Jednom nam mora uspjeti...

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: AIH-inseminacija
25.9.2009 10:43:21   
ivana11
Kika, nema predaje, možda baš jesi trudna, sve je to još jako rano. Ja sve ove informacije dijelim sa vama da mi bude lakše, a što bude bude...Sretno!!!user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: AIH-inseminacija
27.9.2009 11:10:33   
Kika83
Ivana11 kakva je sitacija kod tebe? Imaš kakve simptome?
Ja ništa, niti u trbuhu, niti cice, baš ništauser posted image
Već sam se pomirila s time da nije niti ovaj put uspjelo i sad samo čekam da čim prije procurim i da mogu dalje.
Čekam s nestrpljenjem 11 mj za IVF/ICSI user posted image

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: AIH-inseminacija
27.9.2009 12:09:57   
tikica_69
Kad je testic?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: AIH-inseminacija
27.9.2009 12:25:57   
Kika83
Ja neznam. Ja bi već 1.10 ga radila ali mm mi neda, kaže da se držim dogovora s Vlašićem a ja nemam snage čekat više od deset dana.
Nadam se da ču procurit i prije nego ugledam još jedan - jer to više nemam snage gledatiuser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: AIH-inseminacija
27.9.2009 12:27:45   
tikica_69
Sva si mi napeta user posted image
Ma izdrzala budes ti to i daj boze da budes i nagradjena user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: AIH-inseminacija
27.9.2009 12:35:11   
Kika83
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Sva si mi napeta user posted image
Ma izdrzala budes ti to i daj boze da budes i nagradjena user posted image



Ne nadam se više i ne vjerujem. Više nade polažem u IVFuser posted image i jedva čekam 11 mj.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: AIH-inseminacija
27.9.2009 14:33:29   
ivana11
Kika, ne budi tužna i ne gubi nadu. Svatko ima drugačije simptome. Vjerujem da ti ova neizvjesnost iz mjeseca u mjesec sve teže pada i gubiš se u svemu tome. Liječiš se, daješ sve od sebe....A tko zna, možda imaš nešto u buši  već sada.
Što se tiče mojih simptoma boli me trbuh stalno, jako sam naduta i popodne imam temperaturu 37., grudi me rasturaju i ogromne su (za razliku od prije). Jedva čekam srijedu i kontrolu. Što misliš da li 14 dan od inseminacije možemo nešto saznati. Ti si napisala da ne želiš raditi test, ja bih ga najradije napravila sutra... 
Pozdrav Tikici i ostalim curkama!

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: AIH-inseminacija
27.9.2009 16:11:40   
Kika83
Da bar imam ja jedan od tvojih simptoma pa makar i pms simptoma user posted image ali 0 bodova. Ja se nenadam, ali zato tebi želim da prva inseminacija bude i posljednja, da nemoraš prolazit kroz ovu bol i trnje jer ubija, iz mj u mj, iz godine u godinuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja mislim da je prerano da bi 14 dan od inseminacije mogo nešto vidjet, ali sve češ znati u srijedu. A ja moram živjeti u ovoj neizvjesnosti koja me ubijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: AIH-inseminacija
29.9.2009 10:51:20   
Kika83
Počeli su me od sinoć lovit pms grčevi, tako da sad mogu samo čekat da procurim, nadam se da ču prije nego radim test jer još jedan minus neču moći vidjetiuser posted image  user posted image  user posted image
Umorna sam od svega i nema volje na ničim.
Da, da znam šta čete napistat mlada si i imaš vremena. Netješi me touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: AIH-inseminacija
29.9.2009 11:21:05   
tikica_69
Nece te utjesiti nista...znam po sebi.I ja sam u iducem ciklusu na AIH-u.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: AIH-inseminacija
29.9.2009 15:22:20   
Kika83
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Nece te utjesiti nista...znam po sebi.I ja sam u iducem ciklusu na AIH-u.


Ah, ja sam s AIH završilauser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: AIH-inseminacija
29.9.2009 17:07:26   
ivana11
I ja sam nekako izgubila nadu da če išta biti ovaj mjesec. Nekako namam osjećaj. Sutra idem doktoru, pa vam javim. Ne znam šro dalje, aih ili da forsiram IVF. Luda sam........

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: AIH-inseminacija
29.9.2009 20:51:57   
Candy
Kika user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: AIH-inseminacija
30.9.2009 9:26:47   
Kika83
Idem vadit betu u ponedjeljak. Ništa neočekujem jer znam da nisam trudna i da idem bezveze ali več kad mi je ginićka dala uputnicu idem

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: AIH-inseminacija
30.9.2009 9:28:33   
ZVRK
draga user posted image
sretno

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: AIH-inseminacija
30.9.2009 9:29:35   
tikica_69
kika, gledaj na to ovako.....bar si se rijesila AIH-a koji ima manju uspjesnost i ides na pravi postupak - ako zelis biti realni optimista (citaj, pesimista)....
A ako zelis ruzicasto gledat svijet kao ja danas, onda ti zelim da sada, kada se najmanje nadas ugledas troznamenkastu betu u ponedjeljak na papiru user posted image
Na nasu zalost, trece opcije nema na meniu potpomognute oplodnje...


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: AIH-inseminacija
30.9.2009 9:57:43   
Kika83
Da, idem na pravi postupak i to me baš raduje. Zato i želim čim prije dobit da mogu na dogovor u Ri. Baš sam optimista za IVFuser posted image

P.s. Tiki avatar ti je zakon user posted image Dobre cice imaš user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: AIH-inseminacija
30.9.2009 11:03:21   
barby
kika drz se,da ti ista drugo kazem,bilo bi suvisno....
sve smo ovdje u istoj kasi,i sve nazalost to prolazimo,iz mjeseca u mjesec...
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!