|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: AIH-inseminacija
18.9.2009 14:13:39   
ivana11
Dr kaže da su folikuli bili dobri. od 20 do 22 mm. Idući tjedan idem na kontrolu, pa će mi više reći. Ja se nadam najboljem.user posted image
Pošto sam ja posve zdrava, doktor kaže da je i sa gorim spermiogramom postigao trudnoću i da mojih 4 mil. mogu biti dovoljni!!!!!
Samo me zanima da li je neku od vas bolio trbuh nakon inseminacije, valjda je to normalno?
Koliko su vama spermića vraćali?

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: AIH-inseminacija
18.9.2009 14:50:25   
Kika83
Mene neboli ništa. Nemoj se previše opterečivati, opusti se i nemoj mislit koliko, kada, zašto itd...
Ja sam se sa prave dvije inseminacije užasno opterečivala i zato ovaj put neču. Kako mora da bude biti čeuser posted image

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: AIH-inseminacija
18.9.2009 15:49:59   
ivana11
znam da si u pravu, ali kada je prirodno da si postavljamo takva pitanja. Ne bi niti surfale po netu da nas ne zanimaju iskustva drugih curki, ipak nam to daje nadu, a i lijepo je podjeliti probleme i nade s drugima. 

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: AIH-inseminacija
18.9.2009 17:05:26   
Kika83
IZVORNA PORUKA: ivana11

znam da si u pravu, ali kada je prirodno da si postavljamo takva pitanja. Ne bi niti surfale po netu da nas ne zanimaju iskustva drugih curki, ipak nam to daje nadu, a i lijepo je podjeliti probleme i nade s drugima. 


Naravno, sve je to istina. Samo sam htjela reč da se previše neopterečuješ. Moraš biti optimistična, samo to nam daje snagu nastavit dalje.
Ja sam punih 2g bila užasno negativna i tako mi se vraćalo, čim sam postala pozitivna, događaju mi se dobre stvariuser posted image
Ja ti želim sreću da vam ovo bude prva i zadnja inseminacija.
Skupa čemo čekat rezultat i nadat se + na testuuser posted image

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: AIH-inseminacija
18.9.2009 19:22:14   
ivana11
Naravno, javim ti se kada nešto saznam
Hvala na podršci

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: AIH-inseminacija
18.9.2009 21:32:15   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Kika83

Folikul nije bio puknuo tako da ovulacija bi trebala danas naveče ili sutra nastupituser posted image
Hvala na podršci, držite fige i dalje i vibrirajte za mene i moju mrvicu da se ulovi i nepušta 9mj...

 Kika, nadam se da je veceras kod tebe ovakva situacija



user posted image





_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: AIH-inseminacija
19.9.2009 10:54:12   
Kika83
IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: Kika83

Folikul nije bio puknuo tako da ovulacija bi trebala danas naveče ili sutra nastupituser posted image
Hvala na podršci, držite fige i dalje i vibrirajte za mene i moju mrvicu da se ulovi i nepušta 9mj...

 Kika, nadam se da je veceras kod tebe ovakva situacija



user posted image






O i ja se nadam da traje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: AIH-inseminacija
19.9.2009 10:59:18   
lee
Kika puno puno vibrica ti šaljemo ja i maleni da uspije i da na budeš sretna i debela trudnica!user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: AIH-inseminacija
19.9.2009 14:10:53   
lavica81
kika sretno i da nam uskoro budeš trudnica

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: AIH-inseminacija
19.9.2009 14:13:17   
pincirotvajler
kika  user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: AIH-inseminacija
19.9.2009 14:18:00   
Kika83
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

kika  user posted image


Ovo je predobrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 14:19:10   
Kika83
Imam sitne grčeveuser posted image Danas mi je tek 4 dan nakon inseminacije pa mi je ovo čudo. Je to normalno ili? Več sam zaboravila kako bude. Inače pijem dabroston ali nikad nisam primjetila grčeve dok pijem.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 14:52:25   
tikica_69
Kod implantacije bude grceva

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 16:23:37   
Kika83
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Kod implantacije bude grceva


Ma nemoguće da se dešava implantacija, pa prerano je. Nekih 2 sata me pikalo da sam morala leć i čim sam malo odmorila bolje je, tako da sam skorz zbunjenauser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 16:57:39   
tikica_69
Nije prerano 4 dana od ovulacije. Implatancija kod MPO se dogadja ranije nego kod prirodnih postupaka.Objasniti cu ti i zasto, no malo sam u guzvi. Samo me podsjeti nekad.....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 17:01:22   
Kika83
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Nije prerano 4 dana od ovulacije. Implatancija kod MPO se dogadja ranije nego kod prirodnih postupaka.Objasniti cu ti i zasto, no malo sam u guzvi. Samo me podsjeti nekad.....


Evo podsječam te saduser posted image user posted image user posted image user posted image
Baš sam malo tražila po netu i tako piše da se zna desit prije, ali nekužim kako i zašto. Više me niš neboli user posted image
No, neču se opterečivat, kako bu buuser posted image Budem čekala i nadala seuser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 17:10:42   
tikica_69
Ajoj...ti si bila na AIH....zabrijala sam  Naime, kod IVF-a do oplodnje dodje u labosu, ne u tijelu i kad se zametak vraca, zene obicno od tada pocnu brojati i cekati implantanciju, umjesto da to cine od trena kada je doslo do oplodnje.Sorry....zabrijala sam...pisem paralelno tri stvari pa odlutam user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 17:12:22   
Kika83
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ajoj...ti si bila na AIH....zabrijala sam  Naime, kod IVF-a do oplodnje dodje u labosu, ne u tijelu i kad se zametak vraca, zene obicno od tada pocnu brojati i cekati implantanciju, umjesto da to cine od trena kada je doslo do oplodnje.Sorry....zabrijala sam...pisem paralelno tri stvari pa odlutam user posted image


Vidiš ja sam čitala da i kod AIH se događa prijeuser posted image
No, nije ni bitno, sve oki dokiuser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 18:47:10   
ivana11
Bok Curke!
Ja sam danas bila kod doktora (5 dan od inseminacije) i on kaže da je normalno da jajnici malo bole i probadaju, jer su ipak od lijekova radili više nego obično. Na pregledu mi je pratio žuta tijela i sve je u savršenom redu, što znači da sa moje strane je trebalo doći do trudnoće, sve ovisu o spermićima. Nadam se.....

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 18:48:46   
tikica_69
ivana11, jos 10-ak dana i biti ces sigurna user posted image Sretno!

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 18:58:51   
Kika83
IZVORNA PORUKA: ivana11

Bok Curke!
Ja sam danas bila kod doktora (5 dan od inseminacije) i on kaže da je normalno da jajnici malo bole i probadaju, jer su ipak od lijekova radili više nego obično. Na pregledu mi je pratio žuta tijela i sve je u savršenom redu, što znači da sa moje strane je trebalo doći do trudnoće, sve ovisu o spermićima. Nadam se.....




Super. Vidiš ja nisam pila nikakve ljekove tako da meni grčevi u donjem djelu trbuha nisu od togauser posted image
Ja ču se prestat opterečivat, dostauser posted image
Puno sreće ti želimuser posted image

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 19:48:15   
Kika83
Počelo me baš jako probadati, baš me boli..
Sad me več to lagano brineuser posted image Kratko vrijeme bocka, pa onda probada da moram leć, kao da ču dobit svaki časuser posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 21:17:39   
ivana11
Tikica69, hvala na podršciuser posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 21:22:09   
ivana11
IZVORNA PORUKA: Kika83

Počelo me baš jako probadati, baš me boli..
Sad me več to lagano brineuser posted image Kratko vrijeme bocka, pa onda probada da moram leć, kao da ču dobit svaki časuser posted image



Mislim da je to normalno. odmaraj što više i to ti je to. Tako sam se i ja osjećala prvih dana, bol je u lijevom jajniku bila tako jaka da sam mislila da nešto nije u redu, da sam pobeala jaku upalu. Međutim svakog dana je sve manje, osim napuhnutosti i cike me bole, tvrde su. Od danas počinjem piti utriće na usta 2x2, dosada sam ih stavljala u rodnicu 1x2 i to je to. da li si ti išla na pregled poslije inseminacije?

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 21:23:38   
ivana11
uz utriće još folna i andol 100

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!