|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 21:38:08   
STEFKA83
halo draga ivana javljam ti se da ti ulijem malo poz energije i nade! ja sam imala dijagnozu ICSI, ali mi je dr Alebić radio inseminaciju na VV i gle od prve uspjela! Moj Ante sada ima 2 godine i prekrasan je! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 21:43:02   
STEFKA83
još uz to imala sam grčeve sve do kraja prvog mjeseca trudnoće i mislim da je to normalno zbog implatacije js! Držim fige!!!!!

(Odgovor članu STEFKA83)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 21:57:38   
ivana11
To je stvarno prekrasno za čuti. Pusa tvom Anti!
Ja pokušavam biti što pozitivnija i normalno živjeti. Uvijek me podigne kada čujem da je nekome od prve uspijelo i to mi stvarno daje nadu. Znam da će ovo biti napetih deset dana!!!!!
Pozdrav

(Odgovor članu STEFKA83)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 22:00:30   
ivana11
IZVORNA PORUKA: STEFKA83

halo draga ivana javljam ti se da ti ulijem malo poz energije i nade! ja sam imala dijagnozu ICSI, ali mi je dr Alebić radio inseminaciju na VV i gle od prve uspjela! Moj Ante sada ima 2 godine i prekrasan je! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kakav je bio nalaz tvog supruga?

(Odgovor članu STEFKA83)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 22:18:29   
tikica_69
ISCI nije dijagnoza. To je vrsta postupka potpomognute oplodnje. Nase dijagnoze mogu biti takve da zahtjevaju ISCI.
Ispravljam samo zato da ne bi zbunili nekoga tko cita a ne razumije.
Stefka, dobrodosla i drago mi je da je tvoj prvi postupak urodio plodom user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 22:31:31   
STEFKA83
Ma i mislila sam tako no nisam se dobro izrazila! Nego imam pitanjce na forumu-spontani pobačaji,tema biokemijska trudnoća,a nitko mi se ne javlja! Nestrpljiva sam!

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 22:35:35   
STEFKA83
Šaljem pozitivne vibre da to bude TO! Nalaz mog supruga je bio katastrofa i stalno je varirao! Ja imam pcos! Tako da vidiš da je sve moguće i još nešto! MOji se hormoni popravili poslije poroda, a mužev spermiogram je sada ne dobar nego vrlo dobar!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 22:41:56   
ivana11
IZVORNA PORUKA: STEFKA83

Šaljem pozitivne vibre da to bude TO! Nalaz mog supruga je bio katastrofa i stalno je varirao! Ja imam pcos! Tako da vidiš da je sve moguće i još nešto! MOji se hormoni popravili poslije poroda, a mužev spermiogram je sada ne dobar nego vrlo dobar!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


To se dogodilo slučajno ili ti je suprug nešto konzumirao?

(Odgovor članu STEFKA83)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 22:42:28   
ivana11
Hvala na vibricama...................

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 22:43:12   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: STEFKA83

Ma i mislila sam tako no nisam se dobro izrazila! Nego imam pitanjce na forumu-spontani pobačaji,tema biokemijska trudnoća,a nitko mi se ne javlja! Nestrpljiva sam!


Eh, tu bas nisam doma....srecom....al sigurno ce ti netko brzo odgovoriti


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu STEFKA83)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: AIH-inseminacija
21.9.2009 22:52:26   
STEFKA83
Ipak hvala!

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: AIH-inseminacija
22.9.2009 9:40:20   
Kika83
IZVORNA PORUKA: ivana11

IZVORNA PORUKA: Kika83

Počelo me baš jako probadati, baš me boli..
Sad me več to lagano brineuser posted image Kratko vrijeme bocka, pa onda probada da moram leć, kao da ču dobit svaki časuser posted image



Mislim da je to normalno. odmaraj što više i to ti je to. Tako sam se i ja osjećala prvih dana, bol je u lijevom jajniku bila tako jaka da sam mislila da nešto nije u redu, da sam pobeala jaku upalu. Međutim svakog dana je sve manje, osim napuhnutosti i cike me bole, tvrde su. Od danas počinjem piti utriće na usta 2x2, dosada sam ih stavljala u rodnicu 1x2 i to je to. da li si ti išla na pregled poslije inseminacije?



Ne. Ovo mi je treća i nakon niti jedne nisam bila na pregledu.
Zasad nemam grčeve i ok je. Vidjet čemo tokom dana

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: AIH-inseminacija
22.9.2009 13:32:55   
STEFKA83
ivana sasvim slučajno se dogodilo! Krenuli smo po drugu bebicu i suprug napravi spermiogram,a ono BUM! Pozitivan naravno! Jedino što mogu povezati s tim je da se pravilnije i zdravije hrani, ne konzumira alkohol ni cigarete!??? Neznam!

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: AIH-inseminacija
22.9.2009 13:34:08   
tikica_69
Valjda sam bog zna zasto se nekad dogodi a nekad ne user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu STEFKA83)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: AIH-inseminacija
22.9.2009 13:39:13   
STEFKA83
evo stvarno neznam! Još su se i moj gin i gin iz asa čudili kako se sve to skupa okrenulo!!! Kažu da ima veze prehrana s tim i način života!! Čak sam i prošli ciklus i ostala trudna prirodnim putem tj bez med. pomoći,alo nažalost dogodio se biokemijski pobačaj! 

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: AIH-inseminacija
22.9.2009 15:05:35   
ivana11
To je stvarno super za čuti, žao mi je zbog pobačaja, no barem znaš da ste zdravi i da će drugi put sve biti 5.
Moj muž niti pije, niti puši, nit je debeo, međutim puno radi i živcira se. Ja se nadam da će mu s vremenom biti bolje. Pije vitamine pa valjda će djelovati. Mene trbuh sve manje boli, samo sam strašno napuhana. Međutim i inaće znam pred ciklus biti napuhana. Bojim se da se ne udebljam, jer većinu vremena odmaram. prestala sam sa fitnesom.user posted image

(Odgovor članu STEFKA83)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: AIH-inseminacija
23.9.2009 23:28:12   
ivana11
Kika83 kako se osjećaš? meni je o.k., samo me grudi bole i napuhana sam više nego obično. Danas mi je osmi dan od inseminacije, znam da je rano za test, pa osluškujem tijelo!Ti?

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: AIH-inseminacija
23.9.2009 23:40:56   
Kika83
IZVORNA PORUKA: ivana11

Kika83 kako se osjećaš? meni je o.k., samo me grudi bole i napuhana sam više nego obično. Danas mi je osmi dan od inseminacije, znam da je rano za test, pa osluškujem tijelo!Ti?


Ja sam isto ok, pokušavam nerazmišljat i niti osluškivati svoje tijelo, nikako nevaljauser posted image
Niti me cice bole, niti sam napuhana. Ništa. 4 dan od inseminacije sam cijeli dan imala grčeve i jake bolove u desnom jajniku i poslije više ništa.

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: AIH-inseminacija
23.9.2009 23:44:18   
ivana11
Ja moram 30-tog na kontrolu, mislim da neću raditi test kući, kakav je tvoj plan, misliš 14 dan raditi test?

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: AIH-inseminacija
23.9.2009 23:47:17   
Kika83
IZVORNA PORUKA: ivana11

Ja moram 30-tog na kontrolu, mislim da neću raditi test kući, kakav je tvoj plan, misliš 14 dan raditi test?


Ne, pošto nemam inače redovite menge dogovoreno je sa ginićem da ako nedobijem 1.10 da pričekam još 10-ak dana pa onda da napravim test.
Mislim da ču do onda izludituser posted image Na kakvu kontrolu ideš?

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: AIH-inseminacija
23.9.2009 23:52:24   
ivana11
Pa nemam pojma, valjda 14 dan nešto može vidjeti. Išla sam i u ponedjeljak da vidi žuto tijelo i bitno mu je da se nakon stimulacije klomifenom i gonalom ( iako sam primila samo 2 injekcije) nisu napravile ciste, kaže da je sve super i 14 dan opet kontrola, možda će mi vaditi krv?! Meni su ciklusi do sada bili redoviti, tako da bi ja 1.10. trebala po kalendaru dobiti, nadam se da neću. Kod kojeg si it doktora?

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: AIH-inseminacija
23.9.2009 23:55:50   
Kika83
IZVORNA PORUKA: ivana11

Pa nemam pojma, valjda 14 dan nešto može vidjeti. Išla sam i u ponedjeljak da vidi žuto tijelo i bitno mu je da se nakon stimulacije klomifenom i gonalom ( iako sam primila samo 2 injekcije) nisu napravile ciste, kaže da je sve super i 14 dan opet kontrola, možda će mi vaditi krv?! Meni su ciklusi do sada bili redoviti, tako da bi ja 1.10. trebala po kalendaru dobiti, nadam se da neću. Kod kojeg si it doktora?


Ja sam ti u Rijeci kod dr. Vlašića, ti? Rijetko kad čujem da se nakon inseminacije ide na kontrolu i taj 14-ti danuser posted image

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: AIH-inseminacija
23.9.2009 23:59:18   
ivana11
Ja sam ti kod prof. Podobnika. da li znaš nekoga tko je išao kod njega i kakva su iskustva, jer ja sam pre zadovoljna. Stalno sam na kontrolama i ponašaju se stvarno korektno i ljubazno, uljeva mi dosta nade i pozitivan je. I sve ide jako brzo, nema čekanja....Pošto sam ja nova u svemu ovome za tvog doc. ne znam.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: AIH-inseminacija
24.9.2009 0:01:59   
Kika83
IZVORNA PORUKA: ivana11

Ja sam ti kod prof. Podobnika. da li znaš nekoga tko je išao kod njega i kakva su iskustva, jer ja sam pre zadovoljna. Stalno sam na kontrolama i ponašaju se stvarno korektno i ljubazno, uljeva mi dosta nade i pozitivan je. I sve ide jako brzo, nema čekanja....Pošto sam ja nova u svemu ovome za tvog doc. ne znam.


On je u Zagrebu? Koja bolnica? Nisam čula ništa o njemu

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: AIH-inseminacija
24.9.2009 0:03:31   
ivana11
To ti je privatna poliklinika, rodilište na sv. Duhu u Zagrebu.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!