|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moderna imena
19.8.2008 9:09:17   
koka
Liam je rijetko ime, al mislim da bi vam se trebalo i tebi i njemu sviđati. Pa se onda bacite na drugu soluciju user posted image . Tvoja imena Scarlet su mi boljauser posted image .Mi tu u okolici imamo jednog Liama isto mi je bilo čudno al se čovjek navikne.

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Moderna imena
19.8.2008 9:19:31   
scarlet
Hvala koka!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Moderna imena
19.8.2008 9:22:55   
scarlet
Ne bi htjela da dijete zezaju klinci u školi, što se često i dogodi kad netko ima neuobičajeno ime. Ma vjerojatno će biti po momeuser posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Moderna imena
19.8.2008 9:25:04   
koka
Ma vjerojatno će biti po mome
IZVORNA PORUKA: scarlet

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Moderna imena
21.8.2008 9:02:21   
Mrvna
Ja nisam znala bih li se smijala ili plakala kad sam na jednom forumu vidjela što ljudi smatraju lijepim imenima koja bi dali svojoj djeci: Knut, Bjorn, Kael, Gael, Bornel, Rim, Doa (a vi se bunite na Noauser posted image ), Diano, Riano, Tiano, Tai, Tio, Lav, Stribor, Malik, Anakin, Zen, Trevor, Casper, Divon, Rayan, Gaj, Raul, Korado, Vern... ma joj ima ih.. Još da se radi o nekim kombinacijama koje dobro zvuče - zamislite Santiaga Mihovileca user posted image Uglavnom roditelji pate na jedinstvenost imena, samo što pritom znaju pretjerati.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Moderna imena
21.8.2008 9:45:30   
FIONA
Cure ste čula za one roditelje koji se prezivaju Glavica i dali ime djetetu Luka!!! Lijepo ime, prezime skroz uobičajeno a kombinacija nula...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Moderna imena
30.9.2008 22:55:48   
ninolina
evo moji klinci su Tin, Iva i Theo. Imamo dugačko prezime pa je izbor odmah pao na kratko ime. Sada čekamo još jednu bebu, nadamo se curi a ime nemamo pojma koje čemo dati. Mislim da Iris. Kak vam se čini?

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Moderna imena
30.9.2008 22:59:38   
mirna
Meni je Iris ok i nije precesto...user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Moderna imena
30.9.2008 23:02:23   
FIONA
MM je lijepo Kira, tak se zove Irkinja koja se udala za njegovog frenda!!! Lijepo ali ne bi dala svom djetetu ali za nju odlučno. pristaje joj uz karakter!!!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Moderna imena
30.9.2008 23:32:16   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: FIONA

Cure ste čula za one roditelje koji se prezivaju Glavica i dali ime djetetu Luka!!! Lijepo ime, prezime skroz uobičajeno a kombinacija nula...user posted image user posted image user posted image
 Aha...to mi kolega sa posla...ima troje klinaca, jedan je Luka user posted image

< Poruku je uredio tikica_69 -- 30.9.2008 23:35:39 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Moderna imena
1.10.2008 5:44:24   
tiha
IZVORNA PORUKA: FIONA

Cure ste čula za one roditelje koji se prezivaju Glavica i dali ime djetetu Luka!!! Lijepo ime, prezime skroz uobičajeno a kombinacija nula...user posted image user posted image user posted image


i kod nas ima user posted image ima ih imauser posted image user posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Moderna imena
1.10.2008 11:56:25   
Dora04
Pas (kuja) moje prijateljice se zove Kira, od druge se zove Rea, od treće golden retriver se zove Dora, ali je starija od moje kćeri.
Moja Dora je dobila ime po početnim slovima mene i mog muža i to smo se dogovorili jednoglasno, sada imamo mali problem jer nismo sigurni koje ime dati drugom djetetu.
Ako bude muško zvati će se Niko, a ako bude curica, obzirom da mi je termin 25.11 (sv. Kata) biti će Katja, ako prenesem pa se rodi poslije 01.12.  biti će Nika jer je blizu Sv. Nikole, a imamo i rezervno ime Leona koje se sviđa Dori.
Uglavnom ne sviđaju mi se dugačka imena jer ih naši ljudi uglavnom krate ili ti dijete zovu imenom koje se koristi u kraju u kojem živiš.
Pa je npr. Anton-  Tone, Josip- Jož, Andrija- Andre,Rafael- Rafe, Maria- Marica, Katarina- Kata itd. a meni to užasno ide na živce, jer da sam htjela da se tako zove dala bih to ime.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Moderna imena
1.10.2008 14:57:20   
mona22
Moja djevojčica stiže 23.02.2009user posted image  i zvat će se Mona.Svi se jako čude i nikad čuli  a  ja sam to odlučila još sa 15 godina da ako ću ikad imat curicu da će se tako zvat.Jedino me veseli što se i mom mužu jako sviđa to ime tako da se nećemo predomislit.Prvo dijete se zove Nikicauser posted image  a da je i ovo user posted image  bio bi Pavle.

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Moderna imena
1.10.2008 15:49:12   
FIONA


Pas (kuja) moje prijateljice se zove Kira, od druge se zove Rea, od treće golden retriver se zove Dora, ali je starija od moje kćeri.
Moja Dora je dobila ime po početnim slovima mene i mog muža i to smo se dogovorili jednoglasno, sada imamo mali problem jer nismo sigurni koje ime dati drugom djetetu.







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moja kuma zove se Dina....tako smo slavili krizmu i dolazi jedan dečko joji je rođen u njemačkoj ali su mu starci hrvati i upoznas esa mojom kumom...kad je čuo kak se zove ni pet ni šest nego iz topa...PA TAK SE MOJA KUSA ZOVE!!!
Ja sam skoro propala u zemlju!!!

Eto ovo me podsjetilo!!!

Kaj se tiče kračenja imena mislim da to nema veze sa mjestom od kuda si nego da li dozvoliš...mene zovu isto skračeno ali ne kako inače zovu u našem kraju!!! Brata mi zovu punim imenom a postoji izvedenica...kažem nema veze sa ljudima!!!!

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Moderna imena
1.10.2008 19:13:23   
Mrvna
Neki dan sam vidjela par koji je panično vikao "Ines, INES!" i svi se okreću da vide gdje je mala a ono irski seter glupavo stoji nasred tramvajskih tračnica user posted image Još malo pa će pse nazivati Tomislav i Ivana a djecu Reks i Fifinela. 

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Moderna imena
2.10.2008 0:12:24   
FIONA
 
IZVORNA PORUKA: Mrvna

Neki dan sam vidjela par koji je panično vikao "Ines, INES!" i svi se okreću da vide gdje je mala a ono irski seter glupavo stoji nasred tramvajskih tračnica user posted image Još malo pa će pse nazivati Tomislav i Ivana a djecu Reks i Fifinela. 






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a jesi me nasmijala!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Moderna imena
2.10.2008 0:18:46   
piggy
IZVORNA PORUKA: Mrvna

Neki dan sam vidjela par koji je panično vikao "Ines, INES!" i svi se okreću da vide gdje je mala a ono irski seter glupavo stoji nasred tramvajskih tračnica user posted image Još malo pa će pse nazivati Tomislav i Ivana a djecu Reks i Fifinela. 




ovo nisam ni vidjela.
sad sam se stvarno nasmijalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dobro da znam sad kaj moram tražiti kad se počnu zazivati takva imena.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Moderna imena
3.10.2008 9:48:40   
Pollly
O ukusima se ne raspravlja, no smatram da baš nije u redu davat ljudska imena psima, iako sam velika obožavateljica pasa. (Moja gordon seterica se zove Gea)

Ja imam dva imena (Paula Klara) jer se roditelji nisu mogli dogovorit. S tim da imamo i dugačko prezime pa mi je uvijek bilo malo nezgodno potpisivat se. A bilo je tu i ruganja... no mene to nije smetalo. Al nažalost ima djece kojima je to trauma... user posted image

Meni su lijepa imena za djecu Sofia, Dean, Dino, a mom dragom Diana, Nikolina, a za muške se još nije izjasnio. user posted image   Ja sam neko vrijeme razmišljala da ću sina ako ću ga imat nazvat po svom pokojnom tati, no kad bolje razmislim, malo mi je to čudno i teško da bi mogla zvati to dijete...

No svakako svatko odlučuje o imenu svog dijeteta, a kad navrši 18 lako to može promjeniti. user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Moderna imena
10.6.2009 18:08:08   
Nella4444
IZVORNA PORUKA: Tata

Meni su lijepa naša klasična imena: Tomislav, Mislav, Krešimir ili Katarina, Marija, Marta, Kristina..
Nije bitno što se meni sviđa ali moj je stav da unaprijed određujete sudbinu dijeteta imenom koje se vama sviđa a dijete nema pravo glasa. Kada ste čuli za direktora koji je se zove Tin ili  menađericu koja se zove Mia?




I ta imena u mojoj generaciji su prečesta,ako već pričaš o čestom imenu!

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Moderna imena
6.8.2009 1:17:00   
dani13
šta mislite o imenu Matko ,meni i mom malom sinu je to ok ,ali nam se tata ne slaže s tim...i molim vas koji prijedlog imena za dječaka -hvala

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Moderna imena
6.8.2009 2:11:15   
tikica_69
Meni je Matko bas simpa

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dani13)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Moderna imena
15.8.2009 9:01:10   
sara.at
Matko je bas lijepo ime.....
al meni je mnogo ljepse zensko ime Aylin bar kad zovnem djete na ulicu nece mi pet komsijini dotrcati user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 47
   [Obrisani korisnik]
15.8.2009 9:14:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Moderna imena
15.8.2009 9:28:42   
lema
Mi smo se dogovorili ja sam birala imena za dećke a muž za cure tako da su sinovi Anthony po tati tata je Antonio , Lucas jer mi je to predivno ime , Manuela i Elena to se mom mužu jjjjaaaakkkooo sviđa inaće to je moje krsno ime!!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Moderna imena
30.9.2009 19:44:43   
paolina
Ja svoju bum  nazvala Sarah, danas imamo imena sara i kada ih zoves saro.. a ovo ce bit nekako cudnovato ime.. a moze i farah.. sa h su mi imena simpa,.

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!